PRABANGI VILA ANT KJANTI KALVŲ

full screen
30 fotografija

Parduodama žavinga vila esanti Sienoje, daugiau nei 300 kv.m. su ložėmis ir panoraminėmis terasomis. Ji stovi Toskanos regione Kjanti ir yra apsupta nuostabiu parku su vaismedžiais, citrinmedžiais, dideliu baseinu su pavėsine, lauko valgymo ir barbekiu zonomis. 

Nuosavybės žemėje, kuri driekiasi per maždaug 38000 kv.m., iš kurių 8000 kv.m. yra apjuosti tvora, yra auginama alyvmedžių giraitė su 150 produkcinių augalų.

Restauruojant XVIII a. pabaigoje, naudojant aukštos kokybės apdailą, buvo kreipiamas didelis dėmesys išsaugoti išorinę gamtą ir originalią užmiesčio namo istoriją, pagal kurią buvo pastatyta ši Toskanos vila. Išorinės sienos yra charakterizuojamos šiltų ir jaukių tonų akmeniu, o po ložėmis yra padarytos valgymo zonos, apsuptos dekoratyviniais medžiais ir spalvingomis gėlėmis, apstatytos banano lapų baldais ir stalais iš travertino.

Vilos viduje yra tipiškos Toskanos apdailos medžiagos, tokios kaip molinės plytelės ir kietasis medis, kas praturtina grindis ir lubas.

Prieangyje yra erdvi atvira erdvė, iš kur patenkame į 2 miegamuosius, iš kurių vienas su vonios kambariu. Pirmajame aukšte erdvė yra išdalinta į valgomąjį su didele virtuve, svetainę su židiniu ir sandėliuką.

Viršutiniame aukšte randame kitus du miegamuosius su privačiu vonios kambariu ir dvi terasas bei originalią galeriją, naudojamą kaip skaitymui. Papildo vilą romantiškas bokštelis, kurio viduje buvo įrengtas puikus miegamasis. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena

Zona: Kjanti


Tipas: Vilos Siena - Vilos ir Užmiesčio namai

Vidaus plotas: 325 kv.m.

Išorės plotas: 3,8 ha

 

Kambariai: 5

Vonios kambariai: 5

Svetainės: 2


Papildomos patalpos: 7

 

Baseinas

Pavėsinė

Kiemas

Alyvmedžiai

 

TOSKANA: Kastelina in Kjanti – Florencija 35 km - Arecas 59 km - Siena 12 km - Etruskų pakrantė 67 km - Kazentino nacionalinis parkas 53 km - Montalčino 55 km - San Gimignano 22 km - Voltera 38 km - SPA Rapolano 20 km - Alighieri Golfo Klubas 7 km - Automagistralė: E78 išvažiavimas San Donato, 21 km - Sienos oro uostas 23 km 

Ref: 0133
Kaina: € 1.490.000

vila sienoje

parduodami užmiesčio namai toskanoje
nekilnojamo turto agentūra toskanoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Kjanti, kur stovi Toskanos užmiesčio namas, yra elegantiška zona, patogi gyventi, kur galima leisti laiką mėgaujantis menu, gastronomija, ramybe tarp užburiančių Sienos ir Florencijos kalvų. Kastelina yra vienas iš pagrindinių Sienos Kjanti centrų, kartu su Radda ir Gaiole, kurios yra susijusios žems ūkiu ir tuo faktu, kad yra riba tarp Sienos ir Florencijos. Istoriškai dėl jų buvo varžomasi karuose tarp Guelfi ir Ghibellini, o šiuo metu jos tapo nuostabia turistine zona, Kjanti vyno ir Toskanos laukų sinonimu. Kastelinos miestelis gimė iš etruskų gyvenvietės VI-VII a. prieš Kristų, bet tik viduramžiais susiformavo šiuolaikinė jos išvaizda. Dėl savo pozicijos tarp Sienos ir Florencijos tapo strateginiu punktu, priklausė Kjanti asociacijai, sąjungai, kurios herbe buvo “juodas gaidys”, kaip vėliau buvo pavadintas vienas įžymiausias ir labiausiai pripažintas juodasis Kjanti vynas.

Savo nepriklausomybę prarado XVI a. viduryje po karo tarp Sienos ir Florencijos, tapdamas svarbiu žemės ūkio centru. Iki mūsų dienų tai vienas iš varomųjų Toskanos vyno produkcijos centrų. Ypač įdomu pamatyti tvirtovę la Rocca su patarimų kambariu, kaip ir Kapitonų salę, kiemą su šuliniu ir archeologinį muziejų. SS. Salvatore bažnyčioje, kuri buvo atstatyta po karo, galima žavėtis Toskanos mokyklos darbais.