Pjemonte parduodama prestižinė pilis

full screen video
78 fotografija

Stovinti ant kalvos viršūnės, kuri dominuoja virš viso slėnio, ši parduodama prestižinė pilis charakterizuoja ją supantį kraštovaizdį.

Statyta XIII a., sugriauta 1300 m. pradžioje ir pilnai atstatyta XV a., ji yra netaisyklingos ir prailgintos L formos struktūros, kuri atsirado dėl buvusio pastato, kurio struktūra buvo U formos. Priešais esantis bastionas greičiausiai buvo pastatytas XVI a.

1400 m. viduryje ji buvo trijų aukštų bei apjuosta galinga ir tvirta mūrine siena. Prestižinė parduodama pilis bėgant metams buvo restauruojama, kol galiausiai tapo aukšto lygio gyvenviete. Ji buvo papildyta aukštos klasės ir stiliaus detalėmis, kaip pvz., laiptai, elegantiškas smailiakampis salonas, bokšto terasa, portikas, kuris veda į sodą, žavus lauko labirintas iš miško gyvatvorės ir lauro medžio. 

Dabarinė žavios pilies Pjemonte struktūra yra restauracijos, pertvarkymų, praplėtimų, kurie vyko maždaug tūkstantį metų, rezultatas. Pilies pamatai greičiausiai buvo nulieti dar IX a. Didelė originalios U formos struktūros zona buvo nugriauta ir šiandien šitoje vietoje yra gražusis parkas. Jos originali vieta yra lengvai nuspėjama dėl paaukštinimo žemėje, dalinai padengto plytelėmis iš išorinės pusės ir perforuoto požeminiais statiniais, kurių didžiąją dalį dar galima pamatyti ir kurie greičiausiai sudarė rūsio patalpas.

Viduramžių dalis, kuri yra dabartinėje parduodamoje pilyje, yra pirmojo aukšto zonoje, kuri išeina ten, kur buvo išorinis kiemas, o šuo metu tai gatvė, kuri veda prie pilies vakarinių vartų. Tai, kas vadinama  “viduramžių virtuvės”, tai yra patalpos su aukštais skliautais iš plytelių ir požeminės patalpos su daugybe šulinių.

Viduje yra daugybė ypatybių, kurios papildo pilies prestižą ir vertę: dekoruotos ir skliautinės lubos, senoviniai židiniai, vertingos grindys, elegantiški ir aristokratiški baldai, prestižiniai sietynai, paveikslai ir freskos, rafinuotos ir išskirtinės apdailos detalės. Nepamirštant erdvių langų, pro kuriuos patenka šviesa, apšviesdama visą erdvę, bei pro kuriuos atsiveria išskirtinis panoraminis supantis kraštovaizdis.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas

Miestas: Astis

Zona: Monferatas


Tipas:Pilys Pjemonte - Prašmatnus nekilnojamas turtas

Vidaus plotas:  5900 kv.m.

Išorės plotas:  18700 kv.m.


Prižiūrėtojo namas 160 kv.m.

Teatras 400 kv.m.

Bokštas 90 kv.m.

Bažnyčia 100 kv.m.

Vyninė 1048 kv.m.


Terasos ir baseinas 300 kv.m.


Pjemontas - Astis. Astis 20 km - Turinas 30 km - Alesandrija 45 km - Verčelis 38 km - Novara 60 km - Milanas 95 km - Pavija 85 km - Komo ežeras 140 km - Madžiorės ežeras 100 km - Milano Malpensa oro uostas 80 km.

Ref: 0549
Kaina: Nuo 5M iki 10M

istorinė buveinė

prestižinis nekilnojamas turtas
parduodama pilis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Monferatas

Pjemontas – Astis. Tai daugiausia žemės ūkio zona, su ypatingu dėmesiu vynuogynams, kurie yra įžymūs dėl puikiųjų Monferato ir Astigiano vynų. Asčio zona Pjemonto teritorijoje apima savyje daug svarbių ir įžymių netgi tarptautiniu lygiu miestų būtent dėl vyno gamybos. Monferato dalis yra beveik visa kalvota zona. 

Padalintas į tris zonas: Baso Monferato, Monferato Astigiano ir Alto Monferato, gali pasigirti ne tik puikia vyno produkcija, kuri įžymi visame pasaulyje, bet ir tuo, kad čia yra daugybė istorinių miestelių, kur stovi antikinės senovinės rezidencijos ir istorinės prestižinės pilys, kurios talpina savyje ištisus istorinius amžius ir kur istorija paliko pėdsakus ir atmintį įvairiose detalėse, kurių jos pilnos.