PARDUODAMA VILA PORTO ČERVE

9 fotografija
Prestižinė vila Sardinijoje yra apsupta žalios stebuklingo žavesio viduržemio augmenijos ir mėlynos kristalo skaidrumo jūros. Vila gali didžiuotis unikaliu vaizdu į Kostos Smeraldos vandenis. Pati vila yra vos 300 metrų nuo paplūdimio ir keletas minučių nuo išskirtinio Porto Červo miesto centro. Prabangi vila susideda iš dviejų aukštų, bendras plotas 440 kv.m. Šis prestižinis pastatas yra tarsi rojaus kampelis Sardinijos jūros krante:  apsuptas 3000 kvadratinių metrų parko, kuriame, tarp aromatinių augalų ir palmių, harmoningai įsikomponuoja didelis baseinas, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas, ir saulės terasa, apstatyta šezlongais ir baltais vintažo stiliaus foteliais. Pagrindinis parduodamos vilos motyvas, - natūralus akmuo, kuris ją charakterizuoja. Sklandžiai apipavidalindamas išorinę dalį, jis, kartu su baltuoju metalu, atranda vietos ir visiškai baltoje svetainėje, Šios prabangios parduodamos vilos viduje spalva papildomai pabrėžiama gyvūnų atvaizdais ant kilimų ir pagalvių bei dizaino detalėmis, kurios sukuria stiprų maurų įtakos įspūdį. Neutralių spalvų įvairovė tęsiasi vilos viduje ant grindų, užuolaidų, sienos dailylenčių, apdailos detalėse ir namo aksesuaruose. Pirmame aukšte ši vila pardavimui turi didžiulią dvigubą svetainę, iš kurios yra išėjimai į pirmą miegamąją zoną ir į valgomąjį, nuo kurio patenkama į sodą, virtuvę, papildomą vonios ir persirengimo kambarį bei skalbimo patalpą. Viršutiniame prestižinės vilos viduje randame portiko elementą: per erdvų ir šviesų arkos formos durlangį patenkame į šeimininkų kambarį, tikrą karališką apartamentą su vonios kambariu ir svetainės kampu. Kitoje vilos pusėje yra mažesnis portikas ir dar vienas aparatmentas. Visas interjeras yra apipavidalintas šiuolaikinio dizaino, kuris apjungia komfortą su elegancija, o absoliutus baltos spalvos dominavimas pabrėžia prabangos galią ir natūralų Sardinijos kraštovaizdžio spalvų prestižą.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Sardinija 
Miestas: Porto Červas
Zona: Kosta Smeralda 
Vieta: Prie jūros

Aprašymas: Parduodamos vilos 
Vidinis plotas: 440 kv.m.
Išorinis paviršius: 3000 kv.m.

Miegamieji: 3 
Vonios kambariai: 6 
Svetainė: 1 
Valgomasis: 1 
Virtuvė: 1 

taip pat papildomos ir pagalbinės patalpos 

Panoraminis baseinas 
Parkas: 3000 kv.m.

SARDINIJA: Rotondo uostas: 20 km - Santa Teresa di Gallura: 45 km - Aranči įlanka: 25 km - Madalenos archipelago nacionalinis parkas: 35 km - Olbia: 25 km - Kosta Smeraldos jachtų klubas: 0,6 km - Termės Costa Smeralda Resort&Spa: 1,5 km - Pevero Golfo Klubas - Arzachena: 0,8 km - Olbia - Uosto kryptys pusiasalyje: 24 km - Olbia oro uostas: 28 km.

Ref: 2002
Kaina: Nuo 5M iki 10M

Prestižinis nekilnojamasis turtas

Prabangus nekilnojamas objektas Kosta Smeraldoje
Parduodami namai ir vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Sardinija, Porto Červas

Sardinija - Porto Červas: tipiškos Galuros pakrantės vietovėje yra granito lygumos, kamštinio ąžuolo miškai ir tradiciniai žemės ūkio paskirties laukai. 
Tarp gausios kraštovaizdžio įvairovės verta paminėti ir akmens skulptūras, dažnai nenuspėjamai sukurtas vandens erozijos ir vėjo. Sardinijos viduje jos išvaizda yra labiau laukinė, dominuoja Limbaros granito masyvas ir didžiuliai vynuogynai, iš kurių gaminamas puikus baltas vynas Vermentinas. Šiaurinė Sardinijos pakrantė, kuri vadinama Kosta Smeralda, ribojasi su Tirėnų jūrą, sodrią Viduržemio dalele, įžymia savo krištalo skaidrumu ir turkio spalva. Granito švytėjimas, - tai tik keletas iš daugelio aspektų, kurie padaro šį turizmo zonos plotą populiarų visame pasaulyje. Labai traukianti Sardinijos vieta - Kosta Smeralda ir garsiausias miestas Porto Červas, žinomas tiek dėl savo prabangių ir prestižinių vilų, tiek dėl jūros. Taip pat labai vertinami tapo kurortai Kala Volpe, Lisčia di Vaka ir Baja Sardinija, nepamirštant ir mažų miestelių, kurie ribojasi su Aranči įlanka. Porto Červas, Sardinijos prabangos sostinė, - tai miestelis, susidedantis iš spalvingų, neseniai pastatytų rūmų ir vilų, natūraliai įsikompanuojančių tarp kalvų. Senasis uostas datuojamas 60-siais metais, kai Aga Khanas išvystė visą Kosta Smeraldos zoną. Laivų ir kitų jūros transporto priemonių švartavimas yra apmokestinamas, kadangi dokai ir krantinės yra Porto Červo S.P.A. nuosavybė. Kas nenori naudotis šiomis mokamomis paslaugomis, gali pritvirtinti savo laivus įlankose, kurios paženklintos specialiais ženklais. Porto Červe žinoma netrūksta ir laivų klubo (Kosta Smeralda Jachtų Klubas). Čia taip pat yra gausybė naktinių užeigų, garsioje Piazzetta zonoje.