PARDUODAMAS PRESTIŽINIS NEKILNOJAMAS TURTAS CHIANTI

12 fotografija

Toskanos laukų širdyje yra Collegalle nekilnojamojo turto objektas, kuris šiuo metu parduodamas. Šis mažas vaizdingas miestelis nutolęs 18 km nuo Florencijos ir yra ant Chianti kalvų. Be to, vila yra apsupta nuostabaus ąžuolų miško, o bendras išorės plotas užima 30 hektarų. 

Iš jų, 25 ha yra miško iš vertingos medienos, 3 - vynuogynai ir 2 - alyvmedžių giraitės su maždaug 380 medžių. Tiek iš vynuogių, tiek iš alyvmedžių išgaunama produkcija. Šiuo puikiu Chianti kalvų ir miškų vaizdu gėrisi ir erdvus baseinas, kuris yra netoli nuo prabangios pagrindinės vilos. 

Pagrindinis pastatas, pastatytas antroje 1500  m. pusėje, susideda iš bendro 500 kvadratinių metrų vidaus ploto ir yra apsuptas puikiai prižiūrimo sodo, kurio viduje randame limonają ir actinę. Vertingo medžio kubilai ir plieno statinės stovi didžiulių senovinių rūsių viduje, kurie yra po vila ir užima 445 kv.m.. 

Šio vertingo parduodamo nekilnojamojo turto viduje taip pat yra ir sodyba,  250 kv.m., dalinai restauruota; akmeninė dviejų aukštų dydžio daržinė, 87 kv.m., ir dvi buvusios arklidės, visiškai  renovuotos su preštižiniais elementais ir apstatytos senoviniais baldais. Užbaigia šio nekilnojamojo turto sąrašą du apartamentai, kiekvienas maždaug po 130 kv.m. ir įvairūs buvę ūkiniai pastatai, kuriuos reikia restauruoti.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Florencija 

Zona: Chianti 


Tipas: Chianti Vila - Vilos Florencija

Vidaus plotas: 1675 kv.m. 

Išorės plotas: 30 ha 


Pagrindinė vila: 500 kv.m. 

Sodyba: 250 kv.m. 

Apartamentas “Loggetta”: 130 kv.m. 

Apartamentas “Chiodini”: 50 kv.m. 

Arklidė I: 125 kv.m. 

Arklidė II: 95 kv.m. 

Daržinė: 80 kv.m. 

Rūsys: 445 kv.m. 

Actinė - Limonaja 

Baseinas 

Mišrus vertingų medžių miškas 

Alyvuogės 2 ha - vynuogynas 3 ha 


TOSKANA - Florencija 20 km - Luka 82 km - Siena 40 km - San Gimignano 30 km - Voltera 52 km - Termės 45 km - Golfo Klubas 10 km - Florencijos oro uostas 35 km - Autostrada: Firenze sud 15 km 

Ref: 0059
Kaina: € 5.500.000

toskanos namai

parduodama žemės ūkio įmonė toskana
vilos prašmatnios

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Chianti

Toskana - Florencija: Grevė yra vienintelė savivaldybė, esanti Florencijos provincijoje, kuri yra visiškai Chianti zonoje. 

Būtent šitame regione gaminamas garsusis Chianti Classico vynas ir vertingas alyvuogių aliejus: todėl miestas Grevė yra laikomas Chianti sostine. 

Grevė buvo įkūrta ant pietinės Agro di Florentia sienos, kai ši romos kolonija buvo pastatyta, tačiau ekspertai archeologai, tyrinėjantys etruskus, mano, kad jis buvo įkurtas jau anksčiau. 

Nuo Chianti širdies ėjo ir senovinis kelias Cassia, išilgai kurio karvedys Silla įkūrė gyvenvietę savo veteranams ir kur net ir šiandien galima grožėtis nuostabia romėnų bažnyčia, kuri primena apie čia egzistavusią šventyklą.  

Maždaug pirmo tūkstantmečio metais Toskanos miestelis pradeda augti, tapdamas didžiausiu Chianti centru, tiek Sienos, tiek Florencijos: Greve buvo svarbiu Florencijos  valdovų kariniu punktu link savo priešo: Sienos.