PARDUODAMAS UŽMIESČIO NAMAS MAREMOJE, TOSKANOJE

25 fotografija

Esantis žavingame Toskanos Maremos kalvelių kraštovaizdyje, yra parduodamas šis nuostabus užmiesčio namas Kapalbio miestelyje. Nams stovi žemės ūkio įmonės komplekso viduje, kurio bendras plotas yra 22 ha. Nuosavybė yra iš visų pusių aptverta tvora, o čia galima patekti dėka gatvelės, apsodintos Toskanos kiparisais, kurie nuo vartų veda iki pat parduodamos Groseto rezidencijos. Užmiesčio namas mėgaujasi išskirtine pozicija, nes nuo jo atsiveria plati panorama į kalveles ir Monte Argentario pusiasalį.

Parduodama Toskanos nuosavybė susideda iš pagrindinės vilos su akmens fasadu, statytos 1800 m. pabaigoje ir neseniai meistriškai restauruotos tipišku Toskanos užmiesčio namų stiliumi. Pastato bendras plotas yra 450 kv.m., jis yra išsidėstę per tris lygius, kurie yra sujungti vidiniais gražiaisiais XVIII a. balto akmens laiptais.

Parduodamos Grosete vilos viduje yra erdvi 55 kv.m. svetainė, valgomasis, virtuvė, keturi miegamieji su antikinėmis XVII a. durimis, kuriose išlikę originalūs užraktai. Taip pat čia yra keturi vonios kambariai su ypatingomis XV ir XVII a. praustuvų kriauklėmis. Gyvenvietę apšildo trys senoviniai židiniai, vienas iš kurių pastatytas iš balto akmens, kuriame yra  išgraviruotas Kapalbio miesto herbas. Nuosavybę papildo 45 kv.m. priestatas, kuriame yra svetainė, miegamasis ir vonios kambarys. Yra dar ir kiti pastatai, kaip daržinė, kuri naudojama kaip sandėlys, atviras tvartas ir garažas.

Tipiški užmiesčio namo pastatai yra apsupti 3000 kv.m. charakteringu viduržemio sodu, kur yra įrengta barbekiu zona su dviem malkinėm krosnim, - idali vieta vakarienėms po atviru dangumi. Dirbtinis ežearas, kuriame galima užsiimti sportine žvejyba bei aukštaūgių medžių miško vidiniai takeliai, kur galima praktikuoti šiaurinį ėjimą su lazdomis ar jojimą, - visa tai suteikia galimybę gyventi pasinėrus į gamta bei būti apsuptiems žavingos atpalaiduojančios atmoseferos, Toskanos Maremos širdyje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Grosetas 

Zona: Kapalbio


Tipas: parduodami užmiesčio namai Toskana - Vila Grosetas  

Vidaus plotas: 900 kv.m.

Išorės plotas: 22 ha

 

Vila: 450 kv.m.

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 4

Svetainės: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

 

Priestatas: 45 kv.m.

Kambarys: 1

Svetainė: 1

Virtuvė: 1

Vonios kambarys: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 3

 

Dirbtinis ežeras sportinei žvejybai

Daržinė-sandėlys: 200 kv.m.

Atviras tvartas: 200 kv.m. 

2 arteziniai šuliniai

Garažas

Sodas: 3000 kv.m.

Miškas: 15 ha

Sėjama žemė: 6 ha

Bendras žemės plotas: 22 ha

 

Toskana – Grosetas – Kapalbio: Orbetelo km 20 - Marina di Grosseto km 60 – Argentario Golf Club & SPA km 19 – Montalcino km 100 – Siena km 128 – Bolsenos ežeras km 41 – Roma km 136 – Romos oro uostas km 99 – Autostrada: išvažiavimas Grosseto sud km 40.

Ref: 0211
Kaina: € 3.500.000

elitinis apartamentas

parduodamas užmiesčio namas
vila toskanoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Grosetas

Toskana – Grosetas: Kapalbio pilis, kartu su kitomis dovanomis, buvo atiduota Santi Anastasio ir Vincenzo alle Tre Fontane abatijai 805 m. Karolio Didžiojo. 1161 m. popiežius Alesandras III patvirtino nuosavybę tai pačiai abatijai. Keli metai vėliau Aldobrandeschi šeima įgyja Toskanos žemėje esantį Kapalbio miestelį, kuris XIII a. pabaigoje buvo užkariautas Orvieto. Vėliau Kapalbio atiteko Sienos Respublikai, kuriai vadovavo Orsini šeima. Tai buvo ekonominio pražydėjimo metas, kurio metu buvo sukurti svarbūs darbai, miestelis buvo apjuostas tvora, pastatyti namai, bažnyčios bei užbaigta statyti tvirtovė, kurios statybas pradėjo Aldobrandeschi. 

1555 m. balandį princo Morignano ispanų armija, susivienijusi su Medičiais, užkariavo Sieną ir birželį, po to, kai buvo nukauti Ercole uostas ir Orbetello, Kapalbio buvo nukautas ispanų. Toskanos miestelis, kur stovi parduodamas užmiesčio namas, buvo oficialiai perduotas Ispanijai Kosimo I de' Medici ir nuo to momento vietovėje įsivyravo ekonominė ir demografinė krizė. Ekonominės sąlygos buvo blogos greičiausiai dėl keleto priežasčių: pelkėta vietovė, tolimas atstumas nuo centrinės valdžios, pozicija šalies pakraštyje, nepakankamas tinkamų kelių tinklas ir galiausiai turkų reidai. Kaip bebūtų, bet kenksminga aplinka buvo viena iš didžiausių visos Maremos problemų XVII a., kuri privedė prie gyventojų skaičiaus sumažėjimo dėl maliarijos. Medičių dinastija išsilaikė Didžiosios Toskanos Kunigaikštystės valdžioje iki pat 1737m., kuomet mirus paskutiniam palikuoniui, ji atiteko Lorenos kunigaikščiams. To metu Toskanos miestelis nustojo būti ispanų nuosavybe ir perėjo į austrų rankas (1707 m.), o dar vėliau atiteko Borbonams (1736 m.). 

Kapalbio neteko administracinės autonomijos nuo tada, kai Leopoldas I jį prijungė prie Mančiano, o 1842 m. Leopoldas II jį prijungė prie Orbetello ir ši sąjunga truko 100 m. Šiuo periodu katastrofinė socialinė situacija pasipildė ir skausmingais apiplėšimais, kurie terorizavo Maremą. Po antojo nepriklausomybės karo Kapalbio miestelis įeina į Italijos karalystės sudėtį, kuomet jis yra charakterizuojamas, kaip žemės ūkio vietovė. 1952 m., pritaikius agrarinę reformą, kurią sukūrė naujai įsteigta 1951 m. Maremos savivaldybė, prasidėjo šiuolaikiškas žemės ūkio vystymasis ir 1960 m. Kapalbio įgavo autonominės administracijos statusą.