PARMOJE PARDUODAMAS PRAŠMATNUS GYVENAMASIS NAMAS

22 fotografija

Ši prabangi, šiuo metu parduodama, vila yra Parmos teritorijoje. Ji buvo pastatyta 1827 m. kunigaikštienės Marijos Luizos iš Austrijos, Parmos kunigaikštienės,  vietoj jau egzistavusio pastato, Kazineto Fedolfi, kaip vasarnamis vaikams. Dvaro architektui, Paului Gazolai, buvo pavesti darbai, kuris praplėtė vilą, pastatė keletą priestatų, naudodamasis Paladijaus schemomis ir dizainu. 

Prašmatni parduodama vila yra netoli pastato, pavadinto “Miškų kazino”, oficialios Marijos Luizos iš Austrijos rezidencijos, ir yra apsupta angliško tipo parku, apsodintu egzotiškais augalais ir šimtamečiais spygliuočiais. Į vilą patenkame eidami nuostabiu keliu, apsodintu kedrais, kurie stovi tarsi statūlos, kuris kažkada jungė du antikinius grafienės gyvenamuosius namus.   

Dėl daugybės vykdytų pertvarkų, prašmatnus nekilnojamas turtas prarado savo pirmines medžioklės namo charakteristikas ir pavirto neo-klasikine vila bei prabangiu nekilnojamu turtu, kuris užima 4000 kv.m. Nežiųrint to, kad didelė centrinės struktūros dalis atspindi jos pirminį variantą, naujame vėlyvosios imperijos stiliaus pastate, kuris yra keturių aukštų, šiaurės ir pietų fasadai buvo pakeisti skirtingai: pirmas buvo papuoštas dideliu pasažu, o antras paženklintas piliastrais ir pusiau išsikišusiomis arkomis. Paskui kairėje yra asimetrinis pasažas, kuris veda į koplyčią.  Taip pat čia yra didelis baseinas ir dvi aptarnaujančio personalo patalpos. Turtą supa ilgametis 18 ha parkas, sukurtas ornamentiniu stiliumu 1830 m. dvaro sodininko, Barvitijaus. Parkas buvo sukurtas tam, kad būtų harmoningai susilieta su aplink esančiais miškais. Sodinant augalus buvo atsižvelgiama į lapų spalvas visais metų laikais, o taip pat šakeles bei apšvietimą. Buvo pasodinti kai kurie egzotiniai augalai ir sukurti siauri keliukai su amžinai žaliuojančiais medžiais: graikiškomis ir Kaukazo eglėmis, Lawson kiparisais, tujomis, įvairaus tipo kedrais, kuriuos paįvairina dideli platanai, ąžuolai ir kukmedžiai. Idealu ir kaip prašmatnus gyvenamasis namas, ir kaip reprezentacinė buveinė.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Emilija-Romanija

Miestas: Parma

Zona: Salsomadžiorė


Tipas: Prabangus nekilnojamas turtas - prestižinės vilos

Vidaus plotas: 4000 kv.m.

Išorės plotas: 18 ha

 

Grafienės vila vėlyvuoju imperijos stiliumi, 4 aukštų 

2 aptarnaujančio personalo patalpos   

Didelis baseinas

Parkas   


EMILIJA-ROMANIJA: Parma 9 km - Salsomadžiorės Termės 13 km - Fidenca 21 km - Redžio Emilija 41 km - Golfas La Spezia 63 km - Pontremolis 61 km - Bolonija 92 km - Golfo Klubas La Rocca 2 km - Parmos oro uostas 12 km - Autostrada:  A15 išvažiavimas Parma ovest  8 km

Ref: 0109
Kaina: Nuo 5M iki 10M

prašmatnus apartamentas

vila ežeras
prestižinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Emilija-Romanija, Parma

Emilija-Romanija – Parma: ši nuostabaus grožio prestižinė vila yra Baganzos savivaldybėje, Karegos miškų gamtos parko teritorijoje. 

Sala Baganza pasižymi ypatingai turtinga meno ir gamtos istorija. Nuo čia prasideda Sanvitalio, Farnese, Marijos Luidžianos ir kitų svarbių istorinių aristokratinių Italijos šeimų istorijos. O taip pat čia vyko valstiečių, darbininkų ir demokratų 20 a. judėjimai. Natūralią Emilijos-Romanijos aplinką reprezentuoja Regioninis Karegos miškų parkas, nederlingos Majatiko žemės ir Baganzos upelis. Istorinis Emilijos miesto meno paveldas siūlo  žavėtis gyventojų ir bažnyčių pastatais, tarp kurių yra pilis Rocca di Sala Baganza, viduramžių San Vitale miestelis, Talignano bažnytėlė, Castellaro oratorija ir 15 a. Laivų akveduko griuvėsiai. Karegos miškų parkas, kurio plotas yra 1260 ha, pirmas regioninis Emilijos-Romanijos parkas, buvo įsteigtas 1982 m.. 

Istoriškai šie nuostabūs miškai buvo naudojami, kaip medžioklės rezervuaras. Įžymus jau Farnese epochos metu, medžiojimo tradicija buvo sekama ir Borbone bei Marijos Luidžijos, iki pat paskutiniųjų savininkų, Princų Karegų. Elegantiška ir stilinga Emilijos-Romanijos peizažo išvaizda, kur puikiai įsikomponuoja prestižinė vila, primena anglišką didžiųjų parkų architektūrą. Maloni miškų, laukinių pievų ir sėjamų laukų kaita yra papildyta daugybe šaltinių, kurie pripildo mažus vandens indus veidrodiniu paviršiumi. 

Didžioji dalis augmenijos yra mišrios įvairaus tipo ąžuolų ir kaštonų girios. Parke taip pat yra kiti miško augalai, tarp kurių antikinis Marijos Amalijos bukų laukas, apsodintas 1820 m.. Parko augaliją pagausina gausybė laukinių gėlių (anemonas, varpelis, įvairios orchidėjų rūšys…) ir grybai, kurių gausus buvimas liudija apie sveiką miško būseną.