Pilis su Vineyard pardavimui iš Chianti širdyje

full screen full screen video
71 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Be Sienos provincijoje, iš Chianti širdyje, šis unikalus pilis yra parduodamas .
Turtas turi didelį privatumą, aukštesnę poziciją Toskanos kalvos, apsuptas gamtos. 291 akrų žemės sudaro turto, iš kurių 38 arų yra vynuogynų, 6 arų alyvmedžių giraites ir likę 247 akrų yra ariamoji žemė ir miškai.
Šio prabangaus namo savybė yra tikrai viduramžių pilį, iš kurios jūs galite mėgautis kvapą gniaužiančiais bokštas. Yra daug pastatų nuosavybės, įskaitant privataus koplyčia, visi puikiai restauruotame siekiant išsaugoti savo pradinę žavesio.
Yra 11 apartamentai ir 8 butai iš 19 kambarių iš viso. Vidinio paviršiaus plotas yra 4000 m2. Didelis sodas, kad rėmai pilį puošia didelis baseinas, kuris yra ilgas ir kerta žavinga medinis tiltas.
Turto kasmet pagamina 70.000 butelių gerai Chianti Classico DOCG ir IGT Supertuscan vyno.
Šis viešbutis yra ideali tiems, kurie nori prabangią istorinį objektą su unikaliu ir nesenstantis žavesio. Ši pilis pardavimui Siena yra puikus svajonių namą tiems, kurie nori pilnai vertiname gražus Toskanos kaime mėgaudamiesi savo žemės vaisių, investuojant į tradicinės kultūros derliaus vynuogių ir alyvuogių, kurie atnešė Chianti plotas būti viena iš labiausiai svarbūs dėl vyno gamybos pasaulyje.
TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Toskana
Miestas: Siena

Tipas: pilis - Turistiniai Struktūra - Apgyvendinimas

Vidinio paviršiaus plotas: 4000 m2
Išorinis plotas: 118 jis

11 apartamentai
8 butai
21 vonios kambariai

baseinas
Privati ​​koplyčia

Vynuogynas: 38 arų
Olive Grove: 6 akrų
Ariama žemė ir miškai: 247 akrų

Toskana - Siena: Florencija 40 km - Volterra 30 km - San Gimignano 15 km - Greve in Chianti 20 km - Lucca 75 km - Piza 75 km - Livornas 75 km - Castiglioncello 65 km - Florencija Amerigo Vespucci oro uostas 45 km
Ref: 0981
Kaina: konfidencialios derybos

Pilys in Chianti

Toskanos vynuogynai
Chianti vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Chianti - Siena

Siena, Italijos miestas Toskanos širdyje, yra viena iš populiariausių regione. Pasaulio garsėja didžių meninių, kultūrinių, vaizdingos ir istorinių patrimonies. Sienos taip pat žinomas dėl savo Palio, jojimo varžybos, kuri vyksta žavinga Piazza del Campo.
Istorinis miesto centras, nes savo grožiu, 1995 buvo apdovanotas UNESO Pasaulio paveldo titulą.
Yra daug religinių ir civilinių pastatų interesų, kaip antai Duomo, San Domenico, San Francesco, kad laikymasis bazilika, Palazzo Bargagli, Palazzo Bichi Ruspoli ir daugelis kitų bažnyčios bažnyčios.
Nėra prabangių vilų ir istorinių namų trūkumas šiame Siena srityje ir yra miesto centre, taip pat netoliese miestuose ir aplink Siena, idealias vietas, kur prabanga prisijungia šeimos ir tradicijos šilumą, puikiai tinka tiems, kurie ieško komforto nereikia pasiduoti taiką ir ramybę, kad karaliauja šioje srityje.