PRABANGI VILA FLORENCIJOJE

18 fotografija

Apsupta nuostabiomis Toskanos kalvomis, su kvapą gniaužiančiu vaizdu į Florencijos katedrą, stovi ši parduodama vila, susidedanti iš dviejų puikių prestižinių butų. Vilos interjeras yra išpuoštas freskomis.  Daugelis  detalių primena tipišką Toskanos užmiesčio namų architektūrinį stilių. 

Florencijoje pardudamas prašmatnus namas yra apsuptas 700 kv.m. sodu, kuris savo ruožtu yra apsuptas 1,2 ha parku, kuriame randame žemės ūkio paskirties žemes ir automobilių stovėjimo aikšteles.  

Vienas butas yra pirmame aukšte, o jo bendras plotas yra 270 kv.m. Jame yra erdvi svetainė, puošta freskomis, virtuvėlė, valgomasis, du miegamieji, du vonios kambariai ir palėpė, kurioje įrengtas miegamasis ir vonios kambarys. 

Rūsyje yra dirbtuvių patalpos, kurių bendras plotas yra 60 kv.m., į kurias patenkame pro atskirą įėjimą. 

Antras butas yra išsidėstęs per du lygius, o jo bendras plotas yra 120 kv.m. Jame aptinkame svetainę, kuri taip pat yra papuošta piešiniais, du miegamuosius, du vonios kambarius, virtuvę bei pagalbines patalpas. 

Nekilnojamo objekto sode yra taip pat šiltnamis ir sandėliukas įrankiams. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Parduodami užmiesčio namai Toskana - parduodami prestižiniai namai  

Vidaus plotas: 390 kv.m.

Išorės plotas: 1,2 ha

 

Butas 1: 270 kv.m.

Kambariai: 3

Vonios kambariai: 3

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1

Svetainė: 1

 

Butas 2: 120 kv.m.

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 2

Virtuvė: 1

Svetainė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 4

 

Parkas: 1,2 ha

 

Toskana – Florencija: Florencija km 3 – Piza km 90 – Luka km 83 – Montekatini Termės km 52 – Ugolino Golfo Klubas km 2 – Grotta Giusti Termės ir viešbutis km 52 - Florencijos oro uostas km 13 –Autostrada: išvažiavimas Firenze nord km 11.

Ref: 0180
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prašmatnus apartamentas

kaimo turizmas toskana
ferma toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana – Florencija - Sorto iškilo greičiausiai kaip etruskų kaimelis, pavadintas Marm vardu, o maždaug III amžiuje pavirto Toskanos prekybine vieta. Vėliau buvo pavadintas Quarto (atstumas nuo Florencijos myliomis) ir tik neseniai, kai buvo atrasti romėnų vilų ir termių griuvėsiai, vieta įgavo dabartinį pavadinimą. Pavadinimas Ripulae primena hidraulinius darbus, kurie buvo atlikti apsiginti nuo Arno upės patvinimų. XIII a. Toskanos miestelis buvo Ripolio asociacijos pagrindinė būstinė, viena iš 72 bendruomenės federacijų, į kurias buvo padalinta Florencijos apygarda. 

Ripolio asociacija buvo suformuota iš keleto kaimelių, esančių už Arno upės iki San Donato in Collina. Toskanos teritorija, visada pasišventusi žemės ūkiui, išsiplėtusi netgi į dešinįjį upės Arno krantą, buvo laikoma pavyzdiniu žemės ūkio valdymo kaimeliu. Repetti, savo “Toskanos Geografinis-Fizinis-Istorinis žodynas" (1833) jį aprašo, kaip "... Florencijos sodas .. nuostabiausias, vaisingiausias, tankiausiai apstatytas vilomis ...". 1774 m. pirmą kartą buvo sumažintas šio Florencijos kaimelio plotas, vėliau, kitame amžiuje, atskirta dalis, esanti priešingoje Arno upės pusėje, ir baigiant Florencijos formavimu bei modifikavimu XX a., kuris apibrėžė dabartines miesto ribas.