Pizoje parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

34 fotografija

Pizoje, keli žingsniai nuo įžymiosios Stebuklų Aikštės ir San Rosorė gamtos parko, stovi ši parduodama prestižinio nekilnojamo turto nuosavybė, naudojama kaip svečių namai, kurią supa vešli, tipiška Viduržemio jūros augmenija. Ji yra strateginėje Toskanos vietoje, tarp gamtos parko grožio ir pagrindinių Tirėnų jūros pakrantės turistinių vietų. Pizoje parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas yra apsuptas erdvaus sodo, kur yra gražusis stačiakampio ir pusapvalės formos baseinas, kas primena viso komplekso architektūrines linijas. Baseiną supa solariumas iš Florencijos molinių plytelių, kur yra persirengimo kambarys, vonios kambarys ir dušas. 

Rezidencija susideda iš 13 nepriklausomų butų ir 17 dar bus įrengti po šiuo metu vykdomų praplatinimo darbų. Butai primena tradicinius Toskanos užmiesčio namus. Parduodamos gyvenvietės yra atskirose vilose, kurias supa gerai prižiūrėtas ir gausiai apsodintas sodas. Tai dviejų arba keturių kambarių erdvūs ir šviesūs butai, aprūpinti visais šiuolaikiniais patogumais, kur yra vienas ar du miegamieji, vienas ar du vonios kambarys, valgomasis su virtuvėle ir svetainė. Toskanoje parduodamą struktūrą papildo trijų aukštų klubo namas. Čia yra registratūra, baras, pro kurio didelius langus atsiveria vaizdas į sodą, rafinuotas restoranas, gerai įrengta kongresų salė ir grožio centras su sauna ir turkiška pirtimi, sujungtas su išoriniu baseinu specialiai tam skirtu praėjimu. Antrame klubo namo aukšte yra erdvi ceremonijų salė su didele ir įtaigia panoramine terasa.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Piza

Zona: Piza 


Tipas: Vilos Pizoje - Toskanos užmiesčio namai

Vidaus plotas: 3.268 kv.m.

Išorės plotas: 10.000 kv.m.

 

Statiniai su butais ir paslaugomis: 3.095 kv.m.

Techninės patalpos: 173 kv.m.

Terasos ir lodžijos: 650 kv.m.


Kongresų salė

Restoranas

Grožio centras

Sauna

Turkiška pirtis

Baseinas

Erdvi stovėjimo aikštelė

Sodas: 3.120 kv.m.

Bendras žemės plotas: 10.000 kv.m.


Toskana – Piza: Luka 18 km - Florencija 80 km - Etruskų pakrantė 25 km - Fortė dei Marmi 33 km - Lerici 63 km - Termės 3 km - Golfo klubas 13 km - Pizos oro uostas 6 km -Autostrada: A12 Pisa Nord 4 km.

Ref: 0379
Kaina: Daugiau nei 10M

prašmatnios vilos

toskanoje parduodami užmiesčio namai
pilys Florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Piza

Toskana - Piza: Pizos pavadinimo kilmė nėra aiški. Legenda sako, kad jis kilo iš to paties pavadinimo graikų Elidės miesto, kuris yra Peloponese ir kurio gyventojai galbūt įkūrė Pizą po Trojos karo. Kiti istorikai mano, kad pavadinimas kilo iš etruskų žodžio, kuris reiškė “upės žiotis”. Pizos pavadinimas taip pat galėjo kilti ir iš Ligūrijos tarmės žodžio, kas reiškė pelkėtą vietą. 

Svarbiausi Toskanos miesto pastatai yra – Stebuklų aikštė, kurią saugo Unesco paveldas – marmuro Katedra, statyta tarp 1063 ir 1118 m. romėnų-pizos stiliumi, su bronziniais San Ranieri di Bonanno Pisano vartais ir Giovanni Pisano sakykla. 

Aikštėje stovi charakteringas Svirantis Bokštas, XII a. varpinė, kurios aukštis yra 56 m ir kuri palinko praėjus dešimčiai metų po statybos ir šiandien tai vienas iš labiausiai žinomų pasaulyje Italijos paminklų. 

Pizoje iš ties yra trys svyrantys bokštai: vienas Stebuklų aikštėje, kitas San Nicola bažnyčios varpinė, priešingoje pusėje nei Santa Maria gatvė, netoli nuo Arno upės pakrantės; trečiasis yra San Michele degli Scalzi varpinė.