Parduodama vila prie jūros Toskanoje

16 fotografija

Prie Toskanos jūros parduodama išskirtinė prašmatnioji vila. Šalia žaviosios Elbos salos jūros yra parduodama ši žavinga prestižinė vila. Nuosavybėje puikiai derinasi elegancija, kurios ji pilna visur, su aplinkos grožiu, kuris ją supa: Toskanos prašmatnioji žaluma, o dar tiksliau didingosios Elbos salos.

Ramybės oazė, apsupta parko žalumos, kur auga šimtamečiai ir tropiniai augalai, turinti privatų paplūdimį. Parduodama prašmatnioji vila yra tikras aukštos vertės retas brangakmenis, kuriame susijungia rafinuotumas ir dizainas, harmonija ir prabanga.

Šviesus fasadas yra charakterizuojamas grakščiomis kolonomis su vaizdu į mėlynąją jūrą: prestižinės nuosavybės baltumas gerai dera su parko žaluma ir vandens turkio spalva, sukurdamas tikrą panoramą iš atviruko, idealų paveikslą ir  idealią harmonijos emblemą.

Išorėje, be vešlaus parko ir privataus paplūdimio, prašmatnioje parduodamoje viloje yra didinga svetainė, ideali vieta atsipūtimui ir atsipalaidavimui, bei žavus baseinas, tai papildomi prestižinės nuosavybės  “pliusai”.

Privatumas yra garantuojamas ir dėka mažosios prieplaukos, kur galima prišvartuoti valtis ir tokiu būdu atvykti į prašmatniąją vilą.

Viduje dienos zoną apibūdina erdvios salės, kurios derinasi su prestižinės nuosavybės elegancija. Apdaila yra paprasta, bet kruopšti su neutraliomis spalvomis, kas paverčia patalpas lengvomis ir  šviesiomis.

Netgi ir miegamuosiuose tai atsikartoja: elegancija ir rafinuotumas čia yra esminiai, kas asocijuojasi su dizainu ir komfortu. Daugybė prašmatnios vilos kambarių yra su freskomis ir laikmečio lipdiniais, prabangiais antikvariniais baldais ir prabangia papildoma apdaila, ir visa tai dera su šiuolaikiškumu: čia yra visi nepakeičiami patogumai. Vonios kambariuose yra hidromasažinės vonios ar dušai, nuo panoramių terasų ir erdvių balkonų atsiveria kvapą gniaužianti panorama, neutralios spalvos dovanoja delikatumą ir šviesumą.

O tam, kad būtų pasiūlytas maksimumas, parduodamoj prašmatnioj viloj yra veikiantis Spa išties darantis įspūdį: vidus yra visiškai dekoruotas mozaika, o turkiškos saunos ir talasoterapijos zonos primena Vidurio Rytų hamamų eleganciją.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Livornas

Zona: Elbos sala


Tipas: parduodamos vila prie jūros - vila Toskana 

Vidaus plotas: 4210 kv.m.

Išorės plotas: 22600 kv.m. šimtametis parkas

 

Privatus paplūdimys

Parkas 

Baseinas

Spa


Toskana – Elbos sala: Rio Marina km 17 - Piombinas 1val. – Golfo Klubas km 1,5 - SPA km 5 - Pizos oro uostas 2 val. 

Ref: 0505
Kaina: Daugiau nei 10M

liukso klasės vila

liukso klasės nekilnojamas turtas
parduodama vila jūra

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Livornas - Elbos sala

Didžiausia Toskanos archipelago sala, Elbos sala yra trečia Italijos sala pagal dydį. Įžymi dėl savo krištolinės jūros ir dėl savo vešlios ir žalios teritorijos. Bėgant metams sala buvo vis labiau domino vietinius ir užsieniečius, kurie ją renkasi dėl idealių atostogų, kuri tinka tiek turizmui, tiek prašmatnios vilos įsigyjimui, kad būtų galima pilnai mėgautis begalinėmis pramogomis, kurias siūlo sala.

Iš pradžių įžymi dėl geležies iškasenų, Elbos sala bėgant laikui užkariavo garbingą turistinės traukos vardą, dėka taip pat ir šilto bei gaivaus oro, bei paplūdimių įvairovės grožio, kurį aptinkame ištisai per visą pakrantę: paplūdimiai granitiniai, uolingi, auksinio smėlio, baltojo žvyro, geležies. Šioje Toskanos saloje, tokioje išskirtinėje ir žavioje, pastaraisiais metais prieš jūrą iškilo žaviosios prašmatnios vilos, prestižinės nuosavybės su visais patogumais tam, kad būtų galima maloniai mėgautis šios išskirtinės vietovės grožiu, o tuo pačiu būti atokioje, šeimyninėje vietoje.