PIZOJE PARDUODAMA PRAŠMATNI VILA

19 fotografija

Esanti ant Pizos kalvelių ir apsupta vešliu mišku, stovi ši parduodama svarbi žemės ūkio įmonė, nuo kurios atsiveria nuostabus panoraminis vaizdas į upės Čečina slėnį bei kuri yra netoli nuo jūros. Vyno gaminimo įmonei priklauso 8 ha žemės, iš kurių 4 skirti vyno Montescudaio DOC gamybai, o kiti 4 yra apsodinti alyvmedžiais ir Toskanos mišku, kurie gerai dera su vunuogynais ir elitiniu namu. Parduodamą Toskanoje kompleksą sudaro prestižinė vila, kurios bendras plotas yra 180 kv.m., stovinti ant kalvelės viršūnės, vyninė 160 kv.m., kuri yra plokštumoje, sandėlys 135 kv.m. ploto ir medinės 42 kv.m. trobelės. Parduodama Pizoje vila yra rustikos stiliaus, kurį apibūdina tipiška Toskanos architektūra, su molinių plytelių grindimis ir medine armatūra. Vidinės patalpos yra viename aukšte, tačiau išskirstytos per lygius ir yra apstatytos prestižiniais Toskanos stiliaus baldais. Čia yra erdvi svetainė-valgomasis, du miegamieji, trys vonios kambariai, darbo kambarys ir virtuvė. Priešais vilą yra 30 kv.m. pastogė, naudojama kaip įrankių sandėlys ir automobilio stovėjimo vieta. Vyninė yra vieno aukšto pastatas, kurio dalis yra rūsyje. Papildo nuosavybę du pastatai, kurie gali būti naudojami žemės ūkio veiklai, tai medinė trobelė ir sandėlys. Trobelė yra mažas medinis pastatas su pamatais, jame yra du miegamieji, valgomasis, virtuvė ir vonios kambarys, stovintis šalia vynuogyno. Įrankių sandėlys buvo perdarytas iš mūrinio antikinio marmelado fabriko, kuris gali būti perdarytas į tris apartamentus. Nuosavybėje galima įrengti baseiną.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Piza 

Zona: Piza


Tipas: Prašmatnus namas  - Parduodama žemės ūkio įmonė  

Vidaus plotas: 550 kv.m.

Išorės plotas: 8 ha

 

Vila: 180 kv.m.

Kambarys: 2

Vonios kambarys: 3

Svetainė: 1

Valgomasis:1

Virtuvė: 1


Trobelė: 42 kv.m.

Kambarys: 2

Vonios kambarys: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 3


Vyninė: 160 kv.m.

Sandėlys: 135 kv.m.

Pastogė: 30 kv.m.

Vynuogynas Montescudaio DOC: 4 ha

Miškas ir ganyklos: 4 ha

Bendras žemės plotas: 8 ha


Toskana – Piza: Piza km 56 – Čečina km 10 – Kastiliončelas km 20 - Voltera km 27 - Livornas km 39 – San Gimignano km 56 - Golfo Klubas Tirrenia km 38 – Borgo La Bagnaia Resort & SPA km 48 - Pizos oro uostas km 57 – Autostrada: išvažiavimas Rosignano Marittimo km 15.

Ref: 2228
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vyno gaminimo įmonė

užmiesčio namas toskanoje
prestižinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Piza

Toskana – Piza: Vietovės Montescudaio pavadinimas kilo iš lotyniško junginio "Mons" (kalnas) ir "Scutarius", kas reiškia "skydų gamintojai”. Toskanos miestelis buvo paminėtas pirmą kartą 1091 m. notariniame akte, kuriame minimas, kaip dovana Sant'Andrea bažnyčiai nuo grafo Gherardo della Gherardesca, konkrečiai Benedetino vienuolėms, kurios buvo įsikūrusios šalia vienuolyno, įkurto anksčiau to paties grafo. Nors gyveno Pizos mieste, grafai della Gherardesca ilgai naudojosi savo jurisdikcijoje miestu ir vienuolynu bei priešinosi Pizos respublikai 1345 m. susivieniję su Milano kunigaikštystės armija, kurią siuntė Luchino Visconti. 

XV a. pradžioje grafai della Gherardesca prisijungė prie Florencijos respublikos ir Montescudaio miestelis buvo valdomas Florencijos. To paties amžiaus pabaigoje grafų Florencijos respublikos išdavystės pasekoje, pastaroji konfiskavo jų turtą, tarp kurių buvo Montescudaio miestelis, kuris nuo to laiko galutinai buvo atiduotas Florencijos valdymui. Valdant Medičiams, 1479 m. Montescudaio buvo suteiktas nepriklausomo miesto statusas. 1648 m. kunigaikštis Ferdinandas II perdavė Montescudaio miestą, pavadinęs jį Marchesato, aristokratiškai šeimai Ridolfi, kurie kontroliavo miestelį iki pat XVIII a. pradžios. Toskanos miestelio, kur stovi parduodamas užmiesčio namas, Ridolfi valdymo metas buvo pažymėtas konfliktais tarp šeimos narių ir Montescudaio gyventojų dėl valdytojų nežabotos valdžios, kurie monopolyje laikė visus teritorijos resursus. 

1727 m. mirus paskutiniam tiesioginiui Ridolfi palikuoniui, Montescudaio grįžo į Florencijos kunigaikštystę, bet 1735 m. kunigaikštis Giangastone de' Medici jį atidavė ir vėl Cosimo Ignazio Ridolfi. Tai buvo patvirtinta Francesco II di Lorena 1738 m. ir Ridolfi grįžo valdyti miestą iki pat 1778 m. XIX a. pradžioje, Toskanos miestelio Montescudaio teritorija buvo užgrobta Napoleono armijos, kurie čia liko iki 1814 m. 1815 m. Montescudaio grįžo į Toskanos kunigaikštystės valdą, kur išliko iki kol 1860 m. buvo suvienyta Italija, karaliaus Vittorio Emanuele II di Savoia dėka.