Parduodama vila prie Ardžentarijaus

40 fotografija

Šalia įžymaus Monte Argentario iškyšulio yra parduodama graži 360 kv.m. prašmatnioji vila. Vila, kuri yra šalia krištolinės Toskanos jūros, yra tikra grožio ir ramybės oazė.

Apsupta vešlaus ir prašmatnaus 2100 kv.m. parko, kur save demonstuoja galingi medžiai, kruopščiai prižiūrėti krūmai ir gyvatvorės, spalvingos gėlės ir augalai, parduodama vila stovi šalia išskirtinės žaviosios Toskanos jūros. Netgi nuo baseino, kuris atsiskleidžia visu savo grožiu parko žalumoje, galima mėgautis kvapą gniaužiančiu vaizdu į supančią panoramą. 

Erdvus, netaisyklingos formos baseinas yra tikras vandens veidrodis, kuris dovanoja apšvietimą ir gaivą visam supančiam vaizdui.

Parduodamos vilos vidus taip pat nenuvilia. Erdvus salonas pirmame aukšte ir didelė virtuvė su valgomuoju yra su išėjimu į išorę, kas išties labai patogu vakarieniaujant vasarą prie baseino krašto, gurkšnojant gėrimus su draugais ar organizuojant romantišką vakarienę grakščioje lauko svetainėje.

Čia yra 4 miegamieji bei šeimyninis apartamentas; taip pat 7 vonios kambariai. Nepamirškime ir papildomo kambario (su vonios kambariu) skirto aptarnaujančiam personalui. 

Prašmatnios vilos kitoje pusėje yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje telpa iki 5 automobilių. 

Toskanos vila bėgant metams buvo profesionaliai prižiūrima ir pasižymi visomis architektūrinėmis bei kraštovaizdžio teritorinėmis normomis; ir tai yra idealus sprendimas tiems, kas trokšta iš karto apsigyventi praktiškai įrengtame name, kur puikiai susijungia prašmatna ir komfortas. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Grosetas

Miestas: Argentario


Tipas: parduodama vila - vila prie Toskanos jūros 

Vidaus plotas: 360 kv.m.

Išorės plotas: 2100 kv.m. parko

 

Baseinas (su leidimu ir atitinkantis higienines normas)

Erdvus salonas su vaizdu į baseiną

Virtuvė ir valgomasis su vaizdu į baseiną


4 kambariai

1 apartamentas

7 vonios kambariai 


1 kambarys su vonios kambariu skirtas aptarnaujančiam personalui


5 automobilių stovėjimo aikštelė


Toskana - Grosetas - Argentario. Orbetelas 4 km - Toskanos archipelago salos 20 min - SPA1 km - Golfo Klubas 5 km - Romos oro uostas 90 km.

Ref: 2538
Kaina: konfidencialios derybos

prašmatnios vilos

parduodama vila
prašmatnūs namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Argentario

Kalningas Argentarijo archipelagas pasižymi pakrantėmis su aukštomis, stačiomis uolomis ir kur auga įžymi nykštukinė palmė. Čia yra tipiška Viduržemio augmenija, - alyvmedžiai, vynuogynai ir vaismedžiai. Šiuose Toskanos vynuogynuose, kurie buvo pasodinti ant kalnų dedant milžiniškas pastangas, auga retos veislės vynuogės. 

Dėl savo geografinės padėties Tirėnų jūros centre, Argentarijo buvo laikomas, kaip turintis nepaprastą strateginę vertę, todėl jame buvo statomi apžvalgos bokštai, kad laiku pasipriešinti dažniems įsibrovėliams, keliaujantiems jūra.

Argentarijo yra elitinio turizmo traukos centras jau nuo pat etruskų ir romėnų laikų. Ir šiandien gali pasigirti vilomis, kurios priklausė garbingiems ir garsiems aristokratams iš senosios Europos.