Parduodamas ežero turtas Salò

full screen
28 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ši Saloje parduodama vila yra nuostabi panoraminė ežero priekinė padėtis Gardos ežere.
Šis keturių aukštų parduodamas turtas yra 300 m2, jį aptarnauja patogus liftas; Iš visų aukštų atsiveria vaizdai į ežerą. Taip pat yra 25 m² vidinio kiemo.
Šio dvaro pirmame aukšte yra šviesi prieškambaris, miegamasis ir vonios kambariai. Kituose du miegamuosiuose su vonios kambariais ir namų apyvokos kambariais atsiveria vaizdas į vidinį kiemą, kuriame galima pasimėgauti puikia "al fresco" patiekalais.
Į pirmąjį aukštą namo yra laiptai, kuriuose gyvena labai šviesi gyvenama erdvė, kurioje yra dvigulė svetainė, valgomasis ir virtuvė su dideliais langais, leidžianti natūralioms saulės šviesoms apšviesti kambarius, iš kurių atsiveria nuostabus vaizdas į ežerą.
Antrame ir paskutiniame aukštuose visiškai namo yra bokštas su tipiškais medinėmis sijomis. Čia yra didelė atvira erdvė, kuri gali būti naudojama kaip svetainė arba miegamasis su nedidele terasa su vaizdu į ežerą.
Šis parduodamas turtas buvo suprojektuotas su dideliu dėmesiu detalėms, jį puošia medinės sijos, marmurai ir elegantiški baldai.
Ši elegantiška ir jaukus vila yra puiki vieta mėgautis Gardos ežero magija, apsupta atsipalaidavimo ir privataus gyvenimo atmosferoje.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Breša
Savivaldybė: Salò

Vidinis paviršius: 300 m2
Išorinis paviršius: 25 m2

5 miegamieji
3 vonios kambariai
Ežeras priekyje
Vidinis kiemas
Maža terasa

Desenzano del Garda 15 km - Brescia 30 km - Peschiera del Garda 40 km - Verona 80 km - Milanas 135 km

Ref: 3519
Kaina: € 1.700.000

Parduoda ežero sodo vila

ežero garda turtas parduodamas
nuosavybė priešais ežero gardą

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Salò

Gardos ežeras yra didžiausias Italijos ežeras ir yra suskirstytas į tris regionus ( Venetą, Lombardiją ir Trentino Alto Adidžę).
Tai yra turistų lankomoji vieta, kurią kasmet lanko milijonai turistų. Gardos ežeras pasižymi tikrai įspūdingu kraštovaizdžiu ir 5 mažomis žavios salomis, visa kvapą gniaužiančia grožiu.
Su savo vidutinio klimato, dar labiau sumažinto vandens masė baseine, tai tikrai ideali vieta ne tik atostogoms, bet ir gyventi ištisus metus. Tiesą sakant, daugelis prabangių vilų ir prestižinių objektų yra pastatytos, kad atitiktų augančius rinkos poreikius, o ežerų teritorija yra viena iš labiausiai pageidaujamų Italijoje.