ISTORINĖ VILA LUKOS CENTRE

5 fotografija

Parduodamas prestižinis apartamentas, esantis reikšmingame XVI a., tipiškame Toskanos vilos pastate, kuris yra Lukos istoriniame centre.

Šita Lukos vila, kurios dalis yra parduodama, pasižymi aukšta istorine-menine verte, nes senaisiais laikais ji priklausė įvairioms aristokratinėms Toskanos šeimoms. 

Grožis šio elitinio nekilnojamojo turto, šiuo metu parduodamo Toskanoje, yra ypač kerintis: vidinės patalpos yra papuoštos žavingomis freskomis ir kesoninėmis lubomis su medinėmis sijomis, dekoruotos aukštos kokybės apdaila, o pagrindinis rūmų įėjimas yra išskirtinio grožio patijuje bei antrasis įėjimas yra šalia miesto sienos, 1200 kv.m. sode, kurio dalis naudojama, kaip automobilių stovėjimo aikštelė.

Prašmatnaus parduodamo apartamento bendras plotas yra 390 kv.m. ir jis yra antrame rūmų aukšte. Gyvenvietėje yra erdvus salonas, valgomasis su svetaine, keturi miegamieji, didelė virtuvė, ir trys vonios kambariai. Papildo aparatmentą Lukoje patalpos, naudojamos, kaip rūsys, ir 14 kv.m. terasa.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Luka


Tipas: Vila Luka  - prašmatnūs apartamentai

Vidaus plotas: 390 kv.m.

Išorės plotas: 14 kv.m. terasa


Kambariai: 3

Vonios kambariai: 3

Svetainė: 2

Valgomasis: 2

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 1


Rūsys: 65 mq


 Toskana – Luka: Piza 23 km - Florencija 55 km - Luka 3 km - Fortė dei Marmi 39 km - Golfo klubas Lappato 0,5 km - SPA 11 km - Slidinėjimo trasos 47 km - Pizos oro uostas 19 km - Autostrada išvažiavimas Capannori: 3 km.

Ref: 2202B
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodami prašmatnūs namai

parduodamas užmiesčio namas
elitnės vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: Vieta, kur yra parduodama vila, yra išskirtinė su daugybe prabangių nekilnojamo turto objektų, kurie jai suteikia papildomą vertę. Miestas buvo įkurtas Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Tiksliai žinoma, kad vystėsi kaip romėnų miestas nuo 180 m. prieš Kristų. VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. 

Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, išlaiko dar iš šiandien daugelį tipiškų senųjų laikų charakteristikų, pradedant amfiteatru, pereinant prie istorinės vietovės, esančios dabartinėje San Michele aikštėje, kur dominavo to paties pavadinimo romėnų bažnyčia, kas stipriai asocijuojasi su klasikiniu pasauliu. Tačiau ryškiausias romėnų palikimas jaučiasi istorinio centro gatvėlėse. Romėnų laiku iškyla pirmoji miesto siena, aptvėrusi vietą, kurioje bėgant amžiams buvo pastatytas politinės valdžios centras, t.y. dabartiniai Kunigaikščių Rūmai, ir religinis centras. 

Okupuota gotų, o vėliau bizantiečių, Luka, kur stovi žavioji parduodama prestižo vila, vėliau tapo svarbiausia Longobardų karalystės sostine. Taip pat buvo svarbi dėl Via Francigena kelio, - miestas buvo sustojimo vieta keliaujantiems iš Romos į  Canterbury. Tai buvo vienas iš svarbiausių viduramžių susisiekimo kelių. 773 m. baigėsi Longobardų dominavimas mieste. Prasidėjo Karolingų valdymas, kurio metu buvo sustipirnta miesto prekybos ir tekstilės svarba, dėka kurių miestas tapo įžymus visoje Europoje. Nežiūrint to, kad vyko kova tarp Guelfi ir Ghibellini, XIV a. Luka tapo vienu iš svarbiausių Viduramžių Italijos miestu. Jo valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko miestą sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. Vėliau Lukoje buvo respublikos valdymas ir, dėl atidžios užsienio politikos, jis vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Išliko nepriklausoma Respublika iki 1799 m., kuomet buvo užgrobtas Austrijos.