PARDUODAMAS TIPIŠKAS TOSKANOS UŽMIESČIO NAMAS

20 fotografija

Tipiška Toskanos gyvenvietė, šiuo metu parduodama, susideda iš nekilnojamo turto komplekso, į kurį įeina keturi nepriklausomi namai, kurių bendras plotas yra 1200 kv.m. ir kurie yra apsupti 20 ha žemės, sertifikuotos “ekologine”, kur pasodinta 300 alyvmedžių ir maždaug 100 vaismedžių su laiko programavimo laistymo sistema. 7 ha yra apsodinti prestižinės medienos medžiais, tokiais kaip klevas, vyšnia, riešutmedis ir uosis. 

Įrėmintas šios nuostabios gamtos, yra pirmas parduodamas užmiesčio namas, “Bažnytėlė”, visiškai restauruotas, padengtas akmeniu, mediena ir keraminėm plytelėm.

Einant toliau, aptinkame prašmatnią vilą, pavadintą “Šeimininko namas”: statyta XIX a. pirmoje pusėje, visiškai ir detaliai restauruota Toskanos stiliumi. Jos bendras plotas yra 420 kv.m. ir ji didžiuojasi nuostabiu ir romantišku bokšteliu, kur buvo įrengtas apartamentas su sauna ir jacuzzi.

Visas kelias, kuris supa užmiesčio namą ir atveda prie garažo, prižiūrėtojų namo ir baseino, yra išgrįstas Lusernos akmeniu. Keli šimtai metrų nuo šeimininkų namo, yra struktūra “Vanagai”, padalinta  į du apartamentus, kurių bendras plotas yra 170 kv.m.

Ši erdvi buveinė, šiuo metu parduodama, turi aukštą komercinę vertę, pastatyta Toskanos laukų širdyje, šalia įžymių meno ir istorijos paminklų tokių, kaip Kamaldolio vienuolynas, Santuario della Verna ir grafų Guidi di Poppi pilis; rojaus kampelyje, kur galima žavėtis Della Robbia, Piero della Francesca ir Cimabue darbais.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Arecas

Zona: Kjuzi


Tipas: Pastatas Toskanoje - užmiesčio namas toskana

Vidaus plotas: 1070 kv.m.

Išorės plotas: 20 ha

 

Dviejų aukštų šeimininkų vila: 420 kv.m. 

Užmiesčio namas 

Bažnytėlė padalinta į du apartamentus: 160 kv.m. 

Aptarnaujančio personalo namas: 90 kv.m. 

Akmeninė daržinė: 230 kv.m. + terasa 60 kv.m. 

Užmiesčio namas Vanagai: 170 kv.m. 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos 


Baseinas 16X8 

Žemė: 20 he 


TOSKANA: Kjuzi €“ Kortona 7 km - Arecas 35 km - Siena 45 km - Perudžija 50 km - Montepulčiano 13 km - Montalčino 20 km - Florencija 80 km €“ SPA 7 km - Golfo Klubas 3km - Perudžės oro uostas 55 km - Autostrada: A1, išvažiavimas Arecas - 31 km 

Ref: 0098
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

toskanos užmiesčio namas

parduodama žemės ūkio įmonė toskana
nekilnojamas turtas toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Arecas

Toskana €“ Arecas: Kjuzi dela Verna yra Cazentino teritorijoje ir yra įžymi dėl Santuario della Verna, Šv. Prančiskaus buveinės. Pavadinimas kilo iš žodžių junginio “Chiusi", kuris kilo nuo lotynų ”clusa”, kas reiškia “siaura gatvė”, ir "Verna", nuo šalia esančio Vernos kalno. 

Viduramžių laikais ši Toskanos vietovė įgavo svarbią reikšmę, kadangi buvo šalia kelio "Via Romea”, kuris jungė Areco su Romanija. 1213 m. Katani šeima padovanojo Prančiskui d'Assisi Vernos kalną, kur šventasis 1224 m. patyrė šventas stimas. Tuo metu Kjuzi dela Verna buvo lankoma daugybės piligrimų, kurie vyko iš šiaurės europos į Romą, kuri 1300 m. šventė savo pirmąjį jubiliejų. 

Tuo pačiu metu prasidėjo šv. Marijos Magdalenos koplyčios statyba, ten pat, kur buvo lūšnelė, kurioje šv. Prančiskus d'Assisi gyveno ilgą laiką. Ji tapo branduoliu dabartinio Santuario della Verna ir pagal pasakojimą, būtent čia Jėzus Kristus pasirodė švantajam. XV a. eigoje Toskanos miestelis patyrė daugkartines priešų atakas, iš pradžių Milano Kunigaikštystės karių,  vėliau Nikolo Pičininio, o paskui sekė Bartolomeo d'Alviano, kuris susivienijęs su Medičių šeima užėmė miestelį ir jį perdavė Florencijos Respublikai. Nuo tada centras Toskanoje buvo valdomas Florencijos, iš pradžių Didžiųjų Kunigaikščių Medičių, o po to  Lotaringijos kunigaikščių, kurie į valdžią atėjo XVIII a. pradžioje.