Pjemonte parduodama pilis

full screen
59 fotografija

Apsupta Pjemonto žalumos, šimtamečių medžių ir su vaizdu į kvapą gniaužiančią panoramą, yra parduodama ši žavis pilis, turtinga istorija, architektūra ir žavesiu. Parduodama pilis buvo pastatyta XIV-XV a. iš vietinio akmens ir gali pasigirti žymiais istoriniais buvusiais savininkais.

Pilyje yra išlikusi molinė pirminio bokšto karūna  ir du prieš pilį esantys gynybiniai pastatais, sujungti su pagrindiniu pastatu pakeliamu tiltu.

Parduodama pilis neseniai buvo meistiškai restauruota, išlaikydama origanalias freskas, kesonines lubas, dekoracijas ir specifines savo architektūros charakteristikas. Pilies viduje yra mažytė bažnytėlė su freskomis ir altoriumi iš originalaus akmens.

Vidiniame kiemelyje yra begalinio grožio ir žavesio šimtamečiai medžiai. Nuo parduodamos pilies matoma panorama apima minkštas kalvas, tipiškas Pjemonto kraštovaizdžiui, kuri yra tokia žavi ir užburianti, kad apgaubia visiška ramybe, tokia tolima nuo dabartinio kasdieninio gyvenimo nuolatinio bėgimo.

Priestatai, kuriems, skirtingai nuo parduodamos pilies, yra reikalinga maža restauracija, užima nemažą statybinės paskirties žemės teritoriją: žavi XVII a. sodyba, arklidės ir XVII a. malūnas. Visa tai dar labiau padidina šios žavios ir su niekuo nepalyginamos parduodamos pilies vertę.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas

Miestas: Alesandrija 

Zona: Alesandrija 

Tipas: parduodama pilis - pilis Torine


Vidaus plotas: 3000 kv.m.

Išorės plotas: 300.000 kv.m. žemės ūkio, šimtametis parkas

Priestatai

4000 kv.m. statybinės paskirties žemės

1500 kv.m. XVII a. sodyba, 

arklidės, 

XVII a. malūnas

 

Pjemontas: Alesandrija - 90 km nuo Torino - 70 km nuo Milano - 90 km nuo Piačencos - 70 km nuo Genujos - 5 km Terminės vonios.

Ref: 0498
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

nekilnojamas turtas Italija

vila torine
prestižiniai namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Alesandrija

Pjemontas – Alesandrija. Nuostabaus prestižinio nekilnojamo turto ir prašmatnių pilių būstinė, - Alesandrija buvo įkurta apie XII a. vidurį ir šiandien tai nuostabus tipiškas Šiaurės Italijos miestelis. Miestas, įsikūręs trikampio Torinas-Milanas-Genuja centre, yra svarbus tarpusavio mainų transporto mazgas trims miestams ir regionams, kuriems jiems priklauso. 

Stebint Alesandrijos miesto XVIII a. struktūrą bei XIX a. tipiškas karines liekanas, iškyla kadaise buvusios galingos tvirtovės, kuri šiuo metu tapo dideliu miestu, vaizdinys. 

Įspūdį daro miesto sienos dydis, kurios perimetras yra trys km., tačiau pats įdomiausias architektūrinis kompleksas yra erdvi 30.000 kv.m. aikštė, nuo kurios atsiveria vaizdas į masyvius ir griežtos stačiakampio formos XVIII  – XIX a. pastatus. 

Miestas yra trečias regione pagal gyventojų skaičių ir pirmas pagal dydį ir tai yra buveinė, kartu su nuostabiomis apylinkėmis, nuostabių prašmatnių vilų ir prabangių pilių.