PARDUODAMAS SENOVINIS DVARAS TOSKANOJE

13 fotografija

Parduodamas senovinis Toskanos dvaras yra įsikūręs Kazento pačioje širdyje, pirmame Arno upės slėnyje, sankirtoje tarp Florencijos, Areco ir Romanijos regiono. Jis susideda iš bendro 3200 kv.m. ploto ir yra apsuptas 99 hektarų žemės: miško ir sėjamosios. Arno upės tekmės viduryje vaizdas į tuopų žalumą ir kalnų grandinę, kuri supa visą slėnį, yra nuostabus. 

Kompleksą sudaro keli prestižiniai pastatai: sodyba, pastatyta iš akmens, kuri savo ruožtu susideda iš dviejų dalių, maždaug 450 kvadratinių metrų ir 300 kvadratinių metrų, iš kurių senesnis pastatas yra buvęs išorinės apsauginės Romanų Toskanos pilies sienos bokštas ir yra datuojamas X a. Koltričiano būstas yra pastatas maždaug 950 kv.m. ploto, taip pat ir jis pastatytas visas iš akmens, stovi viršuje ant kalvos su vaizdu į Kazentino ir yra nutolęs 300 m nuo Romanijos bažnytėlės, laikomos viena iš gražiausių Romanijos bažnyčių Toskanoje. Ant nuosavybės žemės taip pat yra 380 kv.m. trobelė, sena arklidė ir pašiūrė maždaug 1200 kv.m. Aplink šią zoną yra daug romanų bažnyčių ir gerai išsilaikiusių viduramžių pilių, - kas labai charakteringa šiai teritorijai. O taip pat tūkstantmečių senumo miškai, kurie savo tyloje glaudžia trys vienuolynus: Kamaldoli, La Verna ir Valombrosa. Įsikūręs tarp miškų ir tylaus Kazentino miško nacionalinio parko, dvaras pasižymi tipiškomis senovės Toskanos charakteristikomis: akmens eksterjeras, medinės lubos ir apdaila. 

Įsikūręs Romanų pilies ir bažnyčios papėdėje, šis prabangus senovinis pastatų kompleksas, šiuo metu parduodamas, tipiškai iš akmens, yra apdovanotas puikiu panoraminiu vaizdu į Kazentino slėnius ir yra netoli nuo Kazentino miškų nacionalinio parko ir nuo kalno Falterona. Optimali vieta tiems, kas nori aplankyti Florenciją, Areco ir Sieną, o tuo pačiu metu turėti galimybę aplankyti kitokią, nei siūlo tradiciniai maršrutai, Toskaną.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Vidaus plotas: 3200 kv.m.

Išorės plotas: 99 ha

Tipas: parduodamas prabangus nekilnojamas turtas - pilis Toskana


sodyba I: 750 kv.m.

sodyba II: 380 kv.m.

koltričiano namas: 950 kv.m.

ferma La Pieve: 1120 kv.m. 


miškas ir sėjama žemė

 

Areco 32 km - Florencija 40 km - Adrijos jūros pakrantė 90 km - Siena 100 km - Chianti 50 km - Terminės vonios 30 km - Florencijos oro uostas: 48 km - Autostrada: A1, išvažiavimas Firenze sud 32 km

Ref: 0067
Kaina: € 3.200.000

pilis florencija

parduodamas namas
vyno gaminimo įmonės

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Pratovekio di Romena

Pratovekio egzistavimo įrodymas slypi oficialiuose jau X a. pabaigos dokumentuose, tačiau svarbą palaipsniui įgijo tik pradedant tryliktu amžiumi iki kol pasiekė kulminaciją antroje XIV a. pusėje. Šioje žemėje gimė Paolo di Dono, pasivadinęs Paolo Uccello, puikus pirmosios Florencijos Renesanso epochos dailininkas; Cristoforo Landino, garsus humanistas ir Dieviškosios komedijos komentatorius; ir dailininkas Jacopo Landini, pasivadinęs Jacopo del Casentino. Virš miesto stūgso Romanijos pilies griuvėsiai, kur Dantė, būdamas tremtyje, gyveno, kaip grafo Guido Selvatico da Dovadola svečias. XIX amžiuje įkurta Karališka miško įmonė, davė reikšmingą postūmį veiklai, susijusiai su miško išteklių naudojimu, tęsiant vietos tradiciją datuojamą viduramžiais: iš čia, pavyzdžiui, atgabenta didelė dalis medžio, reikalingo statant Florencijos katedrą. Labai tolimos kilmės pilis iš pradžių buvo valdoma grafų Alberti di Spoleto, o vėliau Guidi. Tvirtovė, kuri, rodos, turėjo šešiolika bokštų, atiteko 1358 m. Florencijai ir buvo išgarsinta Dantės Alighieri XXX Pragaro giesmėje.

1902 m. pilyje viešėjo Gabriele D'Annunzio, kuris čia sukūrė šešiolika Alkione dainų. Pilis patyrė didelę žalą per Antrąjį pasaulinį karą, bet vėliau buvo sėkmingai atstatyta. Netoli nuo tvirtovės yra San Pietro di Romena bažnytėlė, kuri buvo įkurta X a. virš senesnės bažnyčios griuvėsių, o vėliau 1152 m. perstatyta. Ji yra puikus romaninės architektūros pavyzdys, ryškiausias visoje šioje teritorijoje.