PARDUODAMAS ISTORINIS UŽMIESČIO NAMAS MAREMOJE

18 fotografija

Vienoje iš įspūdingiausių Maremos zonų, ant ribos tarp Sienos ir Groseto, esantis Basso Merse Gamtos Rezervuato teritorijoje, kuris ribojasi su Bogatto Rezervuaru, stovi šis istorinis užmiesčio namas, akmeniniu fasadu, statytas 1750 m. ir šiuo metu parduodamas. Parduodamas Toskanos užmiesčio namas yra apsuptas maždaug 70 ha žemės, kurioje stūgso šimtamečiai ąžuolai; ji ribojasi su upėmis Farma ir Ombrone, virš kurių kyšo Montalcino kalvos. Žemė yra naudojama įvairioms paskirtims: 4 ha yra apsodinti vynuogėmis, 24 ha yra sėjama žemė, 4,5 ha yra apsodinti alyvmedžiais ir 34 ha yra miškas. Parduodamo antikinio užmiesčio namo, pastatyto tipišku Maremos kaimo vilų stiliumi, bendras plotas yra 700 kv.m. Jis restauruotas su prabangia apdaila, kurią atliekant buvo suvienytos senosios tradicijos su avangardu, kaip pavyzdžiui integruotos šildomos grindys. Parduodamoje Grosete viloje vyrauja jauki aplinka, kurioje susilieja šiuolaikiški patogumai su antikiniais baldais. Užmiesčio namas yra išsidėstęs per du aukštus. Pirmame aukšte yra bendra erdvė, padalinta į poilsio salę ir pramogų zoną, iš kurių patenkame į apartamentą ir į miegamąjį su nuosavu vonios kambariu. Antrame aukšte yra du kambariai su vonios kambariu. Juose vyrauja jauki aplinka ir jie praturtinti dviem terasom, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į gražią supančią panoramą. Abu kambariai yra šalia erdvios antikinės virtuvės. Netoli kambarių yra du apartamentai, kuriuose aptinkame miegamajį su vonios kambariu ir virtuvę-svetainę su židiniu. Jie taip pat apstatyti antikiniais baldais. Šalia namo yra ūkinis pastatas, kurio bendras plotas yra 120 kv.m., terminė patalpa, 60 kv.m., kurioje viena dalis naudojama, kaip skalbykla arba sandėlys. Čia taip pat yra barbekiu zona ir du baseinai, kur galima praleisti malonias poilsio akimirkas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Grosetas 

Zona: Grosetas


Tipas: Parduodami užmiesčio namai Toskana  - istoriniai namai  

Vidaus plotas: 880 kv.m.

Išorės plotas: 70 ha

 

2 apartamentai

Kambarys: 1

Vonios kambarys: 1

Virtuvė: 1

Svetainė: 1

 

1 apartamentas

Kambarys: 2

Vonios kambarys: 1

Virtuvė: 1

Svetainė: 1

 

3 kambariai su vonia

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 5


2 baseinai

Alyvmedžiai

Vynuogynas

Miškas

Žemė: 70 ha


Toskana – Grosetas: Grosetas km 3 – Siena km 30 – Petriolo Termės km 4 – Golfo Klubas Maremelo km 29 – Montalčino km 31 – Perudžija km 136 – Arecas 117 – Kastiljone dela Peskaija km 47 – Florencijos oro uostas km 119 – Autostrada: išvažiavimas Firenze Certosa km 91.

Ref: 0186
Kaina: € 1.980.000

prašmatnūs namai

parduodami užmiesčio namai
prašmatnaus nekilnojamo turto agentūra

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Grosetas

Toskana – Grosetas: Magiškas Čivitela Paganiko (it. Civitella Paganico) miestelis stovi ant ribos tarp Groseto provincijos ir Sienos, didelės svarbos teritorijoje, apibūdinamos nuostabios Toskanos gamtos grožiu, kur vyrauja žalios kalvos ir Ombrone upės slėniai. Čivitela Paganiko miestelyje yra daug ko įdomaus, pvz., Šv. Lorenco abatija, - pastatas, kuris stovi aukščiausioje miestelio vietoje, pastatytas romėnų stiliumi, o šiuo metu čia yra įsikūrusi savivvaldybė. Taip pat dėmesio verta ir  Šv. Mikele parapija, - religinis pastatas su varpine, statytas 1300 m. Čia gausu paveikslų ir freskų, pvz. freska, vaizduojanti Šv. Kristoforą, bei drobė, kurioje pavaizduota  Madona su kūdikiu ir šventieji.

Be abejo, žavinga yra ir pastatų architektūra, kurie stovi už miestelio Čivitela Paganiko ribų, kaip pavyzdžiui Kazenovolio pilis, statyta viduramžiais, bei Monte Antiko pilis, statyta tūkstantaisiais metais, kuri priklausė Ardengheschi šeimai. Svarbi yra ir Šv. Lorenco al Lanco abatija, - iš pradžių pastatas buvo statytas kaip pilis ir tik vėliau tapo abatija. Bėgant amžiams bažnyčia buvo daug kartų modifikuota, bet dar ir šiandien matosi, kad fasadas yra grynai romėnų stiliaus.

Kalbant apie Toskanos miestelio, kur stovi parduodama pilis, istoriją, tai ši teritorija jau buvo apgyvendinta dar priešistoriniu periodu, vėliau buvo kolonizuota etruskų bei romėnų. Ši originali gyvenvietė bėgant amžiams buvo apsemta vandeniu, bet vis tik išliko svarbiu centru Longobardams, Ardengheschi šeimai, Sienos miestui ir galiausiai Florencijai. Tikrasis miestelio Čivitela Paganiko, kaip Toskanos miestelio, gimimas buvo tik 1926 m., kai Pari, Kasal di Pari ir Čivitela Maritima gyvenvietės susivienijo į vieną administracinį vienetą, - Čivitela Paganiko.