Parduodama vila prie Toskanos jūros

14 fotografija

Įžymiajam Kastiliončele, Toskanos Etruskų pakrantėje, yra parduodama graži prašmatnioji vila. Vila yra apsupta savo 600 kv.m. parko žalumos, kur yra žavus įžemintas baseinas, vandens veidrodis, kuris apšviečia Toskanos vilą ir ją paverčia dar šviesesne.

Parke yra poilsio zonos ir poilsiavietės, kaip pavyzdžiu pavėsinė, kuri apsaugo nuo saulės visus, kas nori pailsėti joje ir mėgautis poilsio akimirkomis prie baseino krašto.

Parduodamos vilos pirmame aukšte yra erdvūs, vienas paskui kitą sekantys kambariai idealiu “atviros erdvės” stliumi: durų nebuvimas dovanoja erdvės, kaitina vaizduotę, sukuria Toskanos viloje švaros ir  harmonijos jausmą. Šiltos spalvos, židinys, išskirtiniai paveikslai, balta apdaila dovanoja eleganciją ir rafinuotumą, kuriems nėra lygių. 

Taip pat ir aukštesniame aukšte dominuoja lengvumo ir grakštumo charakteristikos, tipiškos Kastiliončelo jūros viloms. Miegamieji, dėka erdvių langų, yra apšviesti natūralia šviesa, kas dovanoja vilai paprastumo ir klasiškumo tuo pačiu metu. 

Toskanos prašmatnus nekilnojamas turtas spinduliuoja savo vertę ir prestižą be puikybės. Vila, kuri yra perlas šalia Kastiliončelo jūros, puikiai apjungia grakštumą ir esmingumą, modernumą ir prestižą, prašmatnumą ir grožį.

Nieko čia nėra nereikalingo: atvirų erdvių harmonija atsispindi visoje parduodamoje, žaviojoje viloje.TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Livornas 

Zona: Kastiliončelas


Tipas: prašmatni vila prie jūros


Vidaus plotas: 425 kv.m.

Išorės plotas: 600 kv.m. sodas

 

Lauko sandėliukai 15 kv.m.

Lauko  patijus 100 kv.m.

Terasa/sodas ant stogo 270 kv.m.

Stovėjimo aikštelė 5 automobiliams


Bekraštis baseinas


Toskana – Kastiliončelas. Livornas km 20 – Piza km 50 - Fortė dei Marmi km 75 – Florencija km 85 – Piombinas km 50. Pizos oro uostas km 45.


Ref: 0510
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

toskanos vilos

parduodama vila
liukso klasės vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kastiliončelas

Toskana – Kastiliončelas: Etruskų gyvenvietė nuo IV a. pr. Kr. Kastiliončele dominuoja mažas iškyšulys, kuris yra paskutinė Livornijos kalnų atšaka. Elegantiška prabangi vila yra įsikūrusi turistų mėgstame kurorte, turinčio didelį tarptautinį pripažinimą, Tirėnų jūros perle, kuris turi unikalų žavesį. 

Kastiliončelas: raudonos uolos virš jūros, įlankos, paplūdimiai, skalaujami krištolo skaidrumo vandens, pušynas: tai žvejų kaimelis, kurio grožis įkvėpė menininkus, dailininkus, rašytojus ir poetus, buvo pagerbtas tapytojų Makiajolių, čia lankėsi daugelis garsių kultūros ir pramogų pasaulio atstovų. Be to Kastiliončelas, turintis Mėlynąją vėliavą pagal Europos Sąjungos standartus, yra dalis pačios plačiausios teritorijos dalies taip vadinamos etruskų pakrantės, susidedančios iš parkų, saugomų teritorijų ir draustinių.

Aplink šią puikią prabangią vilą gamta nėra tik rėmelis, kuris ją įprasmina, bet pati esmė šių Toskanos žemių: pušų, liepų ir tamarindų aromatas kvepina orą, kuris susilieja su jūros druskos sūrymu. Viduržemio jūros vaizdas lydi iki pat paplūdimio beveik susiliejančiu su krištolo skaidrumo jūra ir alyvmedžių giraitėmis, maumedžiais, kamštiniais ąžuolais, kaštonų miškais, kas sukuria Maremos laukinės dvasios pojūtį. Tuo tarpu jo senovinė širdis gyvena akmens kaimeliuose, kurie stovi apgaubti žalių kalvų ir mėlynų Toskanos salyno kontūrų.