PRABANGI VILA FLORENCIJOJE

18 fotografija

Nuostabioje vietoje, iš kurios atsiveria nuostabus Florencijos miesto vaizdas, yra ši parduodama prestižinė vila, datuojama XVII amžiuje, - tai puikus pavyzdys tipiškos prabangios vilos Toskanoje. 

Prabangus turtas yra iš trijų aukštų, o jo bendras plotas yra 400 kvadratinių metrų. Vila iš visų keturių pusių apsupta 1000 kvadratinių metrų sodo, kur galima ramiai pailsėti ir kuriame yra baseinas. 

Vidaus interjeras yra labai jaukus su specialia apdaila ir originaliais baldais, kaip pavyzdžiui įmontuoti sienose baldai ir majolikos viryklės. Lubos yra puoštos freskomis, o grindys yra padengtos molinėmis plytelėmis ir parketu. Į vilos vidų galima patekti trimis skirtingais įėjimais. 

Parduodamas turtas Florencijoje sudarytas iš dviejų svetainių, iš kurių viena yra su židiniu, dviejų valgomųjų, trijų virtuvių, šešių vonios kambarių ir penkių miegamųjų, iš kurių vienas yra palėpėje. Čia taip pat yra didelė terasa, kuri siūlo didingą panoramą į miestą ir galimybę mėgautis ramybe bei poilsiu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija 


Tipas: vila Florencija - vila Toskanoje

Vidaus plotas: 400 kv.m. 

Išorės plotas: 1000 kv.m. 


Kambariai: 5 

Vonios kambariai: 6 

Virtuvės: 3 

Valgomieji: 2 

Svetainės: 2 


papildomos ir techninės patalpos: 3 


Garažas 

Baseinas 

Sodas: 1000 kv.m. 


TOSKANA: Florencija - Luka km 55 - Piza km 70 - Siena km 50 - Fortė dei Marmi km 75 - Abetono kalnai km 48 - Florencija km 2 -  Montecatini termės km 35 - Florencijos  oro uostas km 5 - Autostrada: išvažiavimas Firenze Nord km 2.

Ref: 2042
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

toskana vilos

prašmatnus namas
prabangus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija yra visuotinai pripažinta kaip meno miestas su neįkainojama darbų kolekcija, kurios paverčia miestą muziejumi po atviru dangumi. Miesto širdis yra  Piazza della Signoria (Valdovų aikštė), kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.