PIZOJE PARDUODAMA TIPIŠKA ŽEMĖS ŪKIO FERMA

9 fotografija

Stovinti ant gražiosios Val di Čečina kalvelės, Pizoje yra parduodama ši tipiška Toskanos žemės ūkio ferma, kurios bendras plotas yra 680 kv.m., o ją supa 50000 kv.m. žemės. Nuosavybę supa įvairi gamta, pradedant tipišku Toskanos laukų peizažu su kiparisais ir alyvmedžiais ir toliau besidriekiančiais miškais ir giliais slėniais. Pagrindinia pastatas, kuris yra nuostabus elitinio užmiesčio namo pavyzdys šiuo metu parduodams Pizoje, yra dviejų aukštų ir neseniai jo išorė buvo restaruota, tuo tarpu, kai vidinei aplinkai dar reikalinga dalinė restauracija. Užmiesčio namas turi leidimą būti naudojamas kaip svečių priėmimo struktūra, pavyzdžiui apartamentai-viešbutis, kaimo turizmas ar B&B. Projektas numato, kad čia gali būti sukurti arba 9 butai, kurių mažiausias plotas būtų  50 kv.m., arba viešbutis su 20 kambarių, kurių mažiausias būtų 20 kv.m. Šalia Pizos vilos yra priestatas, kuriame galima įkurti SPA, išnaudojant ir patalpos rūsį, kuris anksčiau buvo naudojamas  lietaus vandenio surinkimui. Užmiesčio namo išorėje yra numatyta pastatyti baseiną ir teniso kortus. Be numatyto projekto, kas dar šią parduodamą tipišką Toskanos fermos nuosavybę paverčia žavinga, - tai nuostabi vieta, kurioje ji stovi, nes yra netoli nuo pakrantės, o taip pat ir nuo pagrindinių Toskanos turistinių vietų, kaip pavyzdžiui Voltera, Florencija ir Siena. Tai vieta, kurioje galima kvėpuoti neužterštu oru ir žavėtis užburiančiu Toskanos kraštovaizdžiu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Piza 

Zona: Piza


Tipas: Parduodamas užmiesčio namas Toskana - Vilos Pizoje

Vidaus plotas: 680 kv.m.

Išorės plotas: 50000 kv.m.

 

Projektas realizuoti 9 butus, 

Baseiną ir teniso kortus

 

Priestatas 

Žemė: 50000 kv.m.

  

Toskana – Piza: Piza km 81 – Florencija km 85 – Siena km 83 - Kastiliončelas km 48 – Piombinas km 67 – Livornas km 68 – terminis parkas km 86 – Golfo Klubas l'Abbadia Francesco Bottai km 49 – Pizos oro uostas km 91 – Autostrada: išvažiavimas Lucca est km 111.

Ref: 0252
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodama žemės ūkio įmonė

prabangūs nekilnojamo turto objektai
parduodama pilis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Piza

Toskana – Piza: Pomarance (miestelis Toskanoje Pizos provincijoje), senovėje pilis ant Čečinos upės kairiojo kranto, buvo sutrumpinimas nuo Ripamarance. Čia randami etruskų, romėnų ir viduramžių radiniai liudija apie šioje teritorijoje virusį gyvenimą. Pomarance yra Toskanos kalvų zonoje, o jo teritorijoje stovi įvairūs kaimeliai. Kaimo bažnyčia, skirta Šv. Jonui Krikštytojui, saugo svarbius XIV a. ir XVI a. kūrinius ir vertingą Zaccaria Zacchi da Volterra 1502 m. spalvotą molinę prakartėlę. Toskanos miestelio istoriniame centre dominuoja savivaldybės rūmai ir Marzocco (Liūto) simbolis, kuris primena Florencijos dominavimą iki 1472 m.

Larderello yra svarbiausia teritorijos vieta dėl kylančių iš žemės vandens garų ir geoterminės energijos. XIX a. De Larderel šeima savo vardu pavadino Larderello kaimelį-fabriką, ir pradėjo eksplotuoti karštą vandenį, iš kurio išgaudavo boro rūgštį ir boraksą, naudojamus įvairiose pramonėse. Šiuo metu žemės vandens garai yra naudojami elektros energijos gaminimui moderniose “geoterminėse elektrinėse”.

Iš XIX a. Toskanos miestelyje išliko įvairūs rūmai, kurie kadaise priklausė vietinėms kilmingoms šeimoms, o šiuo metu juose yra įsikūrę muziejai bei istorinės kolekcijos, kaip pvz. Bicocchi rūmuose, kurių XIX a. baldai ir apstatymas leidžia lankytojams pažinti XIX a. laikotarpį iš arčiau. Ypač įdomūs yra Pomarance teatrai: Coraggiosi teatras ir De Larderel teatras, pastatyti XIX a. vid. ir iki šiol naudojami pagal paskirtį.