Parduodamas vila Bergamo Alta

full screen
35 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Bergamo , romėnų romėnų " Città Alta" suprojektuota, vila parduodama aukštoje pozicijoje, iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į apylinkes.
Šis trijų aukštų turtas yra apie 700 m2, jį supa didelis parkas.
Bergamo senamiesčio pirmame aukšte yra gyvenamasis plotas, kuriame gyvena didelė ir erdvi salė, apsupta didingos istorinės židinio iš marmuro, valgomojo, valgomojo virtuvės ir kai kurių patalpų .
Viršutiniuose aukštuose yra miegamojo erdvė, kurioje yra penki miegamieji, įskaitant du meistrus su vonios kambariu.
Apatiniame aukšte yra erdvus ir pilnai įrengtas poilsio kambarys su židiniu. Iš jo atsiveria erdvios terasos, iš kurios atsiveria panoraminis vaizdas į Bergamą.
Šis turtas buvo meistriškai suprojektuotas aukštos kokybės medžiagomis ir baldais.
Šioje viloje apsuptas didelis parkas, papuoštas augalais ir maloniai kvapus gėlys. Tai puiki vieta atsipalaiduoti lauke skaitydami gerą knygą.
Įsikūręs pačiame išskirtiniame Bergamo regione, šis turtas yra patogioje vietoje netoli pagrindinių Lombardijos lankytinų vietų.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Bergamo
Plotas: Bergamo Città Alta

Vidinis paviršius: 700 m2
Išorinis paviršius: 4000 m2

3 lygiai
5 miegamieji
6 vonios kambariai
Parkas
Patio
Vaizdas per apylinkes

Brescia 50 km - Milanas 60 km - Como 90 km - Gardos ežeras 90 km - Bergamo Orio al Serio oro uostas 6 km

Ref: 3679
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

bergamo città alta

vila bergamo alta kalvos
Parduodama vergija bergamo alta

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Bergamas

Bergamo miestas yra vienas iš pagrindinių Lombardijos miestų ir yra žinomas suskirstytas į dvi dalis: aukštutinį Città Alta (viršutinis miestas), kurį supa siena, ir Città Bassa (apatinis miestas), kuris taip pat yra pilnas istorinių dalių, bet buvo modernizuotas urbanizacijos darbais. Miestas taip pat vadinamas " 1000-ojo miesto " dėka daugelio gyventojų, kurie dalyvavo Garibaldi misijoje Risorgimento metu.
Bergamo pilnas paminklų, pritraukiančių milijonus turistų kasmet; svarbiausios yra Piazza Vecchia (senoji kvadratas), Santa Maria Maggiore katedra, Colleoni koplyčia, Palazzo della Ragione ir senosios miesto sienos, kurios praeityje apsaugojo Bergamo žemę nuo priešų.