Parduodamas prestižinis kompleksas Kjantyje

90 fotografija

Parduodamas šis prestižinis Toskanos kompleksas, esantis Kjantyje,  kuris buvo pastatytas XX a. pradžioje.

Ši žavioji nuosavybė bėgant metams buvo nuolatos atnaujinama, tiek jos pastatai, kurie ją sudaro, tiek parkai ir sodai, o neseniai buvo restauruoti fasadai ir stogai. 

Toskanos sodyba yra padalinta į tris nepriklausomas nuosavybes, kurios yra atskirtos gatvėmis bei atskirais įėjimais.

Pagrindinė vila yra dviejų aukštų, turi priestatus, o jos bendras plotas yra 1200 kv.m. Vidaus patalpos yra erdvios ir šviesios, turtingos ypatingomis, išskirtinėmis detalėmis, kurios pabrėžia jos unikalumą. Viloje yra erdvios svetainės, dvi virtuvės, trys valgomieji su židiniais, bilijardo salė, liftas, kuris pakelia į septynis miegamuosius, kurie yra su privačiais vonios kambariais. Pro didelius langus žvilgsnis pasiklysta supančių kalvelių žalumoje. 

Parduodamos Toskanos vilos išorę supa gerai prižiūrėti sodai, aikštė su moliniu grindiniu, kur yra skalbykla ir barbekiu zona, baseinas, žavūs 720 kv.m. teniso kortai su 20 kv.m. persirengimui skirtu priestatu, kuris neseniai buvo restauruotas. Žaliuojanti ir žydinti augmenija sudaro idealų rėmelį tipiškam Toskanos kompleksui, kur yra alsuojama ramybe, tokia tipiška šioms žemėms.

Šalia pagrindinės vilos yra kita nuosavybė su dviejų aukštų 661 kv.m. pastatu bei 500 kv.m. troba (kuriuos skiria kelias bei vartai).

Trečiai nuosavybei priklauso maždaug 300 kv.m. sodyba ir maždaug 95 kv.m. daržinė; taip pat nuosavybėje yra erdvus garažas, parkas ir baseinas. Ir šiam nekilnojamajam turtui priklauso kelias bei atskiri vartai. 

Visą žavųjį Toskanos kompleksą supa sodai, parkai, ežeras, vynuogynai ir alyvmedžiai, iš viso daugiau nei 17 ha žemės.  

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Savivaldybė: Florencija

Zona: Kjantis


Tipologia: nuosavybė Toskana - prašmatnus kompleksas


Vidaus plotas: maždaug 2840 kv.m.

Išorės plotas: maždaug 17,68 ha


Pagrindinė vila ir priestatai: 1.208,92 kv.m.

Teniso kortai: 720 kv.m.

Persirengimo pastatas: 20 kv.m.

Baseino zona: 132 kv.m.


Kita vila: 299.90 kv.m.

Kluonas: 94,56 kv.m.

Garažas: 55.17 kv.m.

Baseinas ir sodas: 3800 kv.m.


Dviejų aukštų pastatas: 661.44 kv.m.

Trobos: 500 kv.m.


Toskana – Florencija: Florencija 9 km - Siena 52 km - Piza 81 km - Tirėnų pakrantė 75 km - Kjantis 8 km - San Džiminjanas 31 km - Voltera 52 km - Termė 3 km - Golfo klubas 3 km - Florencijos oro uostas 12 km.

Ref: 0812
Kaina: Daugiau nei 10M

prašmatni rezidencija

parduodama nuosavybė
prašmatnus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija - Kjantis

Toskana – Florencija. Florencija, - išskirtinio grožio ir amžino žavesio Toskanos sostinė. Daug kas pritraukia į Florencijos miestą: tiek paminklai, tiek pastatai; yra svarbios jos aikštės, istoriniai teatrai, sienos ir vartai. Florencija yra vaizdingoje vietovėje, apsupta žavingų Toskanos kalvelių, ir šioje panoramoje stovi daugybė Toskanos pastatų, tiek antikinių, tiek prestižinių.

Florencijos miestas yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. 

Be Uffizio muziejaus, Florencija ir jos gyventojai gali pasigirti ir spindinčiais moteriško ir vyriško meninio grožio pavyzdžiais: Botičelio Venera ir Mikelandželo Dovydu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči. Mieste taip pat galima aptikti ir daug literatūrinių aspektų: pradedant namų-bokštų rajonais, kurie įkvėpė Dante Alighieri eilutes, iki Medičių vilų ramumo, kur dažnai susitikdavo Lorenzo il Magnifico Neoplatono Akademijos nariai, baigiant Pergolos teatru ir Boboli sodu.

Bet kas, kas trokšta įsigyti prestižinę vilą, gali atrasti sau tinkamiausią didingame Florencjos mieste arba jos žavingose apylinkėse.