PARDUODAMAS PRABANGUS NAMAS TOSKANOJE

12 fotografija

Parduodamas antikinis Toskanos užmiesčio namas netoli Groseto, su trimis priestatais ir daugiau kaip 5000 kv.m. parku, buvusi dalis grafų Della Gherardesca nuosavybės. Šiuo metu numatyta jį naudoti, kaip žavingą turistų priėmimo rezidenciją.

Parduodamas prabangus namas yra Toskanos Maremos širdyje, etruskų pakrantės ir  Doc Bolgheri vynuogynų centre, kur gaminami patys prestižiškiausi "supertoskanos” vynai.

Parduodamas tipiškas namas, buvusi aristokratiško užmiesčio komplekso dalis, XIX a. statybos, ir parkas, didžiaja dalimi buvo restauruoti pagal projektą, kuris numato jį pertvarkyti į 13 apartamentų, vieno ir dviejų kambarių, 100 kv.m. saloną ir klubą.

Rezidencijos pirminė paskirtis buvo prašmatni kaimo vila, todėl pirmas pagrindinio pastato aukštas yra pritaikytas gyventi šeimai, o likusioje gyvenamoje struktūroje galima įgyvendinti įvairius sumanymus.  

Rezidencija susideda iš pagrindinio pastato: tipiško prabangaus trijų aukštų užmiesčio namo, kurio bendras plotas yra 628 kv.m., 3 priestatų, sujungtų į vieną pastatą ir rūsio, kurių bendras plotas  yra maždaug 900 kv.m. Nuosavybės yra apsuptos prašmatnaus, daugiau nei 5000 kv.m., parko. 

Parkas yra apsodintas palmėmis, jūrinėmis pušimis, alyvmedžiais ir vaismedžiais. Čia yra  senovinis požeminio vandens šulinys. 

Yra numatytas maždaug 200 kv.m. baseino projektas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Grosetas 

Zona: Bolgheri


Tipas: parduodamas užmiesčio namas - Toskanoje parduodami užmiesčio namai

Vidaus plotas: 860 kv.m.

Išorės plotas: 5000 kv.m.


Pastatas A - 629 kv.m. 

Didelis salonas

3 vieno kambario butai 

7 dviejų kambarių butai 

11 vonios kambarių 

Dengta terasa


Pastatas B - 127 kv.m. 

2 dviejų kambarių butai  

2 vonios kambariai 

Dengta terasa 

Pagalbinės patalpos


Pastatas C - 56 kv.m. 

Salonas 

Miegamasis 

Vonios kambarys 

Dengta verdanda


Edificio D - 45 kv.m. 

Klubo namai su krosnimi 

2 vonios kambariai 

Uždara terasa 

Vidinis kiemas išklotas molinėmis plytelėmis su verdanda 

 

Toskana – Grosetas: Florencija 81 km - Piza 53 km - S.Gimignano 30 km - Voltera 8 km - Tirėnų jūra 15 km - Termės 35 km - Golfo Klubas 16 km - Florencijos oro uostas - Autostrada: išvažiavimas Collesalvetti 15 km

Ref: 0166
Kaina: Iki 2,5 Milijono

elitinė vila

antikinė vila
parduodami užmiesčio namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Grosetas

Toskana – Grosetas: Kastanjeto Karduči yra mažas Toskanos miestelis, pastatytas kalvos papėdėje, ant kurios dominuoja grafų della Gherardesca pilis. Pavadinimas Kastanjeto (it. Castagneto) kilo iš "castaneam", kas reiškia kaštonmedžių miškas. Nors tai ir keista, nes šiuo metu kaštonmedžių čia auga mažai, o be to kaštonų vartojimas nebuvo čia labai populiarus. Logiškiausias paaiškinimas, kad kaštonmedis buvo naudojamas, kaip statybos medžiaga, o ne maistui.

Kastanjeto yra seniausias paminėtas miestas savo savivaldybėje, tačiau nežinoma, koks buvo miesto dydis ir kaip bėgant amžiams pasidarė grafų di Donoratico nuosavybe. Toskanos miestelio gyventojai nuolat kovojo su grafais Della Gherardesca dėl gyvenvietės visuomeninio naudojimo. 1778 metais teismo sprendimu teritorijos nuosavybė buvo priskirta grafams, o visuomeninis naudojimas gyventojams. Tik 1788 m. gyventojams pirmą kartą buvo suteikta teritorinė nuosavybė.  

Kitais metais, priešiškumas tarp Toskanos miestelėnų ir grafų padidėjo iki tokio lygio, kad 1847 m. kilo perversmas, kuris įtikino Didįjį Kunigaikštį Leopoldą II įtvirtinti “preselle” (apgyvendinimo punktus) ir patenkinti kitus nedidelius sukilėlių reikalavimus. Vietovės urbanistinė struktūra, susidedanti iš naujosios ir senosios nuosavybės, pradėjo plėstis, iš pradžių apimdama apylinkes, o vėliau ir žemutines apskritis: Orti, di Fontanella, di Costia ai Mandorli, della Casina e del Biancuccio.