PARDUODAMAS PRABANGUS NEKILNOJAMAS TURTAS TOSKANOJE

16 fotografija

Ant Florencijos kalvų stovi ši parduodama istorinė vila, tipiško neoklasikinio Toskanos stiliaus, kurios bendras plotas yra apie 700 kv.m. Visiškai restauruota prabangiomis medžiagomis ir klasikinių linijų architektūriniais elementais Florencijos Toskanos stiliumi, siekiant atkurti skonį charakteringo ir natūralaus, bet tuo pačiu elegantiško ir žavaus stiliaus.

Apsuptas 750 kv.m. parko, prabangus parduodamas Florencijoje namas, didžiuojasi nuostabiomis pavėsinėmis, žvelgiančiomis į kalvas, apsodintas alyvuogėmis ir vynuogynais. Pavėsinės puikiai  pritaikytos atokiems aperityvams ir barberiu po atviru dangumi tarp dekoratyvinių citrinmedžių ir aromatinio rozmarino. Apsaugota dekoratyvine gyvatvore, sveikatingumo vonia praturtina nekilnojamą turtą

Nuostabiai ir kruopščiai restauruotas fasadas ir laiptai atspindi neoklasikinį stilių, kuris su ochros tono atspalviais sukuria praėjusių laikų atmosferą. 

Prestižinio nekilnojamo turto Toskanoje rūsyje randame nuostabią užeigą su darbo kambariu, restauruotus klasikinėmis Toskanos medžiagomis, ir stilingais baldais su dideliu židiniu kampe iš smiltainio bei skulptūromis iš juodmedžio ir baltojo Kararos marmuro. Vilos rūsyje taip pat yra vonios kambarys, du dvigubi kambariai ir karališkas miegamasis su vonios kambariu bei drabužine, skalbykla ir garažas. Pirmas ir antras aukštas turi tokią pačią struktūrą, kurioje erdvės išdėstytos analogiškai aplink centrinę svetainę su židiniu, šviesus valgomasis, didelė virtuvė ir du miegamieji, iš kurių vienas su balkonu ir atskiru vonios kambariu, bei prieangis. 

Mansardoje yra salonas, didelė drabužinė, vonios kambarys bei nuostabus miegamasis su baldakimu ir medinėmis sijinėmis lubomis. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Vila parduodama Florencija - namai ir vilos

Vidaus plotas: 700 kv.m. 

Išorės plotas: 750 kv.m. 

 

Kambariai:  8

Vonios kambariai:  8

Svetainės:  4

Papildomi kambariai: 15

Baseinas-pavėsinė-veranda

 

 

TOSKANA: Florencija 10 km - Siena 61 km - San Gimignano 35 km - Voltera 70 km - Arecas 73 km – Fortė dei Marmi 51 km - golfo klubas ugolino 11 km - maniežas Comeana 13 km - SPA 13 km - Florencijos oro uostas 8 km - Autostrada: A1 išvažiavimas scandicci 4 km

Ref: 0121
Kaina: Iki 2,5 Milijono

elitinės vilos

parduodami apartamentai
istoriniai namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Lastra a Signa miestelis yra išsidėstęs už antikinių viduramžių sienų, kurios liko nepaliestos iki mūsų laikų. Iš antikinio Toskanos miesto, be visa ko, dar išliko du iš trijų vartai, pro kuriuos senovėje buvo galima patekti į miestą: Pizos vartai ir Bačio vartai. Lastra a Signa istorinio centro širdyje stovi Santa Maria alla Lastra bažnyčia, kuri buvo pastatyta 1404 metais. Šio antikinio religinio pastato viduje, Florencijos provincijos centre, yra išlikę iki mūsų laikų svarbūs kūriniai, tarp kurių Francesco Conti drobė vaizduojanti “San Rocco in Gloria” ir kitas paveikslas “Madonna”, XIV a. darbas.

Didelį susidomėjimą Florencijos miestelyje kelia Tabernacolo del Podestà (Mero laikrodžio bokštas), kurio viduje galima žavėtis XVI a. freska, vaizduojančią "Madoną su kūdikiu tarp šv. Jono Krikštytojo ir šv. Prančiskaus", bei Pretorio rūmai, ant kurio fasado galima pamatyti herbus visų merų, kurie vadovavo Lastra a Signa. 

"Lastra a Gangalandi" yra originalus pavadinimas Toskanos miestelio, nutolusio tik 7 km nuo Florencijos, ir kilo nuo Gianluca Gualandi, kuris buvo pilies savininkas ir šių žemių valdovas XII a. Pavadinimas "Lastra (Plokštė)“ greičiausiai kilo nuo akmens plokštės, kurios buvo išgaunamos šalimais karjeruose nuo seniausių laikų ir yra pavaizduotos kirtėjo instrumentų herbe. XII ir XIII a. Lastra a Signa susidėjo iš mažų namų grupių, išdėstytų palei antikinį Pizos kelią Toskanoje. Florencija suvaidino labai svarbų vaidmenį Lastra a Signa istorijoje nuo XV a. pradžios, kuomet Filippo Brunelleschi prisidėjo prie sienos statybos. Kalvų zona yra gerai išsaugota, o jos peizažas siūlo daugybę istorinių, artistinių ir gamtos takelių.