PARDUODAMAS PRAŠMATNUS NEKILNOJAMAS TURTAS LUKOJE

19 fotografija

Parduodamas antikinis užmiesčio Toskanos namas, esantis tarp kvapą gniaužiančių žalių Lukos kalvų, netoli nuo miesto, kurio bendras plotas yra 600 kv.m. Pastatas neseniai buvo sumaniai restauruotas ir perdarytas į prestižinį nekilnojąmą turtą, kartu išlaikant tipišką kaimišką Toskanos stilių, naudojant tradicines apdailos medžiagas, kaip pavyzdžiui molinių plytelių grindys ir lubos su medinėmis sijomis ir gegnėmis.

Parduodama vila Lukoje šiuo metu naudojama kaip turistų priėmimo struktūra, kuri susideda iš šešių patogių, elegantiškai įrengtų, apartamentų, praturtintų vietinių dailininkų paveikslais, kas suteikia atmosferai jaukumo. Kambariai yra skirtingų dydžių ir yra išsidėstę pirmame ir antrame struktūros aukštuose. Visi yra aprūpinti moderniais patogumais, kurie gerai dera su tradiciniais baldais. Apartamentuose aptinkame prieangį, svetainę, valgomąjį su virtuvėle, miegamąjį ir vonios kambarį.  

Parduodamas viešbutis Toskanoje yra apsuptas 5 ha žalumos, kas suteikia galimybę gyventi apsuptam gamtos. Čia yra žaidimų parkas vaikams, aikštelė pritaikyta tenisui ir mažajam futbolui, trekingo takai, baseinas su hidromasažu ir solariumo zona. Struktūrą papildo restoranas, kurio bendras plotas yra 250 kv.m., šalia kurio yra nuostabi šildoma veranda.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka

Zona: Luka


Tipas: Vila Lukoje - Parduodamas užmiesčio namas Toskana

Vidaus plotas: 600 kv.m. 

Išorės plotas: 5 ha

 

6 apartamentai

Kambariai: 6

Vonios kambariai: 6

Svetainės: 6

Valgomieji: 6

Virtuvėlės: 6

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Restoranas

Baseinas

Solariumo zona su hidromasažine vonia

Daugiafunkcinė sporto aikštelė

Žaidimų aikštelė

Parkavimo aikštelė

Žemė: 5 ha

 

Toskana – Luka: Piza 23 km - Florencija 55 km - Luka 3 km - Fortė dei Marmi 39 km - Golfo klubas Lappato 0,5 km - SPA 11 km - Slidinėjimo trasos 47 km - Pizos oro uostas 19 km - Autostrada išvažiavimas Altopascio: 3 km.

Ref: 0149
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prabangūs namai

vilos lukoje
parduodami užmiesčio namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: buvo įkurta Ligūrijos gyventojų ir vystėsi kaip romėnų miestas, o VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. Viduramžiais miestas įgavo svarbų statusą dėka antikinio kelio Via Francigena, kuriuo buvo pasiekiamas ir svarbus tikintiesiems tikslas - garbinama relikvija, reprezentuojanti nukryžiuotą Kristų, kuri yra  Lukos katedroje. Miesto valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko jį sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. 

Mirus Castruccio, mieste tvyrojo anarchija, iš pradžių jis priklausė Visconti, o vėliau buvo valdomas Giovanni Dell'Agnello, Pizos Dožo, diktatūros. Atkovojus nepriklausomybę, dėka imperatoriaus Carlo IV įsikišimo, Lukoje buvo įteisinta respublikos valdžia ir ji vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Būtent šitu periodu buvo pastatyta daug prašmatnių ir prabangių vilų. 1805 m. buvo įkurta Lukos ir Piombino kunigaikštystė, kuri buvo padovanota Napoleone Bonaparte sesei Elisa Bonaparte ir jos vyrui Felice Baciocchi. 1860 m. miestas galutinai buvo prijungtas prie Italijos karalystės.