Parduodamas senovinis prestižinis užmiesčio namas

43 fotografija

Šiuo metu yra parduodamas prestižinis senovinis užmiesčio namas, kuris yra visiškai apsuptas gamtos, stovintis gražiųjų Montefeltro kalvelių kraštovaizdyje, kur prie namo bėgioja stirnos, fazanai ir voverytės. Prestižinė nuosavybė buvo pastatyta 1400-1500 m. iš plytų, kurios matomos ir išorėje, ji yra trijų aukštų su bokšteliu. Buvo suprojektuota, kaip pagrindinis namas su šalia esančia troba, vėliau buvo perdaryta į dvi gyvenvietes valstiečių šeimoms, o '80 metų pradžioje buvo modifikuota į vienos šeimos rezidenciją dėka profesionalių ir kruopščių restauracijos darbų. 

Parduodamo užmiesčio namo plotas yra 600 kv.m. Pagrindinis įėjimas yra pietuose su gražiais išoriniais laiptais iš plytų, kurie yra prieš pastato fasadą esančioj aikštėj. Virš fasado iškyla keturkampis bokštelis, kurį dengia keturi krašteliai, palaikomų gegnių ir jis yra dekoruotas rėmėliais iš molinių fryzų. Čia yra ir kiti du išoriniai įėjimai: vienas rytuose, iš erdvios aikštės su fontanu, o kitas šiaurėje, iš išorinio kiemelio su šuliniu, per paaukštintą lodžiją.

Prestižinės parduodamos nuosavybės vakarinėje pusėje yra žavi terasa su pavėsine, prilaikoma plytinių kolonų ir pritaikyta leisti dienas po atviru dangumi gražiuoju metų laiku. Virš jos yra erdvi svetainė, valgomasis ir virtuvė.

Viduje, apatiniuose dvejuose aukštuose, yra reprezentaciniai kambariai, miegamasis svečiams su vonios kambariu, katilinės patalpa, du sandėliukai bei jau paminėta svetainė, valgomasis ir virtuvė. Čia taip pat yra patalpa, susidedanti iš dviejų kambarėlių, drabužinės, vonios kmabario ir virtuvės: ideali vieta užtikrinanti reikalingą erdvę ir aptarnaujančiam personalui.

Aukštesniuse parduodamos vilos aukštuose yra keturi miegamieji, du vonios kambariai, du reprezentaciniai kambariai, virtuvėlė, kuri susijungia su pusryčių sale ir jau paminėta lodžija, skirta leisti laiką po atviru dangumi. 

Prašmatnaus užmiesčio namo viduje yra daug prestižinių apdailos elementų, penki židiniai, puslankių arkos, senoviniai dekoruoti lipdiniai, lubos su matomomis sijomis, senovinės molinės grindys, durys iš maumedžio. 

Prestižinę nuosavybę papildo du kiti priestatai: vienas dviaukštis, naudojamas kaip sandėlys, kuris yra 72 kv.m., o kitas 36 kv.m., naudojamas kaip garažas.

Erdvus 8,4 ha žemės plotas, kur karaliauja 3.000 riešutmedžių bei vyšnios medžių, 300 kitų įvairių augalų (ąžuolai, liepos) ir kur maždaug 3000 kv.m. yra užimti guobų giria su žaliuoju, gerai prižiūrėtu plotu, kas sudaro šiam žaviam, prestižiniam, šiuo metu parduodamam užmiesčio namui, rėmelį. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Markė

Miestas: Urbinas

Zona: Montefeltras 


Tipas: parduodamas prašmatnus užmiesčio namas - prestižinis užmiesčio namas


Vidaus plotas: 600 kv.m.

Išorės plotas: 8,4 ha


Svetainė

Valgomasis

Virtuvė

4 miegamieji

2 vonios kambariai

1 svečių kambarys su vonios kambariu

5 reprezentaciniai kambariai

1 virtuvėlė su šalia esančia sale

Lodžija

Terasa su pavėsine

Šalia esantys pastatai


Patalpa aptarnaujančiam personalui:

2 kambariai

1 drabužinė

1 vonios kambarys

1 virtuvė


Sandėlys 72 kv.m.

Garažas 36 kv.m.


8,4 ha žemė, kur:

3000 kv.m. yra guobų giria


Markė - Urbinas - Montefeltras: Urbinas km 10 - Pezaras km 30 - Autostrada A14 km 28 - Riminio oro uostas km 40.

Ref: 0571
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prašmatni rezidencija

parduodama vila
vilos ir užmiesčio namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Urbinas

Markė - Urbinas: Urbino miestas buvo vienas iš svarbiausių Italijos renesanso centrų ir dar ir šiandien miestas yra išsaugojęs nepakitusį šio periodo architektūrinį paveldą. Nuo 1998 m. istorinis Urbino centras yra saugomas UNESCO paveldu. 

Savivaldybės teritorija driekiasi daugumoje per kalvingą zoną, kur ir yra senovinis parduodamas prestižinis užmiesčio namas. Pietinė Montefeltro zona yra labiausiai žinoma vieta. Daugumoje tai kalninga ir kalvota zona su daugybe miško takelių, kurią charakterizuoja tvirtovės ir pilys, iš kurių kai kurios susilaukia ypatingo visos Italijos dėmesio.