PARDUODAMAS PRABANGUS NEKILNOJAMAS TURTAS TOSKANOJE

22 fotografija

Ant Valdikjanos kalvelių, Arece, stovi ši parduodama išskirtinė prestižinė vila, kurios bendras plotas yra 750 kv.m., o apjuosto tvora parko plotas yra 1,5 ha. Jame auga alyvmedžiai bei miškas. Parke yra nuostabus baseinas. Vila yra išsidėsčiusi per tris lygius, į jos struktūrą įeina ir bokštas, statytas tūkstantaisiais metais. 

Takelis veda į erdvų kiemą, kur stovi Toskanos prabangus nekilnojamas turtas. Pirmas vilos aukštas yra pilnai įrengtas rustikos stiliumi. Jo sienos yra iš akmnes, o grindys iš molinių plytelių, kas suteikia aplinkai šilumos ir jaukumo. Šitame aukšte yra virtuvė, erdvi svetainė ir valgomasis su įspūdingu židinui, bei vestibiulis, kur yra laiptai vedantys į viršutinį aukštą. Į jį galima patekti ir iš išorinio pagrindinio įėjimo, kur yra laiptai, kylantys nuo kiemo. Viršutiniame aukšte yra prieangis, kuris skiria dienos zoną nuo naktinės. Naktinėje zonoje yra trys miegamieji ir vonios kambarys, o dienos zonoje yra vonios kambarys, valgomasis-salonas su akmeniniu židiniu bei virtuvė, kuri išeina į didelę dengtą terasą, į kurią galima taip pat patekti ir išoriniais laiptais. Nuo terasos galima grožėtis nuostabia Areco Valdikjanos kalvelių panorama. Perėjus svetainę patenkame į vestibiulį, kuris veda į kitą miegamajį ir mažą svetainę, kur yra laiptai, jungiantys du aukštus. Trečiame aukšte yra trys miegamijei, du vonios kambariai ir svetainė, kuri išeina į verandą. Parduodamos prašmatnios vilos nuosavybei priklauso taip pat ir atskiras vieno aukšto butas, kuriame yra miegamasis, vonios kambarys ir virtuvė. Kompleksą papildo oranžerija, sandėlys ir techninė patalpa.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Arecas 

Zona:  Valdikjana


Tipas: Parduodamos prašmatnios vilos - parduodamos vilos Toskanoje

Vidaus plotas: 750 kv.m.

Išorės plotas: 1,5 ha


Vila:

Kambariai: 7

Vonios kambariai: 4

Svetainė: 4

Valgomasis: 2

Virtuvė: 2

 

Apartamentas: 

Kambariai: 1

Vonios kambarys: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 3

 

Baseinas

Oranžerija

Žemė: 1,5 ha

 

Toskana – Arecas – Valdikjana: Arecas km 14 – Kortona km 36 – Kastelo miestas km 41 - Florencija km 80 – Perudžija km 91 – Kazentino Golfo klubas km 22 – Florencijos oro uostas km 101 – Autostrada: išvažiavimas Arezzo km 18.

Ref: 0223
Kaina: Iki 2,5 Milijono

toskanoje parduodamos vilos

prestižinis nekilnojamas turtas
istorinė buveinė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Arecas

Toskana – Arecas: kilo II a. prieš Kristų, iš pradžių kaip mažas kaimelis, o paskui kaip svarbus susisiekimo punktas tarp Toskanos miestų ir etruskų Padanijos sąjungos. Šiuo metu Arecas yra vienas iš įdomiausių Toskanos miestų. 

1200 m. Toskanos miesto didysis klestėjimas paskatino gyventojus pastatyt naują miesto sieną, daugybę viešųjų pastatų ir namus-bokštus.

Kai priklausė gibelinams, Arecas prasiplėtė ir užėmė didelę teritoriją, kuri apėmė didžiąją dalį aplinkinių kalvų; kovojo su didžiaisiais miestais, tokiais kaip Siena ir Perudžija, tačiau buvo nugalėtas Florencijos guelfų 1289 m. epinėje Campaldino kovoje. Medičių dominavimas (1434/1569), o vėliau Lorenų (1737/1859) buvo neigiama miestui patirtis, kuomet 1560 m. didysis kunigaikštis Cosimo praktiškai visiškai sugriovė  miestą.

XVI a. Arece dominavo daugialypė Giorgio Vasari (1511- 1574) figūra: architektas (Logge rūmai, bažnyčios Badia restauracija), dailininkas, meno istorikas (aprašė geriausių Italijos architektų, dailinkų ir skulptorių gyvenimus), didžiojo kunigaikščio patarėjas ir taip sakant Toskanos meninio gyvenimo teisėjas.