Parduodamas prašmatnus namas

24 fotografija

Parduodamas prašmatnus namas, esantis valanda kelio nuo Romos. Esantis puikaus stovio, dėka kruopščios ir profesionalios restauracijos, prestižinis nekilnojamas turtas yra puikioje panoraminėje vietoje, ant Perudžijos provincijos kalvelių. Nuo buveinės atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į supančias viršūnes. Prašmatnus, parduodamas, žavingasis namas yra ramioje vietoje, visiškai apsuptoje gamtos, tinkantis tiems, kas trokšta gyventi gamtoje ir praleisti atpalaiduojančias akimirkas toli nuo miesto šurmulio. 

Apipavidalintas rustikos kaimišku stiliumi, prašmatnus parduodamas namas yra išskirtinis, dėka gerojo skonio, kuris čia vyrauja. Senovinės grindys iš molinių plytelių, kurios puikiai dera su svetainės sienų bordo spalva, matomos medinės sijos ir du žavūs židiniai suteikia buveinei papildomo jaukumo ir ypatingo gyvybingumo tiek vasaros, tiek žiemos metu. Prestižinio nekilnojamo turto pastatas susideda iš: penkių miegamųjų, trijų vonios kambarių, dviejų svetainių, salono, valgomojo, virtuvės, skalbyklos ir vonios kambario apatiniame aukšte. Žavingas arkinis portikas yra prašmatnios vilos “vyšnaitė”, kur galima papietauti draugijoje po atviru dangumi ar pasislėpus šešėlyje, karštomis vasaros sienomis. Kadaise, dabartinėje vyninėje, buvo parduotuvėlė. Šalia užburiančio prašmatnaus namo, panoraminėje vietoje, yra baseinas, kurio dydis yra 16x4m, pastatytas žemėje tarp žaviųjų vynuogynų. Supanti žemės ūkio paskirties žemė iš dalies yra apsodinta vynuogynais, iš dalies yra sėjamoji ir iš dalies miškas. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Umbrija

Provincija: Perudžija 

Zona: 1 val. nuo Romos


Tipas: Parduodamas prašmatnus namas

Vidaus plotas: 400 kv.m. 

Išorės plotas: 2,5 ha


Vila: 400 kv.m. 

Kambarys: 5 

Vonios kambarys: 3 

Svetainė: 3 

Valgomasis

Virtuvė 

 

Baseinas 

Vyninė 

Portikas 

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Umbrija – Perudžija: Arecas km 40 - Perudžija km 50 - Asisis km 60 - Trazimeno ežeras km 60 - Golfo Klubas km 8 – SPA km 5 - Perudžijos oro uostas km 48 - Autostrada: A1 išvažiavimas Arezzo km 13.


Ref: 0429
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prašmatnūs namai

prestižinis nekilnojamas turtas
parduodama vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Perudžija

Umbrija - Perudžija: miestas, esantis ant aukštos, smailios ir netaisyklingos formos kalvos, dominuojantis virš Valle del Tevere: ypatingas žemės reljefas sukurė didelę urbanistinę įvairovę, suteikiant miestui galimybę nuvykti iki Romos per vieną valandą. Turtingas kultūrinis ir meninis palikimas bei natūrali aplinka, kuri supa Perudžiją, paverčia miestą unikaliu ir svarbiu, ir taip buvo nuo pat jo istorijos pradžios. Perudžija stovi zonoje, kuri jau buvo apgyvendinta vilanovos epochos metu. Pirmieji umbrų gyventojai buvo kontroliuojami etruskų, o miestas tapo pačiu svarbiausiu Alta Valle del Tevere centru. 

Užkariauta Romos Perudžija stipriai įsitraukė į civilinį karą tarp Antonijaus ir Otaviano, kuris ją užkariauja 40 m. prieš Kr. Tačiau, nors ir buvo daugelį metų kontroliuojamas Otaviano, Umbrijos miestas buvo žinomas pavadinimu "Augusta". Žlugus Romos imperijai, Perudžija buvo sugriauta Totilos 547 m. ir tapo bizantijos domėnų dalimi iki XI a., kuomet tapo galingu nepriklausomu miestu, Popiežiaus valstybės sąjungninku. XIV a. buvo pažymėtas žiauriomis vidinėmis kovomis tarp kilmingųjų (Beccherini) ir gyventojų (Raspanti), bei karu prieš Popiežių, kuris norėjo sugrąžinti Umbrijos miestą po savo kontrole; karas pasibaigė Bolonijos taika 1370 m., kuomet Perudžija buvo privesta pripažinti Romos popiežiaus valdžią. Ir kituose amžiuose miestas buvo susiskirstęs į įvairias grupuotes, kovojančias dėl valdžios: gyventojų valdžios išrinktas Biordo Michelotti buvo pakeistas kondotjeru Braccio Fortebracci da Montone; svarbiausios šeimos dalyvavo konspiracijose ir vykdė žudynes, taip provokuodami gilų politinį ir moralinį nuosmukį. 

1540 m. Perudžija buvo tiesiogiai pavaldi Popiežiaus valstybei ir Paulius III paliepė Antonio da Sangallo pastatyti Rocca Paolina, popiežiaus valdžios mieste simbolį. Popiežiaus dominavimas tęsėsi, išskyrus trumpus periodus, kuomet buvo okupuotas prancūzų ir Romos respublikos, iki tol, kol gimė Italijos karalystė. Šiandieninė Perudžija yra šiuolaikiškas ir kosmopolitiškas miestas, žinomas visame pasaulyje dėka savo kultūrinių renginių ir Universiteto užsieniečiams; didžiuojasi savo istorinėmis tradicijomis ir gražiais praeities pėdsakais, čia galima žavėtis tūkstančiais kampelių, kur praeitis ir dabartis susilieja ir sukuria nepamirštamą atmosferą.