PARDUODAMAS PRABANGUS NAMAS LUKOJE

16 fotografija

Tarp žaliuojančių Toskanos kalvų, stovi ši parduodama vila Lukoje, statyta tipišku ’60-ųjų metų stiliumi, kurios bendras plotas yra 500 kv.m., o ją supa 3200 kv.m. žemės plotas.

Prašmatnus nekilnojamojo turto objektas, šiuo metu parduodamas, neapstatytas jokiais kitais pastatais iš visų keturių pusių, ir aptvertas dalinai žema akmenine tvora ir dalinai gyvatvore. 

Prabangaus namo struktūra savo kruopšiomis detalėmis reprezentuoja architektūrinį Toskanos stilių, kaip, pavyzdžiui, tai matyti iš smiltainio ir plytų.

Gyvenvietė yra trijų lygių, iš kurių vienas yra rūsys, kur yra vyninė, sandėlys, vonios kambarys, techninės patalpos ir maža taverna su židiniu. Pirmame aukšte yra du garažai, du darbo kambariai,  vonios kambarys ir taverna. Dėka besisukančių laiptų patenkame į antrą aukštą, kuriame yra keturi miegamieji, erdvi svetainė, virtuvė, valgomasis ir sandėliukas. Trečiame aukšte yra mansarda.

Šio prabangaus nekilnojamo turto, parduodamo Lukoje, vidaus erdvės yra labai jaukios ir šviesios dėka erdvių langų iki pat žemės, kuriuos aptinkame dvejuose darbo kambariuose ir svetainėje, kurios langai išeina į sodą, - vietą, kur galima praleisti poilsio ir atsipalaidavimo akimirkas. Objektui reikalinga restauracija.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Luka


Tipas: Vila Lukoje  - parduodamas prabangus nekilnojamas turtas  

Vidaus plotas: 500 kv.m.

Išorės plotas: 3200 kv.m.

 

Kambarys: 4

Vonios kambarys: 3

Svetainės: 1

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 13

 

Taverna

Baseinas

Žemė: 3200 kv.m.

 

Toskana – Luka: Piza 23 km - Florencija 55 km - Luka 3 km - Fortė dei Marmi 39 km - Golfo klubas Lapato 0,5 km - SPA 11 km - Slidinėjimo trasos 47 km - Pizos oro uostas 19 km - Autostrada išvažiavimas Capannori: 3 km.

Ref: 0189
Kaina: Iki 2,5 Milijono

toskanos vilos

prabangūs namai
istorinės buveinės

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: buvo įkurta Ligūrijos gyventojų ir vystėsi kaip romėnų miestas, o VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. Viduramžiais miestas įgavo svarbų statusą dėka antikinio kelio Via Francigena, kuriuo buvo pasiekiamas ir svarbus tikintiesiems tikslas - garbinama relikvija, reprezentuojanti nukryžiuotą Kristų, kuri yra  Lukos katedroje. Miesto valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko jį sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. Mirus Castruccio, mieste tvyrojo anarchija, iš pradžių jis priklausė Visconti, o vėliau buvo valdomas Giovanni Dell'Agnello, Pizos Dožo, diktatūros. Atkovojus nepriklausomybę, dėka imperatoriaus Carlo IV įsikišimo, Lukoje buvo įteisinta respublikos valdžia ir ji vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Būtent šitu periodu buvo pastatyta daug prašmatnių ir prabangių vilų. 1805 m. buvo įkurta Lukos ir Piombino kunigaikštystė, kuri buvo padovanota Napoleone Bonaparte sesei Elisa Bonaparte ir jos vyrui Felice Baciocchi. 1860 m. miestas galutinai buvo prijungtas prie Italijos karalystės.