Parduodamas prestižiškasis nekilnojamas turtas

36 fotografija

Sunku atsispirti šios žavingos, parduodamos Perudžijoje, istorinės rezidencijos žavesiui. Pirmosios dokumentinės žinios apie šį nekilnojamąjį turtą yra iš 1370 m., kuomet pilis, esanti nuosavybėje, tapo karštų ginčų priežastimi, po kurių 1395 m. buvo nugriauta. Po keletos metų buvo atlikta pirmoji pastato restauracija, kuri buvo papildyta XVII antroje pusėje, pastačius šalia pilies pagrindinę prašmatniąją vilą.

Susitikimų vieta tarp Marianna Baccinetti, Ettore Florenzi žmonos, ir Bavarijos karaliaus Liudviko I, - Umbrijos vila buvo švelnios draugystės, trukusios 40 metų, liudininke. Karalius kiekvienais metais sugrįždavo į Ascagnano tam, kad susitiktų su savo mylimąja Marianna.

Prašmatni nuosavybė susideda iš senovinių pastatų, esančių ant žavingos aukštumos, kuri dominuoja virš viso Teverės slėnio. Parduodama prašmatnioji buveinė, susidedanti iš viduramžių pilies, XVIII a. vilos, užmiesčio namų, trobų su žemėmis, žemės ūkio įmonės, grynaveislių angliškos rasės žirgų auginimo komplekso, yra apsupta 560 ha žemės.

Zootechninis pastatas, kur auginami žirgai, buvo pastatytas septyniasdešimtaisiais metais ir susidedai iš įvairių gyvenamųjų ir paslaugų pastatų, sandėlio ir 50 vietų arklidžių. Nuo 1972 iki dabar čia gimė  500 kumeliukai, iš kurių 90% dalyvavo varžybose ir 75% laimėjo svarbius apdovanojimus. 

Viduramžių pilies bendras plotas yra 800 kv.m., išlaikantis savo statybos metų Umbrijos architektūrines charakteristikas. Prašmatni vila su pilimi yra sujungta požeminiu tuneliu ir yra puikiai išsilaikiusi. Vidus yra praturtintas žaviomis freskomis ir daugybe meninių kūrinių, iš kurių yra ir svarbios kataloguotos etruskų kolekcijos. Viena salė yra realizuota menininko Gerardo Dottori. Didžioji grindų dalis, langai ir durys yra prabangūs, nes yra originalūs XVIII a. ir kuo puikiausiai išsilaikę.

Prašmatnios istorinės rezidencijos bendras plotas yra 2.200 kv.m., išsidėsčiusių per tris aukštus. Pirmame aukšte yra dienos zona, kur yra virtuvė, erdvios svetainės, biblioteka ir darbo kambarys. Antrame aukšte yra nakties zona su miegamaisiais ir vonios kambariais bei svetainė, iš kurios patenkame į sodą, esantį prieš pilį ir pastatą, kur buvo senovinės arklidės. Trečame aukšte yra paslaugų zona ir miegamieji.

Išorėje, priešais pagrindinės vilos įėjimą, yra maža bažnyčia ir šiltnamis su freskomis, kurie yra priešais itališką sodą. Parke auga įvairių rūšių šimtamečiai augalai, kaip pvz. sekvojos, kedrai ir ąžuolai. Taip pat čia yra baseinas, teniso kortai-krepšinio aikštė, mažojo futbolo aikštė, dengta barbekiu zona, persirengimo kambariai, arklidės ir maniežas. Likusiuose pastatuose (2.000 kv.m.), esančiuose parke, yra įrengti kambariai svečiams, prižiūrėtojui ir pagalbiniam personalui bei vyninės ir sandėliai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Umbrija

Provincija: Perudžija 

Zona: Perudžija


Tipas: Prašmatnios vilos - Vilos Umbrija

Vidaus plotas: 400 kv.m. 

Išorės plotas: 2,5 ha


Viduramžių pilis: 800 kv.m.

Pagrindinė prašmatnioji vila: 2.200 kv.m.

Prašmatnus namas: 2.000 kv.m.

Bažnytėlė 

Teniso kortai, krepšinio aikštė, mažojo futbolo aikštelė 

Baseinas 

Žemės ūkio įmonė 

Arklidės ir maniežas

 

Umbrija – Perudžija: Florencija 150 km ; Roma 200 km ; Arecas 70 km ; Asisis 37 km ; SPA Centras 25 km; Golfo Klubas Antognolla 6 km ; Trazimeno ežeras 28 km ; Perudžijos oro uostas 25 km ; Autostrada E45 išvažiavimas Pierantonio 3 km.

Ref: 0457
Kaina: € 20.000.000

parduodama pilis

prestižinis namas
parduodama vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Perudžija

Umbrija - Perudžija: Esanti strateginėje padėtyje, tarp žavingų meno miestų: Florencijos, Romos ir Sienos, - Perudžija yra vienas iš maloniausių mūsų šalies miestų, su savo penkiais istoriniais rajonais, apjuostais antikine etruskų siena. Didžioji dalis Perudžijos miesto istorinio-architektūrinio paveldo yra iš viduramžių ir renesanso laikų. Miestas, esantis ant aukštos, smailios ir netaisyklingos formos kalvos, dominuojantis virš Valle del Tevere: ypatingas žemės reljefas sukurė didelę urbanistinę įvairovę, suteikiant miestui galimybę nuvykti iki Romos per vieną valandą. Turtingas kultūrinis ir meninis palikimas bei natūrali aplinka, kuri supa Perudžiją, paverčia miestą unikaliu ir svarbiu, ir taip buvo nuo pat jo istorijos pradžios. Perudžija stovi zonoje, kuri jau buvo apgyvendinta vilanovos epochos metu. Pirmieji umbrų gyventojai buvo kontroliuojami etruskų, o miestas tapo pačiu svarbiausiu Alta Valle del Tevere centru. 

Užkariauta Romos Perudžija stipriai įsitraukė į civilinį karą tarp Antonijaus ir Otaviano, kuris ją užkariauja 40 m. prieš Kr. Tačiau, nors ir buvo daugelį metų kontroliuojamas Otaviano, Umbrijos miestas buvo žinomas pavadinimu "Augusta". Žlugus Romos imperijai, Perudžija buvo sugriauta Totilos 547 m. ir tapo bizantijos domėnų dalimi iki XI a., kuomet tapo galingu nepriklausomu miestu, Popiežiaus valstybės sąjungninku. XIV a. buvo pažymėtas žiauriomis vidinėmis kovomis tarp kilmingųjų (Beccherini) ir gyventojų (Raspanti), bei karu prieš Popiežių, kuris norėjo sugrąžinti Umbrijos miestą po savo kontrole; karas pasibaigė Bolonijos taika 1370 m., kuomet Perudžija buvo privesta pripažinti Romos popiežiaus valdžią. Ir kituose amžiuose miestas buvo susiskirstęs į įvairias grupuotes, kovojančias dėl valdžios: gyventojų valdžios išrinktas Biordo Michelotti buvo pakeistas kondotjeru Braccio Fortebracci da Montone; svarbiausios šeimos dalyvavo konspiracijose ir vykdė žudynes, taip provokuodami gilų politinį ir moralinį nuosmukį. 

1540 m. Perudžija buvo tiesiogiai pavaldi Popiežiaus valstybei ir Paulius III paliepė Antonio da Sangallo pastatyti Rocca Paolina, popiežiaus valdžios mieste simbolį. Popiežiaus dominavimas tęsėsi, išskyrus trumpus periodus, kuomet buvo okupuotas prancūzų ir Romos respublikos, iki tol, kol gimė Italijos karalystė. Šiandieninė Perudžija yra šiuolaikiškas ir kosmopolitiškas miestas, žinomas visame pasaulyje dėka savo kultūrinių renginių ir Universiteto užsieniečiams; didžiuojasi savo istorinėmis tradicijomis ir gražiais praeities pėdsakais, čia galima žavėtis tūkstančiais kampelių, kur praeitis ir dabartis susilieja ir sukuria nepamirštamą atmosferą.

Fontanas “Maggiore”, pastatytas XIII a., yra neabejotinas miesto simbolis. Didelio dėmesio susilaukia ir Palazzo dei Priori, kuris sužavi didžiosiomis durimis, virš kurių yra įžymiosios Grifo ir Liūto statulos, kurios taip pat yra miesto simboliai. Tiek Perudžija, tiek šio meisto apylinkės yra pilnos prašmatnių vilų, pastatytos tiek miesto sienų viduje, tiek už jos, žaliose apylinkėse.