Parduodama vila Lukoje

23 fotografija

Gražiojoje Toskanos zonoje, Lukoje, šiuo metu parduodama prašmatni vila, akivaizdus antikinės Aristokratinės Lukos Respublikos kultūros ir visuomenės pavyzdys.

Istorinė vila buvo pastatyta XVI a. antroje pusėje, o maždaug 1600 m. antroje pusėje buvo atkurta ir restauruota žymaus to meto architekto. Akivaizdžiai XVII a. Lukos architektūros vilos fasadas iš ties charakteringas, pastatytas manieringu stiliumi, suteikiančiu jai judėjimo dėl fakto, kad pagrindinis pastatas yra aukštesnis nei dvi šoninės dalys ir truputėlį nutolęs atgal, palyginus su jomis. Be šio gyvybino žaismo, pastatui judėjimo ir legvumo taip pat suteikia spalvų kontrastas tarp dekoratyvinių ir tinko elementų, dvigubi laiptai ir erdvus pasažas.

Parduodamos vilos vidaus salėse taip pat vyrauja tų metų baroko stilius: daug kur naudojamas paauksavimas bei groteskas, dideli audiniai su mitologiniais personažais ir žymiosios freskos. Tiek audiniai, tiek freskos yra įžymaus Lukos dailininko darbas ir yra stipri tų metų aristokratijos skonio išraiška.

Išorėje taip pat darbavosi žymus to meto architektas, nors iš XVIII a. restauracijos yra išlikę tik keli fontanai, tvenkinys ir kai kurie augalai, kaip ąžuolai, kukmedžiai, lauro gyvatvorės ir buksmedžiai. XIX a. buvo nuspręsta sukurti anglišką parką, kuris dar ir šiandien charakterizuoja parduodamą prestižinė vilą.

Egzotinių augalų, pasodintų tais metais, kvapai nuteikia romantiškai; palmių takelis ir bambukai, kurie suteikia pavėsį barokinio stiliaus urvui (iš kurio išteka šaltinis, pratekantis pro arklides), - visa tai suteikia egzotikos; o daugiau nei 40 rūšių krūminių augalų, esančių botanikos sode, praturtina ir suteikia papildomos vertės ir taip jau žavingai, prašmatniajai vilai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka

Zona: Luka


Tipas: prašmatni vila - istorinė vila


Vidaus plotas: 

2112 kv.m. pagrindinė vila

700 kv.m. išorinis priestatas

120 kv.m. šalia esantis išorinis pastatas

2068 kv.m. arklidės


Išorės plotas:

41250 kv.m. baroko sodas

1180 kv.m. citrinmedžių sodas

bendras plotas 42430 kv.m.


Toskana – Luka: Piza 30 km -  Florencija 80 km - Luka 10 km - Fortė dei Marmi 45 km - Golfo klubas Vicopelago 12 km - SPA 20 km - Pizos oro uostas 35 km - Autostrada išvažiavimas Lucca Est: 10 km.

Ref: 0435
Kaina: € 19.000.000

istorinė vila

prestižinė buveinė
antikinė rezidencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Ši elegantiška vila stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų ir ypač Toskanos, žinomas ir užsienyje, ypač dėl savo nepaliestos mūrinės XV a. sienos. Oficialiai išsivystęs kaip romėnų miestas, vystėsi ir kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika ir buvo nepriklausomas iki kol prisijungtė prie Italijos karalystės. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, kurie yra vertinami ir pageidaujami vietinės ir tarptautinės klientūros.