Perudžijoj parduodama prašmatni vila

50 fotografija

Kelios minutės nuo Perudžijos miesto centro, Umbrijoje, stovi ši parduodama elegantiška ir prašmanti vila.

Tai yra XVIII a. nekilnojamas turtas, pastatytas ant kalvelės, kuriam priklauso didelis 1,3 ha parkas su aukštaūgiais medžiais ir alyvmedžiais. Į nuosavybę patenkama pro vartus, kurie yra parke, ir perėjus gracingu, medžiais apsodintu keliu. 

Prestižinės rezidencijos bendras plotas yra 522 kv.m. ir ji yra trijų aukštų. Taip pat čia yra mansarda su tipišku panoraminiu bokšteliu, į kurį patenkame sraigtiniais laiptais.

Nepriklausomas įėjimas pirmame aukšte veda į erdvią įmontuotą virtuvę, toliau į valgomąjį su židiniu, saloną ir svetainę su plačiomis erdvėmis, - visa tai apstatyta stilingais baldais.

Antrasis yra reprezentacinis aukštas su dviem elegantiškais salonais ir darbo kambariu bei biblioteka, vonios kambariu ir erdvia panoramine terasa. Trečiame aukšte yra nakties zona su penkiais miegamaisias ir trim vonios kambariais. Ketvirtame, t.y. mansardoje, yra pagalbinės patalpos, pvz. skalbykla, lyginimo zona, drabužinės spintos. Aukštai yra sujungti tarpusavyje įspūdingais akmeniniais laiptais su kaldintos geležies turėklais, virš kurių atsiveria stoglangis.

Plačios, šviesios ir elegantiškos erdvės gerai susilieja su išore, kur įspūdingas geltonų tonų fasadas su simetriškais laiptais primena antikinių prestižinių Umbrijos vilų stilių. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Umbrija

Provincija: Perudžija 


Tipas: prašmatni vila


Vidaus plotas: 522 kv.m. 

Išorės plotas: 1,3 ha

 

3 aukštai

Terasa: 59 kv.m. 

5 miegamieji

Mansarda su panoraminiu bokšteliu

Alyvmedžiai


Umbrija - Perudžija. Asisis 20 km - Trazimeno ežeras 20 km - Orvietas 40 km - Terni 60 km - Todi 30 km - Spoleto 48 km - Montepulčianas 44 km - Siena 80 km. 

Ref: 1087
Kaina: € 1.500.000

vilos umbrija

prašmatni vila
liukso klasės nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Perudžija

Esanti strateginėje padėtyje, tarp žavingų meno miestų: Florencijos, Romos ir Sienos, - Perudžija yra vienas iš maloniausių mūsų šalies miestų, su savo penkiais istoriniais rajonais, apjuostais antikine etruskų siena. Didžioji dalis Perudžijos miesto istorinio-architektūrinio paveldo yra iš viduramžių ir renesanso laikų. 

Fontanas “Maggiore”, pastatytas XIII a., yra neabejotinas miesto simbolis. Didelio dėmesio susilaukia ir Palazzo dei Priori, kuris sužavi didžiosiomis durimis, virš kurių yra įžymiosios Grifo ir Liūto statulos, kurios taip pat yra miesto simboliai.

Tiek Perudžija, tiek šio meisto apylinkės yra pilnos prašmatnių vilų, pastatytos tiek miesto sienų viduje, tiek už jos, žaliose apylinkėse.