Parduodamas prašmatnus namas ant Tosko-Emilijano Apeninų

27 fotografija

Parduodamas prestižinis nekilnojamas turtas, esantis panoraminėje vietoje tarp Tosko-Emilijano Apeninų kalvų, šiuo metu naudojamas kaip svečių namai, apsuptas 7.630 kv.m. žemės, nuo kur atsiveria žavinga vietinė panorama.

Pagrindinis pastatas buvo perdarytas iš senovinio kaimiško pastato, kuris neseniai buvo kruopščiai restautuotas ir praplėstas, kas pavertė jį prašmatnia gyvenviete, pastatant taip pat ir kai kuriuos priestatus bei žavingąjį baseiną.

Pagrindinis parduodamo namo pastatas yra trijų aukštų. Pirmame aukšte yra bendrojo naudojimo patalpos, t.y svetainė, erdvi taverna su palėpe, kur yra bilijardo salė, baras, TV salė, erdvus valgomasis bei įspūdingas akmeninis židinys, virtuvė, vonios kambarys, skalbimo patalpa ir darbo kambarys, į kurį galima patekti iš išorės. Antrame aukšte yra kambarys su vonios kambariu, į kurį galima patekti ir iš pastato išorės, bei gyvenvietė, susidedanti iš svetainės su virtuvėle, penkių miegamųjų, dviejų vonios kambarių ir terasos. Trečio aukšto mansardoje yra šeši miegamieji su vonios kambariu ir maža lodžija. Visi vilos kambariai yra kruoščiai apipavidalinti bei apstatyti antikiniais baldais. Grindys, durys, akmeninės vidaus sienos pirmame aukšte paverčia šį pastatą žavinga gyvenviete. Taip pat ir restoranas, perdarytas iš seno tvarto, atspindi šį tipiškai kaimišką stilių.

Prestižinę nuosavybę, stovinčią tarp Toskanos ir Emilijos-Romanijos, papildo kai kurios papildomos patalpos: daržinė, malkinė, sandėlys žemės ūkio transportui ir įrankiams, dešimt vietų arkliams ir erdvus išorinis dengtas aptvaras.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Emilija-Romanija

Miestas: Parma

Zona: Parma


Tipas: Prašmatnios gyvenvietės - Prestižinės vilos

Vidaus plotas: 1.391,26 kv.m.

Išorės plotas: 7.630 kv.m.

 

Prašmatnus nekilnojamas turtas, naudojamas kaip svečių namai:

Kambariai su vonios kambariais: 7

Vonios kambariai: 1

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


Prašmatnus namas:

Kambariai: 5

Vonios kambariai: 2

Svetainė su virtuvėle: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Restoranas

Stalo tenisas

Boulingas

Baseinas

Arklidės

Aptvaras

Stovėjimo aikštelė

Žemė: 7.630 kv.m.


Emilija-Romanija – Parma: Parma km 71 - Specija km 67 - Redžijo Emilija km 100 - SPA km 36 - Golfo klubas km 12 - Parmos oro uostas km 62 - Autostrada: išvažiavimas Parma ovest/La Spezia km 16.

Ref: 0408
Kaina: € 1.750.000

prabangus namas

žavingas namas
parduodama vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Parma

Emilija-Romanija – Parma: Taro slėnis, kur stovi mūsų elegantiškas prestižinis nekilnojamas turtas, prieš romėnų epochą buvo apgyvendintas Ligūrijos gyventojų, kuriuos 157 m. pr. Kr. nugalėjo romėnų armija. Tarp VIII a. ir X a. Torresana, senovinis Val di Taro miestelio pavadinimas, priklausė San Colombano abatijai. Torresana dvaras buvo didžiausia ir pelningiausia abatijos nuosavybė ir vienuolių buvo padalintas į 47 lygius. Apie tūkstantuosius metus Platoni, viena iš galingiausių Alta Valle del Taro šeimų, pradėjo laikyti žemes ir kitas jiems patikėtas valdyti nuosavybes, kaip savo ir išdalino jas palikuonims, iš kurių kilo naujos šeimos, kurios prisidėjo kuriant miestelio Val di Taro ir jo apylinkių istoriją. 

Platoni, nebegalėdami kontroliuoti žemių, kurias valdė, pirmoje XII a. pusėje prisiekė ištikimybę ir tarnystę Pjačencos miestui, adaptavo įstatymus ir statutus, kurie reguliavo Taro miestelio kasdienį gyvenimą netgi ateinančiais šimtmečiais. XIII a. į Taro slėnį atvyko galinga Genujos šeima Fieschi, kuri visam XV a. ir XVI a. atėmė iš Piačencos šeimos Landi Val di Taro miestelio respublikos valdžią. Fieschi galutinai miestelį paliko 1547 m., po to, kai žlugo Gianluigi Fieschi sąmokslas prieš Genujos respubliką. Nebelikus Fieschi šeimai, Landi sugrįžo į Val di Taro miestelį, tačiau elgėsi nesąžiningai vietinių kilmingųjų ir gyventojų atžvilgiu ir buvo išvaryti 1578 m. Tuo pasinaudojo kunigaikštis Ottavio Farnese, kuris okupavo miestelį būdamas konflikte su imperatoriumi. 

1636 m. imperatoriaus armija įžengė į miestelį, kur stovi mūsų prestižinis parduodamas nekilnojamas turtas ir grąžino miestelį Doria, Polissena Landi vyrui, paskutiniam šeimos palikuoniui. Popiežiaus Urbano VIII paliepimu Doria/Landi turėjo gražinti miestelį kunigaikščiui Farnese 1646 m. ir nuo tada Val di Taro miestelis įėjo į Farnese kunigaikštystę. 1802 m. mirus kunigaikščiui Ferdinando ir jo sūnui Ludovico išvykus valdyti Etruriją, kunigaikštystėje nebeliko valdžios. Tuo pasinaudojo Napoleonas, kuris čia atvedė Prancūzijos armiją. Pralaimėjus Napoleonui, Parma, Piačenca, Guastala ir miestelis, kur buvo pastatytas žavingas prašmatnusis parduodamas nekilnojamas turtas, atiteko Maria Luigia. 1859 m. Emilija buvo prijungta prie Pjemonto ir nuo to momento Taro miestelio istorija  yra tokia pati, kaip ir visos Italijos.