Pjemonte parduodama viduramžių pilis

41 fotografija

Užburianti parduodama viduramžių pilis tarp Torino ir Alesandrijos, statyta tūkstantaisiais metais, stovi nuostabiame parke su šimtamečiais medžiais, šalia Monferato kalvelių. Parduodama pilis susideda iš struktūros su dantyta viršūne ir keturkampio bokšto, kurio viršuje yra ložė. Bėgant amžiams, struktūra buvo modifikuojama: XVIII a. buvo įmontuoti arkiniai langai bokšto viršuje, fasado akmeniniai balkonai, perdaryti laiptai ir reprezentaciniai salonai. Tuo pačiu metu seniausia parduodamos prestižinės pilies dalyje buvo įrengtas didelis valgomasis neogotiniu stiliumi ir virš esantis teatras su Don Kichoto epizodų freskomis. Taip pat, erdvaus kiemo viduje buvo įrengta maža koplyčia, tuo metu pašventinta. Istorinė viduramžių rezidencija susideda iš vienos tvirtovės dalies ir paslaugų dalies. Tvirtovės dalis yra prestižinė ir susideda iš žavingų salonų su freskomis ir bareljefais, privačios koplyčios ir vidinio kiemo. Viršutiniame aukšte yra trys butai ir dalis paslaugų patalpų. Kilmingajame aukšte yra apartamentai su freskuotomis sienomis, “karaliaus kambarys” yra su XVIII a. terasa, dvi XVIII a. svetainės su židiniu, šokių salė, muzikos salė, biblioteka ir kiemas. Prašmatniojoje dalyje yra aštuoni kambariai ir salonas, naudojamas, kaip teatras. Paslaugų dalyje yra buvusios arklidės, kurios sudaro uždarą kiemą, ir šiuo metu naudojamos kaip sandėliai ir garažas. Taip pat čia yra prižiūrėtojo butas su terasa.

Šalia Pjemonto pilies yra “svečių namai”, statyti XVI a. ir neseniai restauruoti. Jie susideda iš trijų pastatų ir erdvaus kiemo. Čia yra dvylika kambarių su vonios kambariu, apstatyti antikiniais baldais, svetainės su židiniu, pusryčių salė, virtuvė, sandėliai, vonios kambariai. Virtuvė, svetainė su židiniu ir valgomasis yra bendro naudojimo patalpos skirtos svečiams. Rūsyje gali būti įrengti kiti kambariai, grožio centras ir taip toliau. Viena dalis yra naudojama žemės ūkio įmonės veiklai. Prašmatniai nuosavybei priklauso 19 ha žemės, kurią sudaro šimtamečių ir aukštaūgių medžių parkas,  takeliai, apkarpytos gyvatvorės, gražus baseinas ir žemės ūkio įmonės įrankiai. 

Architektūriniai pakeitimai ir puikiai prižiūrėtas stovis suteikia šiai piliai vienos iš gražiausių Italijoje pilių vardą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas

Miestas: Tarp Torino ir Alesandrijos 

Zona: Kasal Monferato


Tipas: parduodama pilis - Pilys Torine

Vidaus plotas: 5962 kv.m. 

Išorės plotas: maždaug 19 ha

 

Pilis: 4407 kv.m. + 4 ha parko ir miško

Svečių namai: 1357 kv.m. + 700 kv.m. kiemas 

Žemės ūkio įmonė: 198 kv.m. + 15 ha žemės


Šildomas baseinas

Teniso kortai

Koplyčia

Neįrengtas teatras

Vyninė vyno gamybai

Galimybė įsirengti malūnsparnio aikštelę

 

Pjemontas – Kasal Monferato: Alesandrija km 45 – Torinas km 56 – Genuja km 124 – Milanas km 105 - Golf Club "Il Golfino" km 10 – Torino oro uostas km 61 – SPA km 50 – Autostrada: išvažiavimas Casale Monferrato Nord km 12.

Ref: 2339
Kaina: Nuo 5M iki 10M

vilos torinas

parduodami butai
prabangus namas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Alesandrija

Pjemontas – Alesandrija – Kasal Monferato: Nuostabaus prestižinio nekilnojamo turto ir prašmatnių pilių būstinė, - Alesandrija buvo įkurta apie XII a. vidurį Lombardų Lygos, turint tikslą užimti strateginę poziciją ir pasipriešinti markizui Monferrato Guglielmo il Vecchio, Federico I "Barbarossa" giminaičiui. Miestas kartu su Milanu tapo Lombardų nepaklusnumo simboliu. Iš pradžių buvo pavadintas ”Civitas Nova”, o vėliau Barbarosos imperatorių buvo pramintas “Šiaudine Alesandrija", 1174 m. atminimui, kuomet legentinės imperatoriaus apgulties metu miesto stogai buvo šiaudiniai. 

Veltui Barbarosa buvo užgulęs miestelį ir kada jo armija pralaimėjusi traukėsi iš miesto, buvo pavadintas popiežiaus Alesandro III, Lygos gynėjo, garbei. Vėliau Pjemonto miestelis įėjo į imperiją ir trumpam buvo pavadintas ”Cesarea". 1198 m. tapo nepriklausomu miestu, o dar vėliau, kaip ir Milano kunigaikštystė, 1348 m. atiteko Viskončiams, Sforzoms ir Spagnoliams. Metų eigoje miestas įgavo vertingą ir prestižinį veidą dėka taip pat ir savo prabangaus nekilnojamo turto čia pradėto statyti nuo pat šio periodo. 1707 m. užkariautas princo Eugenio, 1713 m. buvo perduotas Savojai, kurie ją sustiprino taip, kad  pavertė svarbia strategine Pjemonto aikšte ir tvirtove. Būtent šiuo periodu buvo pastatyta "Cittadella", didžiausias XVIII a. Italijos karinės architektūros statinys ir vienas iš svarbiausių visoje Europje. 

Buvo pastatyta karaliaus Vittorio Amedeo II įsakymu 1728 m., darbus tęsė jo pasekėjas Carlo Emanuele III, o užbaigė generolai Marescot ir Chasseloup; gynybiniai įtvirtinimai dar buvo sustiprinti XIX a. viduryje. Įspūdį daro miesto sienos dydis, kurios perimetras yra trys km., tačiau pats įdomiausias architektūrinis kompleksas yra erdvi 30.000 kv.m. aikštė, nuo kurios atsiveria vaizdas į masyvius ir griežtos stačiakampio formos XVIII  – XIX a. pastatus. Stebint Alesandrijos miesto XVIII a. struktūrą, papildytą vėliau 1859 m., bei XIX a. tipiškas karines liekanas, iškyla kadaise buvusios galingos tvirtovės, kuri šiuo metu tapo dideliu miestu, vaizdinys, kuri sugebėjo atsilaikyti ne kartą prieš apgultis. Tvirtovės, kuri išaugo į miestą, kuriame pilna prašmatnių vilų ir prabangių pilių.