Pizoje parduodama prašmatni vila

full screen
40 fotografija

Pizos provincijoje, slėnio apačioje yra parduodama ši žavinga prašmatnioji vila.

Į nekilnojamo turto kompleksą, statytą 1800 m., patenkame privačiu, medžiais apsodintu keliu. Kompleksui priklauso didelė pagrindinė vila su išskirtiniu sodu, kitas pastatas su butu, garažas, rūsys, vyninė, priestatai, naudojami kaip sandėliai, ir privati koplyčia.

Pagrindinės prašmatnios nuosavybės fasadas yra dekoruotas tipiškai XIX a. ir tai yra dviejų aukštų struktūra su palėpe.

Trys įėjimai, kuriuos jungia erdvūs koridoriai, sueina į centrinę laiptų zoną, kurie veda į antrą aukštą. 

Pirmame aukšte yra svetainė su židiniu, valgomasis, virtuvė, sandėliukas, vonios kambarys. Antrame aukšte yra aštuoni kambariai ir keturi vonios kambariai didingame koridoriuje; kiti laiptai veda iki palėpės. Armatūra ir grindys yra originalios ir gerai prižiūrėtos. 

Išorėje nuosavybę supa 18 ha žemės, iš kurių vienas yra apsodintas alyvmedžiais, o kiti yra sodas su elegantiška, panoramine, pavėsį teikiančia terasa. 

Tai tikras privatumo, prabangos ir uždarumo perlas, žavintis savo istorine architektūra bei šiuolaikiškais patogumais.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Piza


Tipas: prašmatni vila


Vidaus plotas: 950 kv.m.

Išorės plotas: 18 ha

 

Pagrindinė vila: 620 kv.m.

Namų prižiūrėtojo namas: 330 kv.m.

Alyvmedžiai: 1 ha


Toskana, Piza: Luka 35 km - Livornas 25 km - Versilija 20 km - Florencija 65 km - Pistoja 40 km - Vinči 35 km - Pizos tarptautinis oro uostas "Galileo Galilei" 25 km - Centrinė Pizos geležinkelio stotis 22 km - Autostrada A11 8 km.

Ref: 1084
Kaina: € 2.000.000

istorinės vilos

vilos pizoje
prašmatnios vilos toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Piza

Žymus Toskanos miestas, - Piza, tapo įžymus pirmiausia dėka savo Bokšto, kuris stovi Stebuklų aikštėje, šalia Krikštyklos ir Katedros, kurie yra įtraukti į žmonijos paveldo sąrašą  bei milijono turistų traukos centras.
Šventa vieta daugeliui turistų, kurie aplanko Gražiąją šalį; Pizoje yra tap pat daugybė kitų vietų, keliančių didelį susidomėjimą, kaip pavyzdžiui Cavalieri aikštė, Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli paūpiai,  Laikrodžio rūmai, Muda bokštas ir daugelis kitų.
Pizos apylinkėse yra daugybė įdomių istorinių ir meninių miestelių, kuriuose yra architektūriniai perliukai, kaip pavyzdžiui elitinės vilos ar istorinės rezidencijos, didelės vertės ir prestižo, tikri meno kūriniai, kur prabanga susilieja su Toskanos elegancija.