PARDUODAMAS PRABANGUS NEKILNOJAMAS TURTAS FLORENCIJOJE

12 fotografija

Nepaliestame Toskanos kaimelyje, tarp Florencijos ir Chianti kalvų, yra parduodamas prestižinis nekilnojamo turto kompleksas, sudarytas iš namų grupės, esančių ant kalvų tarp alyvmedžių, kas  sukuria ekstremalaus svetingumo ir visiško privatumo jausmą. 

Griežtos prabangios parduodamos Florencijoje vilos linijos yra pabrėžtos akmeniniu fasadu, o vidinės interjero patalpos yra apipavidalintos delikačiomis tipiškomis Toskanos stiliaus detalėmis su medinėmis sijomis, terakotos plytėlėmis, akmens ir natūraliomis medžiagomis. 

Sodai ir laisvalaikio zonos, esančios aplink įvairius pastatus, yra gerai prižiūrėi ir pilni sodrios ir įvairios augalijos. 

Restauravimo darbų pasekoje šiame Chianti regiono dvare buvo iškasti baseinai ir pastatytos žaidimo aikštelės, restoranas, labai didelis 3 aukštų viešbutis su visais prestižinio kurorto patogumais, tuo pačiu metu išsaugant originalius limonajos, vyninės, krosnies ir aliejaus spaudyklos bruožus: istorijos kvapas buvo užkonservuotas tarp miškų, kalvų, vynuogynų ir vyninės.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Florencija 

Zona: Čertaldo 


Tipas: Vila Toskana - Vila Chianti

Vidaus plotas: 6200 kv.m. 

Išorės plotas: 6 ha 


Restoranas: 900 kv.m. 

Rūkymui skirta patalpa: 130 kv.m. 

Pavėsinė: 40 kv.m. 

Limonaja: 136 kv.m. 

Viešbutis: 1800 kv.m. 

Priimamasis: 37 kv.m. 

Garažas: 250 kv.m. 

6 apartamentai: 635 kv.m. 

Baseinas: 84 kv.m. 

Žemės ūkio pastatai  Krosnis Aliejaus spaudykla Sandėliai 


TOSKANA: Florencija €“ San Gimignano 16 km - Čertaldo 7 km - Florencija 30km - Voltera 35 km - Siena 40 km - Golfo Klubas 18 km - Florencijos oro uostas 32 km - Autostrada išvažiavimas Firenze sud 15 

Ref: 0063
Kaina: Daugiau nei 10M

chianti vila

namas Florencija
toskana nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana Florencija: senovinis kaimelis Fiano, kur yra ši prabangi vila, iš pradžių buvo vadintas Alfiano, nes priklausė kilniai Alfani šeimai iš Florencijos. Jis yra įsikūręs ant kalno viršūnės, kuris skiria Valdelsą nuoValdipesos. 

Toskanos kaimelis yra apsuptas vynuogynų ir alyvmedžių ūkių, kurie eina išilgai kelio, vedančio į Čertaldo, Džiovanio Bokačio gimtinę. Peizažą su lygiomis augalų eilėmis, kertančiomis kalvotą kraštovaizdį, pagyvina senovinės sodybos, aukšti kiparisų medžiai, ne visada sugrupuoti, vingiuoti balti keliai ir romėnų bažnytėlės. Čia, kaimelyje netoli Florencijos, apsuptam nuostabiu peizažu, greitai perpranti šios Toskanos teritorijos esmę: žemė, kuri dėl savo išsidėstymo, klimato ir geologinės kilmės, yra skirta patiekti pačios aukščiausios kokybės produkciją ir rodos savaime bendradarbiauja gaminant vyną.