PIZOJE PARDUODAMA PRESTIŽINĖ VILA

19 fotografija

Šiuo metu parduodama ši išskirtinė vila stovinti ant kalvų supančių Pizą, statyta XVIII a., kurios bendras plotas yra 1700 kv.m. Ją supa privatus parkas, kuriame galima įrengti baseiną. 

Bėgant metams originali struktūra buvo papildyta skirtingų, tarpusavyje susiliejančių stilių detalėmis: pradedant renesanso stiliumi, baigiant neoklasikiniu ir baroko; kiekvienas periodas paliko skiriamąją žymę struktūroje. Prabangi vila parduodama Toskanoje yra keturių aukštų, iš kurių vienas yra rūsys, naudojamas kaip vyninė. Pirmame aukšte yra žavi prieangio holas, iš kurios patenkame į erdvų saloną, bilijardo salę, darbo kambarį ir gražią koplyčią su freskomis. Čia taip pat yra vonios kmabarys ir skalbimo patalpa. Dėka įspūdingų medinių laiptų patenkame į antrą aukštą, kuriame yra dvi erdvios posėdžių salės su balkonu, nuo kurio galima mėgautis nuostabiu tipišku Toskanos kraštovaizdžiu. Šiame aukšte yra du, taip pat parduodami, butai: viename yra du miegamieji, svetainė, du vonios kambariai ir virtuvė. Antrame bute yra trys miegamieji, du vonios kambariai, virtuvė ir trys papildomos patalpos. Trečiame aukšte yra aštuoni miegamieji, trys vonios kambariai, trys erdvios svetainės ir aptarnaujančio personalo virtuvė bei daugiafunkcinės patalpos. Trečias aukštas gali būti išskirstytas į keturis butus. Šią parduodamą Pizoje nuosavybę papildo dviejų aukštų restoranas. Pirmame aukšte yra du miegamieji ir du vonios kambariai, - iš vienos pusės bei virtuvė, trys salės ir du vonios kambariai, - iš kitos pusės. Trečiame aukšte yra trys darbo kambariai, vonios kambarys ir du sandėliai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Piza 

Zona: Piza


Tipas: Parduodamos vilos Toskanoje - Ieškau parduodamos vilos  

Vidaus plotas: 1700 kv.m.

Išorės plotas: 2500 kv.m.

 

Kambarys: 13

Vonios kambarys: 13

Svetainė: 9

Valgomasis: 3

Virtuvė: 4


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Bilijardo slaė

Restoranas: 320 kv.m.

Žemė: 2500 kv.m.

 

Toskana – Piza: Piza km 27 – Kasčiano Termė km 5 - San Džiuljano Termė km 25 – San Minjatas km 24 – Livornas km 25 – Luka km 36 – Golf Klubas Tirrenia km 26 – Voltera km 29 - Montekatini Termė km 39 – Viaredžio km 58 – Florencija km 60 – Pizos oro uostas km 21 – Autostrada: išvažiavimas Pistoia km 51.

Ref: 0243
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamas nekilnojamas turtas

vila florencija
parduodamas nekilnojamo turto objektas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Piza

Toskana – Piza: Sankirtoje ant trijų aukštųjų Pizos kalvų keterų stovi Lari, mažas miestelis, apgyvendintas nuo etruskų laikų, kuriame yra parduodama nuostabi Medičių vila. Miestelio centre stovi didžiulė pilis, jau aprašyta viduramžiais, nors dabartinė jos struktūra yra statyta XVII a. pirmoje pusėje. 

Dėl savo dominuojančios padėties visame Valdarne (nuo jos sienų vaizdas driekiasi nuo Pizos kalnų iki Volteros uolų, nuo Livorno pakrantės iki Pečiolio) buvo svarbi Pizos Respublikos karinė būstinė iki tol, kol ji nebuvo užkariauta Florencijos, 1406 m. spalį. Toskanos pilis Arno upės pakrantėje yra apsaugota išorine siena su trim įėjimo vartais: Florencijos, Pizos ir Volteranos vartais. Pastarieji buvo pagrindinis įėjimo į miestelį kelias ir turėjo pakeliamą tiltą, panaikintą 1798 m. Verta atkreipti dėmesį į klebonų bažnyčią, pavadintą S. Leonardo ir S. Maria Assunta, statytą XV a., su Melani paveikslais ir dviem Andrea Pisano marmurinėmis statulomis. Turgaus ložė, statyta XVI a., dabartinį vaizdą įgavo XIX a. viduryje, kai žemės drebėjimas sugriovė originalią struktūrą.

Lari yra išskirtinis Toskanos miestas, kurį verta aplankyti neskubant, pėsčiomis, atrandant vienas po kito tūkstančius stebuklų, kurie slepiasi miestelio gatvėse ir apylinkėse. “Atvykau į Lari ir nuo jo tvirtovės apžvelgiau platųjį kraštą, gražiausią Toskanos dalį”, kaip pasakė Didysis Toskanos Kunigaikštis Leopoldas II, kai aplankė šį mažą kraštelį.