PRABANGI VILA FLORENCIJOJE

10 fotografija

Prabangus ’80 metų stiliaus nekilnojamas turtas parduodamas Florencijoje, kuris yra gyvenamajame rajone, netoli nuo Toskanos laukų kalvų ir mėgaujasi puikia vieta, nes iš čia lengvai pasiekiamos turistinės, pramoninės ir komercinės Florencijos zonos vietovės. 

Prašmatnios vilos bendras plotas sudaro 420 kvadratinių metrų ir ji yra iš visų pusių apsupta augmenijos. 

Parduodamam objektui priklauso nedidelis 250 kvadratinių metrų sodas, kuriame yra įvairių tipų augalų. 

Prabangi Toskanos vila yra išsidėsčiusi per tris aukštus. Pusrūsyje yra svetainė, valgomasis, virtuvė ir du sandėliukai. Pirmame aukšte yra virtuvė, valgomasis, du miegamieji ir vonios kambarys. 

Antrame aukšte aptinkame 4 miegamuosius, tris vonios kambarius ir terasą, iš kurios galima pasiekti platesnę terasą, esančią virš antro aukšto, lengvai prieinamą dėka išorėje esančių spiralinių laiptų.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija 


Tipas: Vila parduodama - parduodamos prašmatnios vilos

Vidaus plotas: 420 kv.m. 

Išorės plotas: 250 kv.m. 


Kambariai: 6 

Vonios kambariai: 4 

Virtuvės: 2 

Valgomieji: 2 

Svetainė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Biliardo salė 

Sodas: 250 kv.m. 


TOSKANA: Florencija km 13 €“ Prato km 12 €“ Pistoja km 37 €“ Luka km 74 €“ Piza km 94 €“ Versilija 95 €“ Florencijos oro uostas km 6 €“Autostrada: išvažiavimas Florencija nord km 7 

Ref: 0093
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodami namai ir vilos

parduodami apartamentai
prašmatnus namas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana Florencija: Sesto Fiorentino yra Florencijos provincijoje esanti savivaldybė, kurios gyventojų skaičiaus augimas datuojamas III tūkstantmetį prieš Kristų ir tęsėsi II tūkstantmetyje prieš Kristų, kai bendruomenė pradėjo apsigyventi ne tik lygumoje, bet ir aplinkiniuose kalnuose. Pirmoji miesto centro gyvenvietė, nutolusi 5 km nuo Florencijos, buvo pastatyta Romėnų laikais palei senovės konsulinį kelią link Pistojos ir Lukos į Sextus ab urbe lapis. Sesto teritorija buvo valdoma Florencijos vyskupų ir vėliau buvo Florencijos Respublikos dalis. Pagrindinė teritorijos plėtra įvyko Renesanso laikais, kaip Toskanos lygumų melioracijos pasekmė. 

1860 m. referendumo metu, Florencijos miestelio gyventojai pareiškė, kad jie pritaria įstoti į Italijos Karalystę. 1899 m. tai buvo pirmasis Toskanos miestas turėjęs merą socialistą, Pilade Biondi. Toskanos lygumų melioracija buvo atgaivinta fašistų laikais, o po Antrojo pasaulinio karo Sesto Fiorentino teritorijoje vyko greita miesto ir ekonominė plėtra.