PARDUODAMA VILA MARINA DI PIETRASANTA

13 fotografija

Parduodama prabangi vila Pietrasantoje, tik kelis šimtus metrų nutolusi nuo jūros ir nuo Toskanos prabangos sostinės: Fortė dei Marmi. Šis prestižinis namas, kurį sudaro 266 kvadratinių metrų, apsuptas kruopščiai prižiūrėto sodo su angliško tipo veja ir aukštaūgiais medžiais, yra įsikūręs yra įsikūręs Toskanos Vip pakrantės širdyje. Prestižinis objektas išsidėstęs per du aukštus ir yra unikalus dėl savo dvigubos svetainės su židiniu bei neapdirbto akmens sienoms, didelių stiklinių durlangių atsiveriančių į išorę, trijų vonios kambarių, trijų miegamųjų ir virtuvės. Čia taip pat yra garažas su skalbimui ir lyginimui skirta erdve bei pagalbinės patalpos.  

Mažiau nei 800 metrų skiria šią parduodamą vilą Pietrasantoje nuo jūros. Karštomis vasaros dienomis Jūs galite atsivėsinti ir atsipalaiduoti 1200 kvadratinių metrų sode,   kuriame milžiniškos nuostabios magnolijos šešėlyje yra pavėsinė. Sode taip pat yra dekoratyviniai augalai ir aukštaūgiai medžiai. Ir jei prancūziško stiliaus piknikas ant žolės jums nėra tinkantis variantas, iš sodo galite patekti tiesiai į parduodamos vilos didžiojo salono verandą, kur galite mėgautis maistu, matydami tipišką akmens sieną su puikiai veikiančiu židiniu. Architektūros stilius datuojamas 70-aisias metais, tai laikotarpis, kuomet šis namas buvo pastatytas, ir tai matyti ne vien tik tokių elementų, kaip akmuo ir gipsas, bet taip pat iš medinės balkono konstrukcijos, esančio antrame aukšte, kuris suteikia daug erdvės trims miegamiesiems, antrajam vonios kambariui ir svečių zonai, esantiems šiame aukšte. Pagalbinės patalpos, skirtos namų ruošai, yra skalbyklos zonoje pirmame šios šiandien parduodamos prašmatnios vilos aukšte. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Marina di Pietrasanta 

Zona: Fortė dei Marmi 

Vieta: Prie jūros 


Tipas: vilos Fortė dei Marmi - Toskana vila 

Vidaus plotas: 266 kv.m.

Išorėsplotas: 1180 kv. m. 


Miegamieji: 3 

Vonios kambariai: 2 

Svetainė: 1 

Virtuvė: 1 

Valgomasis: 1 


papildomos pagalbinės patalpos 

Dvivietis garažas 

Pavėsinė 


TOSKANA: Fortė dei Marmi: 45 km - Florencija: 80 km - Luka: 20 km - Piza: 25 km - Termės: 6 km - Viaredžio Golfo klubas: 4 km - Piza oro uostas: 26 km - Autostrada: A1, išvažiavimas Versilija - 6 km

Ref: 2003
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prestižinio nekilnojamojo turto agentūra

parduodamos vilos toskanoje
prabangios vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Marina di Pietrasanta

Toskana - Fortė dei Marmi: nuo Marina di Pietrasantos per Riviera dela Versilija iki Apuano Alpių, nuo jūros mėlynumo iki storų kaštonų žalumos, nuo plačių paplūdimių iki tvirtų kalnų viršūnių. Vietovė nutolusi tik kelis kilometrus nuo Toskanos prabangos sostinės Fortė dei Marmi ir yra charakterizuojama gaiviu pušynu bei ilga Tirėnų pakrante, kuri gali pasigirti smulkaus smėlio paplūdimiais, švelniai besidriekiančiais link jūros. Ši vieta buvo strategiškai svarbi gyvenvietė nuo pat Longobardų dominavimo laikų, tačiau ji buvo įkurta Lukos miesto mero Džiuskardo da Pietrasanta XIII a. viduryje. 

Pietrasanta visada pasižymėjo gyvybingu kultūriniu gyvenimu, greičiausiai dėl savo marmuro apdorojimo darbų, kurie prisišaukė į miestą meno ir kultūros atstovus, pradedant Mikelandželu Buonaročiu ir baigiant Boteru, Mitorajum ir Kalatrava. Žavingas miestelis yra pilnas prabangių vilų, išsidėsčiusių ant Toskanos kalvų iki pat jūros. Versilijos parkas, kartu su kaimynine vila ir baru “Romėnų mūšis”, yra pagrindinė sezoninės kultūros vieta, kurioje vyksta teatro spektakliai, parodos, debatai ir daug kitų renginių, ir kuri įgavo nacionalinės reikšmės kultūrinį pripažinimą.  Prabanga ir kultūra susilieja į elegantišką jūros ir kalvų,  meno ir pramogų, prestižinių vilų ir istorinių bažnyčių mišinį.