Pilis parduodamas netoli Asti

full screen
40 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis puikus prabangos turto pardavimas yra žinomų Pjemonto kalvas, garsėja šioje srityje yra puikios vyno gamybai.
Matavimo 1300 m2 Apskritai, tai turto sudaro pagrindinę vila, du ūkiniai pastatai ir kitų priedų.
Pagrindinis vila yra sudarytas iš dviejų gretimų dalių, vyresnio amžiaus datuojamas 19 amžiuje, o kitas yra naujesnis. Istorinė dalis turi tris lygius, kvadratinio plano kūną su skiriamuoju bokštelį su trijų mullioned langų ir Ghibelline bastione. Fasadas yra savitas tinkas dekoruotas su horizontaliu grietinėlės ir šviesiai rožinės spalvos juostomis.
Šių dvaro pirmame aukšte sudaro virtuvė, dvigulė salėje, ir vonios kambarys. Pirmame aukšte yra miegamos sritis, kuri apima keturis miegamuosius ir du vonios kambariai; yra ir kita LT-Suite miegamasis viršutiniame aukšte. Rūsyje aukšte gyvena du rūsiai ir tam tikrų techninių kambariai.
Šis prabangus viešbutis yra apsuptas parko su didinga baseinas su poilsio zona, yra tada 2,8 ha vynuogynų ir ariamos žemės.
Šis išskirtinis turto "ai kontekstas yra svarbus ir, jei privatumas ir ramybė puikiai dera su labai žavinga nustatymas.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Pjemontas
Miestas: Astis

Tipas: pilis

Vidinis paviršius: 1.300 m2
Išorinis paviršius: 2.8 ha

Pagrindinė vila
bokštas
Plaukiojimo baseinas
sodas
vynuogynas
Dirvožemis

Astis 25 km - Milanas Malpensa 80 km - Turinas 80 km -Turin Caselle 80 km - Cuneo 100 km - Aleksandrija 30 km - Genuja 122 km

Ref: 3158
Kaina: € 2.500.000

Pjemontas pilis

Asti pilis
Asti vila, Pjemontas, Asti

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Astis

Astis yra vienas iš labiausiai žinomų Italijos provincijose dėl savo maisto ir vyno specialybių, vaizdingų kraštovaizdžių, dėl savo istorijos ir gamtos grožio ir žavesio minkštųjų Piedmont kalvų.
Ši sritis yra gausu fantastinių prabangos savybės, istorinių pilių ir vaizdingos laikotarpio vilų, kur romaninis, gotikos, baroko ir Art Nouveau architektūra yra matomi iš viso spindesys. Visa provincija siūlo įvairių architektūros vertybių ir prestižinių kvartalų, apsuptas įspūdingų ir unikalių aplinkoje turtus: natūralių terminių vandenų kurortus, Langhe ir Monferrrato kaimo, senas Francigena kelių su romanų bažnyčių ir įspūdingas viduramžių pilių.