PIZOJE PARDUODAMA PRABANGI VILA

52 fotografija

Stovinti ant nuostabios Pizos kalvelės, kraštovaizdyje praktiškai nepasikeitusiame nuo praeito amžiaus pradžios, ši parduodama elegantiškos prabangos vila buvo suprojektuota, pastatyta ir dekoruota įžymaus dailininko Augusto Rey, kuris čia gyveno iki 1800 m. pabaigos.

Nuosavybė susideda iš kvadratinės formos trijų aukštų pastato: pirmame aukšte yra darbo kambarys-biblioteka, valgomasis, virtuvė, vonios kambarys, garažas (buvusi vežimų laikymo patalpa), sandėlys (iš pradžių buvo arklidė, o paskui vyninė), patalpa pro kurią patenkame į rūsį; antrame aukšte yra trys miegamieji su dviem vonios kambariais ir svetainė; trečiame yra kambariai, du vonios kambariai, didelė svetainė ir sandėliukas; iš čia patenkame į bokštelį.

Kiekviename aukšte yra erdvus koridorius, iš kurio patenkame į visus kambarius.

Pastato viduje, su atskiru įėjimu, yra prižiūrėtojo dviejų aukštų gyvenamos patalpos, kuriose yra du miegamieji, virtuvė-valgomasis ir vonios kambarys. Visas gyvenvietės plotas yra maždaug 400 kv.m.

Prabangi nuosavybė yra apsupta vešlaus sodo su liepomis, ąžuolais, magnolijomis ir šimtamečiais kaštonmedžiais, aplink kuriuos yra vieno ha ploto parkas, neseniai apsodintas ąžuolais, eglėmis, liepomis, alyvmedžiais ir citrusiniais vaismedžiais. Čia taip pat yra malkinė ir garažas.

Svarbu pabrėžti, kad pastato tiek išorė, tiek vidus išlaiko originalią struktūrą ir išdėstymą, o baldai atitinka buveinės charakterį; pirmų dviejų aukštų lubų freskos yra išpieštos pačio Rey, kuris taip pat padarė armatūras: laiptų turėklų, balkono kalintos geležies ir įėjimo vartų.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Piza


Tipas: prabangi vila


Vidaus plotas: 400 kv.m.

Išorės plotas: 6,5 ha

 

Pagrindinė vila: 350 kv.m.

3 aukštai

7 kambariai

4 vonios kambariai

3 židiniai

Bokštelis


Prižiūrėtojo gyvenamos patalpos: 50 kv.m.

2 kambariai

Virtuvė

Vonios kambarys


Toskana, Piza: Luka 10 km - Livorno 25 km - Versilija 20 km - Florencija 65 km - Pistoja 40 km - Vinči 35 km - Tarptautinis Pizos oro uostas "Galileo Galilei" 6 km - Pizos centrinė geležinkelio stotis 6 km - Autostrada A11 8 km.

Ref: 21046
Kaina: € 1.300.000

vilos pizoje

prabangios vilos toskana
parduodama vila pizoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Piza

Žymus Toskanos miestas, - Piza, tapo įžymus pirmiausia dėka savo Bokšto, kuris stovi Stebuklų aikštėje, šalia Krikštyklos ir Katedros, kurie yra įtraukti į žmonijos paveldo sąrašą  bei milijono turistų traukos centras.

Šventa vieta daugeliui turistų, kurie aplanko Gražiąją šalį; Pizoje yra tap pat daugybė kitų vietų, keliančių didelį susidomėjimą, kaip pavyzdžiui Cavalieri aikštė, Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli paūpiai,  Laikrodžio rūmai, Muda bokštas ir daugelis kitų. 

Pizos apylinkėse yra daugybė įdomių istorinių ir meninių miestelių, kuriuose yra architektūriniai perliukai, kaip pavyzdžiui elitinės vilos ar istorinės rezidencijos, didelės vertės ir prestižo, tikri meno kūriniai, kur prabanga susilieja su Toskanos elegancija.