PARDUODAMA VILA TOSKANOJE, MONTE ARGENTARIJO

18 fotografija

Monte Argentarijo zona yra laikoma viena iš patraukliausių Italijoje dėl savo laukinės, dar neištirtos gamtos ir pakrančių ruožo. Ji traukė nuo senų laikų didikus ir aristokratus iš visos Europos: tai rojus tiems, kas įsikūrę viloje, ieško privatumo ir ramybės šio gamtos rezervato viduje. 

Būtent šitame gamtos rojuje yra parduodamas Guobos dvaras, prestižinė vila apsupta 40 hektarų žemės, praturtintos šalia esančiais teminiais sodais: indišku, islamo, žiemos ir vaikų. Visa tai savo ruožtu dar juosia 180 ha žemės, sudarytos iš mišraus miško, vaismedžių, alyvmedžių ir triufelių laukų. Visas bendras išorės plotas sudaro 220 ha. 

Prabangus parduodamas Toskanoje turtas yra sudarytas iš kelių pastatų, kurių bendras vidaus plotas yra 1500 kvadratinių metrų: dviejų pagrindinių greta esančių vilų, pastatytų kaimišku stiliumi  ir pastato aptarnaujančiam personalui, esančio toje pačioje teritorijoje, bei kitų dviejų pastatų svečiams, esančių arčiau kalno. 

Dar aukščiau yra nuostabi panoraminė terasa iš akmens, iš kur matosi Argentarijo kalnas bei visas šis nekilnojamas turtas. Čia taip pat yra pašventinta koplyčia. 

Užbaigia šio prabangaus turto sąrašą kiti mažesni pastatai: limonaja, "vasarnamis” su pavėsinėmis ir šokančiais fontanais, sporto salė, šildomas baseinas, teniso kortai su persirengimo kambariu, dušas ir sandėlys, mažojo futbolo aikštė ir sraigtasparnio nusileidimo aikštelė.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Grosetas 

Zona: Argentarijo 


Tipas: Vila Toskana - Vilos Grosetas


Pagrindinė vila 

Raudonas namas

Geltonas bokštelis

2 priestatai svečiams

Namas

Bažnyčia Limonaja 

Sporto salė 

4 patalpos sandėliavimui ir  saugojimui


Kitos pagalbinės ir techninės patalpos


Sodas 

Vasarnamis

Baseinas 

Teniso kortai 

Mažojo futbolo aikštelė

Žemė: 220 ha 


Toskana: Argentarijo - 5 km - Orbetelo: 4 km - Castiglion della Pescaia: 50 km - Grosetas: 35 km - Toskanos salynas: 20 minuti - Tarquinia: 35 km - Roma: 112 km - Termės: 1 km - Argentario golfo klubas: 5 km - Romos oro uostas: 93 km - Autostrada: išvažiavimas Grosseto: 32 km

Ref: 2057
Kaina: Daugiau nei 10M

parduodamos vilos

prašmatnus nekilnojamas turtas
parduodamas nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Grosetas

Toskana - Grosetas - ARGENTARIJO: pirmos istorinės žinios apie Argentarijo ateina iš Strabone, kuriose Argentarijo aprašomas kaip sala, kuri vėliau prisitvirtino prie Tirėnų jūros pakrantės, dėka Feniglia ir Giannella kopų, susiformavusių dėl jūrinių srovių atgabentų nuolaužų sankaupų. 

Dėl savo geografinės padėties Tirėnų jūros centre, Argentarijo buvo laikomas, kaip turintis nepaprastą strateginę vertę, todėl jame buvo statomi apžvalgos bokštai, kad laiku pasipriešinti dažniems įsibrovėliams, keliaujiantiems jūra, iš kurių įžymiausias buvo piratas Khair ad Din, vadinamas Raudonbarzdžiu. Ispanams tenka garbė greito Argentarijo pavertimo į galingą karinę gyvenvietę su grėsmingu gynybiniu kompleksu, kuris savo kiekybe ir kokybė buvo didžiausias visoje Toskanoje: taip gimė “Fortų” šalis.

Kalningas Argentarijo archipelagas pasižymi pakrantėmis su aukštomis, stačiomis uolomis ir kur auga įžymi nykštukinė palmė. Čia yra tipiška Viduržemio augmenija, - alyvmedžiai, vynuogynai ir vaismedžiai. Šiuose Toskanos vynuogynuose, kurie buvo pasodinti ant kalnų dedant milžiniškas pastangas, auga retos veislės vynuogės - Ansoniko - ir - Riminese. 

Argentarijo yra elitinio turizmo traukos centras jau nuo pat etruskų ir romėnų laikų. Ir šiandien gali pasigirti daugybe vilų, priklausančių garbingiems ir garsiems aristokratams iš senosios Europos. Tačiau pats garsiausias asmuo, kuris daugiau nei bet kuris kitas paliko neišdildomą pėdsaką šiose vietose, yra muzikantas Pučini, kuris būtent Argentarijo sukūrė kai kuriuos iš savo šedevrų.