Parduodama vila prie Toskanos jūros pakrantės

40 fotografija

Šalia žinomos Kastiljonė dela Peskaja, Toskanos Maremos maudymosi vietovės, yra parduodama ši nuostabi, prašmatnioji vila priešais jūrą.

Prestižinė vila stovi ant uolos, 150 metrų virš jūros lygio aukštyje. Jūra čia yra brilijantinės spalvos, o jos mėlynumas žavingai susilieja su supančio peizažo žaluma.

Šiuo metu parduodama vila yra apsupta vešliu, prašmatniu 4000 kv.m. parku. Žali krūmai ir spalvotos gėlės dovanoja aplinkai gyvybingumo, kurio ir taip čia netrūksta, maksimaliai išreikšdami  šviesumą ir visa tai gerai simbolizuoja tipišką Toskanos vilų šilumą.

Tarp daugybės žalumos, apsuptas galingų medžių, tarsi koks perlas atsiveria žavusis geometrinių formų baseinas. Nuo baseino atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į supančią panoramą, dovanodamas absoliutaus grožio ir poezijos akimirkas.

Nuo parko su Viduržemio jūros augmenija, dėka laiptų, patenkame prie žavios krištolinės jūros.

Ir iš vidaus prašmatnioji vila nenuvilia: erdvi svetainė yra charakterizuota langais su vaizdu į jūrą, langais, kurie ne tik, kad dovanoja puikų vaizdą, bet dėka jų Toskanos vila yra apšviesta natūralia šviesa. Iš svetainės patenkame į erdvią terasą, poilsio zoną, idealiai tinkančią degintis saulėje, atsigulus ant gulto visiškoje ramybėje.

Valgomasis su židiniu ir su išėjimu į žavųjį sodą, didelė įrengta virtuvė, - tai papildomi šios žavingos prašmatniosios vilos dienos zonos “pliusai”.

Taip pat verta dėmesio ir nakties zona, kur yra penki erdvūs ir elegantiški, kruopščiai ir skoningai apstatyti miegamieji; iš kambarių taip pat galima išeiti į išorę. Dideli langai leidžia patekti dienos šviesai, apdovanodami kambarius šiluma.

Čia taip pat yra penki vonios kambariai su visais patogumais. 

Parduodamą Toskanos vilą papildo erdvi stovėjimo aikštelė ir sandėlys, o taip pat, priminsime, priėjimas prie žaviosios krištolinės jūros.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Grosetas

Zona: Jūra


Tipas: prašmatni vila -  vila priešais jūrą - vila su baseinu


Vidaus plotas:  400 kv.m.

Išorės plotas: 4000 kv.m.


4000 kv.m. parkas

Baseinas

Priėjimas prie jūros


5 kambariai

5 vonios kambariai

Erdvios svetainės

Erdvūs salonai

Panoraminė terasa


Erdvi automobilių stovėjimo aikštelė

Sandėlys


Toskana - Grosetas - jūros zona: Kastiljonė dela Peskaja 10 km - Grosetas 30 km - Folonika 15 km - Orbetelas 50 km - Maremos gamtos parkas 40 km


Ref: 0483
Kaina: € 5.800.000

liukso klasės vila

parduodama vila
parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, pietų zona

Toskana - Grosetas: Maremos pakrantės elitinė zona, Kastiljonė dela Peskaja ir šalimais esančios apylinkės yra vis labiau trokštamos tų, kas trokšta prašmatnios vilos keli metrai nuo jūros. Išskirtinis turistų traukos centras 2005 m. netgi buvo apdovanotas Legambiente ir Touring Club dėl aplinkos kokybės. Ši Toskanos pakrantė yra iš ties optimali, aukštos prabangos ir vertės, vieta. 

Tipiškas viduržiemio klimatas, charateringa zonos augmenija ir skaidrus, peršviečiamas vanduo yra šios aukšto lygio vietovės stiprybės taškai. Pastaraisiais metais daugelis prašmatnių vilų  buvo pastatytos tam, kad išpildyti daugybės vietinių ir tarptautinių garsenybių užsakymus.