PARDUODAMAS ANTIKINIS PASTATŲ KOMPLEKSAS LUKOJE

21 fotografija

Tarp žalių Lukos kalvų stovi šiuo metu parduodamas, antikinis XVII a. kompleksas. 

Ši žavinga gyvenvietė, parduodama Lukoje, yra naudojama kaip viešbutis. Kompleksas, tipiški ir charakteringi Toskanos užmiesčio namai, neseniai buvo kruopščiai restauruotas, išsaugant originalią jo struktūrą. Vidinės erdvės yra turtingos tokiais elementais, kaip  šiltos sienų spalvos, medinės lubos, senoviniai ir modernūs baldai, šiuolaikinių menininkų paveikslai, grindys iš vietinio akmens: visa tai sukuria jaukią atmosferą ir labai malonią aplinką.  

Parduodama Lukoje vila mėgaujasi nuostabia panorama į Toskanos kalvas ir yra apsupta žavingu 8 ha parku su baseinu, SPA, mažu restoranu ir gražiu privačiu ežeru. Įėjimas į kiekvieną gyvenamą patalpą yra iš kiemo, apsupto šimtamečiais kiparisais, gėlėmis ir aromatiniais augalais.  

Prabangus užmiesčio namas yra išsidėstęs per tris aukštus. Pirmame aukšte yra priimamasis, valgomasis ir poilsio svetainė. Antrame ir trečiame aukšte yra aštuoni kambariai su privačiu vonios kambariu, apstatyti antikiniais ir moderniais baldais. Antikiniai šio komplekso žemės ūkio pastatai buvo perdaryti į keturis karališkus apartamentus, iš kurių kiekvienas įrengtas skirtingu stiliumi su atskirais įėjimais ir privačia erdve, kur galima atsipalaiduoti šviečiant saulei. Juose yra valgomasis su virtuvėle ir vonios kambarys su hidromasažu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Luka


Tipas: parduodamas užmiesčio namas Toskana - vila Luka

Vidaus plotas: 850 kv.m. 

Išorės plotas: 8 ha 


Kambariai: 12

Vonios kambariai: 13

Valgomieji: 5

Virtuvė: 1

Svetainė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 2

 

Ežeras

Baseinas

Solariumas

Hidromasažas

Žemė: 8 ha

 

Toskana – Luka: Piza 23 km - Florencija 55 km - Luka 3 km - Fortė dei Marmi 39 km - Golfo klubas Lappato 0,5 km - SPA 11 km - Slidinėjimo trasos 47 km - Pizos oro uostas 19 km - Autostrada išvažiavimas Capannori: 3 km.

Ref: 0156
Kaina: € 8.000.000

prašmatnus apartamentas

vilos lukoje
viešbutis toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: buvo įkurta Ligūrijos gyventojų ir vystėsi kaip romėnų miestas, o VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. Viduramžiais miestas įgavo svarbų statusą dėka antikinio kelio Via Francigena, kuriuo buvo pasiekiamas ir svarbus tikintiesiems tikslas - garbinama relikvija, reprezentuojanti nukryžiuotą Kristų, kuri yra  Lukos katedroje. Miesto valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko jį sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. 

Mirus Castruccio, mieste tvyrojo anarchija, iš pradžių jis priklausė Visconti, o vėliau buvo valdomas Giovanni Dell'Agnello, Pizos Dožo, diktatūros. Atkovojus nepriklausomybę, dėka imperatoriaus Carlo IV įsikišimo, Lukoje buvo įteisinta respublikos valdžia ir ji vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Būtent šitu periodu buvo pastatyta daug prašmatnių ir prabangių vilų. 1805 m. buvo įkurta Lukos ir Piombino kunigaikštystė, kuri buvo padovanota Napoleone Bonaparte sesei Elisa Bonaparte ir jos vyrui Felice Baciocchi. 1860 m. miestas galutinai buvo prijungtas prie Italijos karalystės.