PARDUODAMAS ARISTOKRATIŠKAS BŪSTAS TOSKANOJE

full screen
81 fotografija

Istorinė aristokratiška gyvenvietė, šiuo metu parduodama Toskanoje, susideda iš nuostabios pagrindinės vilos ir sodybos, padalintos į du jaukius namus svečiams. Dvaras priklausė vienai iš svarbiausių Lukos miesto šeimų, - Guinigi (Guinidžiams).
Turtas yra labai strategiškoje vietoje, nutolęs maždaug 15 km nuo Lukos, 5 km nuo Montekatini ir 40 km nuo Florencijos. Pravėrus šios nuostabios Toskanos vilos parko įėjimo vartus, prieš mūsų akis atveria mažasis rojus, su šimtamečiais medžiais, vejom, gėlėm ir antžeminiu baseinu, pilnai įrengtu. Visa tai apsaugota juosiančia siena, kas garantuoja visišką privatumą. Tai ideali vieta norintiems aplankyti visas istorines, menines ir gamtos grožybes, kurias siūlo Toskanos regionas.
Pagrindinė vila yra 4 aukštų, apimanti maždaug 960 kv.m. ploto, visiškai atspindinti Toskanos stilių su neabejotina elegancija.
Parduodamas dvaras yra apsuptas prižiūrėto 9600 kv.m. parko su šimtamečiais medžiais ir statulomis. Jo viduje yra maždaug 400 kv.m. dviejų lygių sodyba. Sodyba, šiuo metu kruopščiai ir visiškai renovuota, buvo pertvarkyta į du nuostabius ir elegantiškas priestatus, kilusius iš buvusių arklidžių ir buvusio prižiūrėtojo namelio. Kruopščios, prabangaus nekilnojamo turto, renovacijos metu buvo išlaikytos nepaliestos originalios medžiagos, tokios kaip akmens grindys, aukštos lubos su medinėmis sijomis ir plytomis bei antikinė struktūra, kur buvo rišami arkliai. Galiausiai, pirmame nekilnojamo turto, esančio šalia prabangios vilos, aukšte yra erdvus kambarys, anksčiau naudotas karietų saugojimui, šiuo metu naudojamas kaip 53 kv.m. ploto garažas ir pašventinta bažnytėlė, kurios bendras plotas 25 kv.m.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana
Miestas: Pistoja
Zona: Pesčija

Tipas: vilos parduodama Toskana - vila Toskanoje
Vidaus plotas: 1388 kv.m.
Išorės plotas: 9600 kv.m.

Pagrindinė prašmatni vila: 960 kv.m. keturių lygių
Priestatas: 350 kv.m. dviejų lygių
Garažas: 53 kv.m.
Privati koplyčia: 25 kv.m.

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

Sodas: 9600 kv.m.

TOSKANA: Montekatini Termės,5 km - Golfo klubas La Pievaccia,11 km - Florencija,40 km - Piza,42 km - Luka,10 km - Garfagnana gamtos parkas,22 km - Fortė dei Marmi,51 km - SPA,5 km - Slidinėjimo trąsos,48 km - Florencijos oro uostas,45 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Montecatini Terme,5 km

Ref: 2092
Kaina: konfidencialios derybos

parduodamas užmiesčio namas

prabangi vila
relais toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Valdinievole

Toskana: Pesčija yra vienas seniausių miestų Valdinievole. Jo pavadinimas kilo nuo upės, kuri prateka pro jį ir padalina į dvi atskiras grupes: senovės religinį centrą ir pilietinį miesto centrą, nutolusį 40 km nuo Florencijos. Turtingas meno paveldas susietas su jo kilminga praeitimi. Miestas iškilęs ant slėnio, apsupto žaliomis kalvomis, apsodintom alyvmedžiais ir kaštonų medžiais, žinomo kaip Šveicarijos Pesčija. Miestelis tarp Toskanos jūros ir Florencijos yra apsuptas nepaliesto kraštovaizdžio, kuris gali tapti realiu senovinių žinių atradimu, tokių kaip rankų darbo popierius, susiformavusios tradicijos ir tikroji vietinė virtuvė.
Keli žingsniai nuo Toskanos miestelio yra Collodi (Kolodis), kaimelis įsikūręs ant stataus šlaito, įžymus kaip Pinokio gimtinė ir Vila Garzoni su baroko sodu, viena iš labiausiai žavinčių vilų Toskanoje. Seniausia Pesčijos dalis yra prie Palagio del Podestà, šiuo metu tai  Gipso €œLibero Andreotti meninių dirbinių galerija, kur randame gipso darbų liejinius šio didžiojo Pesčijos menininko. Netoli gyvenvietės, nutolusios 40 km nuo Florencijos ir madingojo Fortė dei Marmi, yra Santo Stefano ir Niccolao bažnyčia, su įspūdingais barokiniais laiptais bei Civilinis muziejus, kuriame yra Beato Angelico, Lorenzo Monaco, Bicci di Lorenzo e Neri di Bicci mokyklų darbai bei Della Robbia dirbtuvių keramikos darbai.
Aplink centrinę aikštę nuostabaus Toskanos centro yra siaurų gatvelių labirintas, kuris, vesdamas neįprastais maršrutais, leidžia atsekti senųjų viduramžių miesto sienų bruožus arba išeiti link kalvų, esančių prie Pesčijos kalno. Horizonte matosi įspūdinga struktūra, - buvusi Bareglia pilis, kuri dar ir šiandien prižiūri miestą, siūlydama kvapą gniaužiančią Toskanos kalvų panoramą.