Parduodama žavinga vila Umbrijoje

40 fotografija

Esanti kelios minutės nuo Perudžijos centro, su nuostabiu panoraminiu vaizdu į miestą, ant Subasio kalno ir šalimais esančiu Asyžiumi, ši prašmatni parduodama pilis dominuoja nuo mažos kalvelės viršūnės, apsupta žavingo kraštovaizdžio.

Antikinė, greičiausiai statyta pirmoje XIX a. pusėje, vila XIX a. pabaigoje buvo parduoda vienai iš galingiausių zonos šeimų, kuri tuo metu buvusius gražiuosius rūmus perdarė į prestižinę vilą, primenančią pilį neogotikos stiliumi, kas aiškiai primena tipišką anglišką architektūrą.

Charakteringi bokšteliai, dantyti kregždės uodegos forma virš gembių, karūnuoja vilą. Pastate dominuoja aukštas aštuonkampis bokštas ir kampinis kiemelis, kuris panašus į kitą kvadratinį bokštą.

Parduodama vila yra keturių lygių, tarp kurių yra ir rūsys:  čia patenkame tiek iš pirmo aukšto, tiek iš sodo; ši vilos dalis buvo skirta oranžerijai, vyninei, malkinei ir sandėliams.

Pagrindinis pirmo aukšto įėjimas turi originalias, puikios būklės duris, kurias karūnuoja kvadratinis akmeninis portikas, dekoruotas šeimos herbais ir dažytais lipdiniais. 

Jeigu išorė tokia ypatinga ir charakteringa, tai vidus nei kiek nenusileidžia. Tarp įvairių prestižo ir didelės vertės elementų verta atkreipti dėmesį į gobelenų saloną su pilnai dekoruotu erkeriu, raudonąją svetainę, darbo kambarį su židiniu, kurio gaubtas su šeimos herbų freskomis, saloną su kesoninėmis lubomis ir erkeriais.

Viso šios prašmatnios, žaviosios pilies patalpos yra su originaliais pildiniais ir freskomis.

Pagrindiniai laiptai, kurie veda į antrą aukštą, yra su marmuriniais laipteliais ir yra bokšto, šalia pastato, viduje.

Čia yra biblioteka su mažu erkeriu, lubos su freskomis ir lipdiniais.

Chrakteringa aštuonkampė terasa, esanti ant dantyto bokšto viršaus, suteikia kvapą gniaužiantį vaizdą 360° kampu į supančius laukus ir miestą.

Gražus 6 ha aptvertas parkas apgaubia prašmatnią parduodamą vilą; čia yra du pagrindiniai įėjimai su vartais tvoros iš travertino ir plytų centre ir du šoniniai vartai pėstiesiems, kur patenkame perėjus erdviu, pušimis apsodintu keliu. Parkas yra charakterizuojamas žaliomis zonomis su gėlynais ir miškų zonomis su aukštaūgiais medžiais.

Papildo žavingą nuosavybę U formos trijų aukštų arklidės, boksai arkliams (iš ketaus ir medžio, kuriuos pagamino žinoma anglijos įmonė) ir papildomi priestatai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Umbrija

Provincija: Perudžija 

Zona: Perudžijos kalvelės


Tipas: parduodama vila - prestižinė pilis

Vidaus plotas: 3120 kv.m. + 820 kv.m. arklidė ir priestatai

Išorės plotas: 6,65 ha

 

Vila-Pilis:

kv.m. 400 Rūsys: Malkinė, vyninė, oranžerija

kv.m. 570 Pirmas aukštas (reprezentacinis aukštas): virtuvė, gobelenų salonas, valgomasis

kv.m. 50 Antresolės aukštas (aukštas skirtas aptarnaujančiam personalui)

kv.m. 560 Aukštas 2 (pagrindinė rezidencija, miegamieji, vonios kambariai)

kv.m. 540 Aukštas 3  (gyvenvietė, miegamieji, vonios kambariai)

kv.m. 540 Palėpė  (gyvenvietė, miegamieji, vonios kambariai)

kv.m. 60 Rezidencijos bokštas

kv.m. 400 Terasos per kelis aukštus


Umbrija - Perudžija. Asyžius 20 km - Trazimeno ežeras 20 km - Orvietas 40 km - Ternis 60 km - Todis 30 km - Spoletas 48 km - Montepulčianas 44 km - Siena 80 km.


Ref: 0519
Kaina: Nuo 5M iki 10M

prestižinė vila

liukso klasės vilos
parduodama pilis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Perudžija

Umbrija - Perudžija. Esanti strateginėje padėtyje, tarp žavingų meno miestų: Florencijos, Romos ir Sienos, - Perudžija yra vienas iš maloniausių mūsų šalies miestų, su savo penkiais istoriniais rajonais, apjuostais antikine etruskų siena. Didžioji dalis Perudžijos miesto istorinio-architektūrinio paveldo yra iš viduramžių ir renesanso laikų. 

Fontanas “Maggiore”, pastatytas XIII a., yra neabejotinas miesto simbolis. Didelio dėmesio susilaukia ir Palazzo dei Priori, kuris sužavi didžiosiomis durimis, virš kurių yra įžymiosios Grifo ir Liūto statulos, kurios taip pat yra miesto simboliai.

Tiek Perudžija, tiek šio meisto apylinkės yra pilnos prašmatnių vilų, pastatytos tiek miesto sienų viduje, tiek už jos, žaliose apylinkėse.