Pizoje parduodama modernaus stiliaus prašmatni vila

70 fotografija

Panoraminėje vietovėje tarp Pizos kalvelių stovi ši parduodama, žavinga, modernaus stiliaus, prašmatnioji vila, statyta XX a. pradžioje.

Nekilnojamas turtas, kurio architektūrai įtakos turėjo XIX a., yra galingas, prabangus ir elegantiškas pastatas, kurį charakterizuoja didingi išoriniai laiptai iš dviejų pusių, vedantys į terasą, kur yra žavingas fontanas iš marmuro.

Vilos viduje yra didelis centrinis salonas, kur yra prabangūs mediniai laiptai, vedantys į viršutiname aukšte esančią nakties zoną. Dideliais langais, esančiais išilgai laiptų, patenka dienos šviesa, kuri apšviečia dienos zoną nuo pat pirmųjų ryto valandų.

Prašmatnios, parduodamos vilos grindys yra ‘’paladijaus stiliaus’’, su unikaliais piešiniais kiekviename kambaryje, taip pat ir vonios kambariuose.

Pusrūsyje yra originali virtuvė ir pagalbinės patalpos, čia yra erdvūs langai, kurie išeina į sodą ir paverčia šį aukštą maloniu gyventi.

Vilos kitoje pusėje, pirmame aukšte yra pagalbinės patalpos su drabužine ir lyginimo zona.

Dalis didžiojo, daugiau kaip 2.000 kv.m. sodo yra priešais žaviąją vilą. Sodas yra praturtintas gyvatvorėmis, vešliais krūmais, naminėmis pušimis ir dideliu baseinu, pastatytu septyniasdešimtaisais metais.

Žavus šimtamečių augalų parkas yra papildytas gracingais takeliais ir parapetais iš plytelių ir vietinio akmens. Nuo parko, kaip ir nuo vilos terasos, atsiveria stulbinantis panoraminis vaizdas, kuris apima supantį žaliuojantį kraštovaizdį, o taip pat antrasis sodo lygmuo ir jo nuostabusis vaizdas, kurį sukuria pasakiški laipteliai, lodžijos ir natūralios nišos.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Piza


Tipas: prašmatni vila su baseinu


Vidaus plotas: 970 kv.m.

Išorės plotas: 2.300 kv.m.

 

3 aukštai

Kesoninės lubos

Paladijaus stiliaus grindys

Baseinas: 15 x 7 m

Petankės aikštelė


Toskana, Piza: Luka 35 km - Livornas 25 km - Versilija 20 km - Florencija 65 km - Pistoja 40 km - Vinči 35 km - Traptautinis Pizos oro uostas "Galileo Galilei" 25 km - Pizos centrinė geležinkelio stotis 22 km - Autostrada A11 8 km.


Ref: 0970
Kaina: € 2.250.000

toskana

nekilnojamas turtas
svajonių namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Piza

Žymus Toskanos miestas, - Piza, tapo įžymus pirmiausia dėka savo Bokšto, kuris stovi Stebuklų aikštėje, šalia Krikštyklos ir Katedros, kurie yra įtraukti į žmonijos paveldo sąrašą  bei milijono turistų traukos centras.

Šventa vieta daugeliui turistų, kurie aplanko Gražiąją šalį; Pizoje yra tap pat daugybė kitų vietų, keliančių didelį susidomėjimą, kaip pavyzdžiui Cavalieri aikštė, Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli paūpiai,  Laikrodžio rūmai, Muda bokštas ir daugelis kitų. 

Pizos apylinkėse yra daugybė įdomių istorinių ir meninių miestelių, kuriuose yra architektūriniai perliukai, kaip pavyzdžiui elitinės vilos ar istorinės rezidencijos, didelės vertės ir prestižo, tikri meno kūriniai, kur prabanga susilieja su Toskanos elegancija.