PARDUODAMAS PRAŠMATNUS NAMAS FLORENCIJOJE

16 fotografija

Pastatas, kuris šiuo metu parduodamas, yra įsikūręs Toskanos širdyje, Vinči ir Cerreto Guidi savivaldybių teritorijoje, kurios įeina į zoną, vadinamą Renesanso žemėmis. Prestižinio namo istorija, dabar paversto prabangia vila, datuojama būtent Renesanso laikais, kuomet plotas, kuriame yra pastatas, buvo padengtas vešliu, laukiniu, nepraeinamu mišku, nuo ko ir kilo pavadinimas "Rozzalupi tankumynas”. Renesanso laikotarpiu, vieta tapo garsios ir turtingos Florencijos šeimos, Adimari, nuosavybe, kurie išplėtė teritorijos ribas, pastatė vilą ir ją naudojo kaip savo medžioklės namelį. 

Nuo tada Toskanos gyvenvietėje buvo sąmoningai išlaikomos tipinės charakteristikas, kaip matyti iš medžioklės namelio ir nedidelio pastato, skirto priglausti paukščiams, nuo kurio ir kilo miško pavadinimas: Paukštidė. 

Šis išskirtinis parduodamas užmiesčio namas atspindi tipišką Toskanos žemės ūkio kaimelio struktūrą. Jis susideda iš pagrindinio namo ir dviejų sodybų, kurios primena tradicinius valstiečių kiemelius. 

Visos pastato dalys buvo kruopščiai rekonstruotos, laikantis kaimiško Toskanos stiliaus, tačiau nepamirštant modernių patogumų, taip pat ir tiesioginės prieigos prie didelio baseino bei parkų, ežero, jodinėjimo maniežo ir tvartų. 

Žemės, kuri apjuosia Florencijoje pastatą, plotas sudaro 45 ha, iš kurių 4 ha yra apsodinti alyvmedžiais, 1 ha vynuogynų, 5 ha sodo su persikais ir abrikosais, o  likusi žemė palikta sėjimui ir miškui.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija 


Tipas: Vilos parduodamos Florencija - Užmiesčio namas Toskana

Vidaus plotas: 1200 kv.m. 

Išorės plotas: 45 ha 


Dviejų aukštų prašmatnus pagrindinis namas: 400 kv.m. 

2 trobos, susidedančios iš 7 apartamentų: 800 kv.m. 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Ežeras Jojimo maniežas su tvartu Daržinė, kurią reikia restauruoti

Baseinas 

Žemė 45 ha 


TOSKANA - Florencija: Vinči 3 km - Florencja 36 km - Piza 46 km - Siena 79 km - Certaldo 20 km - San Gimignano 32 km - Golfo klubas Bellosguardo 3 km - SPA "La Culla" 14 km - Slidinėjimo trąsos 68 km - Florencijos oro uostas 33 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Sandicci, 20 

Ref: 0095
Kaina: € 6.500.000

prabangus namas

parduodamas užmiesčio namas
užmiesčio namas florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana Florencija: Cerreto Guidi teritorija buvo apgyvendinta nuo bronzos amžiaus, kaip rodo kai kurie archeologiniai radiniai Padule di Fucecchio apylinkėse, pvz. nameliai, pastatyti 15 šimtmetyje prieš mūsų erą, skirti žmonėms, besiverčiantiems žvejyba. Kiti radiniai iš Corliano ir Ripoli sričių patvirtina, kad ši Toskanos zona buvo apgyvendinta ir romėnų laikais. Kaip bebūtų, pirmosios žinios apie Cerreto Guidi, kurio teritorija buvo gana toli nuo Via Francigena kelio, datuojamos VIII a. antroje pusėje  (780 metais), kuomet buvo paminėtas San Savino vienuolynas, esantis prie Pizos miesto vartų, pavadintas Cerreto in Greti vardu, kuris veikė iki 1079 m. 

Miestas, įsikūręs pusiaukelėje tarp Florencijos ir nuostabios Kastiliončelo (Castiglioncello) jūros, pakeitė savo pavadinimą atvykus grafams Guidi, kuris čia pastatė pilį. Tik vėlesniais metais, XIII amžiuje Cerreto Guidi išgyveno plėtros laikotarpį. Dėka garsios Toskanos šeimos, Mediči, kurie pavertė miestelį viena iš savo mėgstamų vietų, jis tapo Florencijos Respublikos dalimi. 

Vieta, ypač netoli Florencijos, buvo akivaizdžiai mėgiama Mediči šeimos, ir ypač Kosimo (Cosimo) I, kuris XVI amžiuje pastatė ant senovės grafų Guidi pilies griuvėsių nuostabią vilą. 

Mediči vila dar ir šiandien užima centrinę ir dominuojančią padėtį miestelyje, kuris vis dar išlaiko apskritą Cerreto pilies formą, senovines sienas ir keturis vartus (Palagio vartai, Fiorentina vartai, Santa Maria a Pozzuolo vartai ir Caracosta vartai), kurie šiandien suteikia pavadinimą keturiom apylinkėm, kurios dalyvauja folkloriniuose-istoriniuose pastatymuose ir šventėse, pvz. Palio del Cerro.