Parduodama vila istoriniame Lukos miestelyje

30 fotografija

Ši svarbi senovinė pilis, šiuo metu parduodama Toskanoje, statyta XVII a. viduryje, pilna istorijos ir kultūros, stovi istoriniame miestelyje, netoli nuo Lukos centro. Įsigytas iš Paulinos Bonaparte, Napoleono sesers, pirmoje XIX a. pusėje, prabangus nekilnojamas turtas įgavo dabartinę savo formą dėka svarbių darbų, įvykdytų būtent tuo metu. Rytinis pagrindinio pastato fasadas tuomet buvo pakeistas ir praturtintas dekoracijomis, iš kurių išsiskiria reljefiniai pusmėnuliai ir efektinga mozaika ant laiptų.

Nuosavybei priklauso pagrindinė vila, oranžerijos pastatas, statytas tuo pačiu metu ir dabar tai prašmatnioji gyvenvietė; žemės ūkio priestatas, vieta, kur anksčiau gyveno valstiečiai. Didelė kvadratinė XIX a. vonia buvo perdaryta į baseiną.

Buveinės “vyšnaitė” be abejonės yra didingas, ją supantis parkas, žymaus XIX  a. anglų kraštovaizdžio architekto darbas. Šiaurinėje, Lukoje parduodamos prestižinės vilos, zonoje yra angliškas sodas, kurį apibūdina senoviniai vingiuoti takeliai ir originalus šoninis vandens nutekėjimas. Čia auga žavingi šimtamečiai ąžuolai, kamštiniai ąžuolai ir liepos bei dviskiautis ginkmedis ir dvi amžinai žalios sekvojos; be to aukštosios kamelijos, kurios siekia 12 metrų aukštį.

Sode, šalia pagrindinio tako, yra graži kaldintos geležies pavėsinė su nuostabiomis mozaikinėmis grindimis. Šalia prestižinės parduodamos vilos taip pat yra šaldymo patalpa, o už kamelijų giraitės yra raityta vonia ir širdies formos vonios likučiai, kuri buvo pastatyta seseriai Paulinai.

Du mažesni itališki sodai, vienas šalia vilos, o kitas šalia oranžerijos, buvo įrengti dabartiniais laikais, kaip ir kvadratinė vonia, esanti už miško, šiuo metu naudojama, kaip baseinas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Luka


Tipas: Vilos Lukoje - parduodamos prestižinės vilos 

Vidaus plotas: 2100 kv.m.

Išorės plotas: 10 ha


Prašmatni pagrindinė vila: 1000 kv.m. 

Kambariai: 6 

Vonios kambariai: 8 

Svetainės: 5 

Valgomasis 

Vonios kambarys 

Biblioteka 

 

Baseinas 

Šiltnamis 

 

Gyvenamas priestatas: 300 kv.m.  

Prižiūrėtojo vila su garažu: 800 kv.m.  

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Toskana – Luka: Luka km 5 - Fortė dei Marmi km 40 - Viaredžio km 20 - Golfo klubas km 9 - SPA km 16 - Hipodromas km 35 - Pizos oro uostas km 40 - Autostrada: A11, išvažiavimas Lucca est km 7.


Ref: 0434
Kaina: Nuo 5M iki 10M

liukso klasės vila

nekilnojamojo turto agentūra
prestižinė vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Toskana – Luka: Vieta, kur yra parduodama vila, yra išskirtinė su daugybe prabangių nekilnojamo turto objektų, kurie jai suteikia papildomą vertę. Miestas buvo įkurtas Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Tiksliai žinoma, kad vystėsi kaip romėnų miestas nuo 180 m. prieš Kristų. VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. 

Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, išlaiko dar iš šiandien daugelį tipiškų senųjų laikų charakteristikų, pradedant amfiteatru, pereinant prie istorinės vietovės, esančios dabartinėje San Michele aikštėje, kur dominavo to paties pavadinimo romėnų bažnyčia, kas stipriai asocijuojasi su klasikiniu pasauliu. Tačiau ryškiausias romėnų palikimas jaučiasi istorinio centro gatvėlėse. Romėnų laiku iškyla pirmoji miesto siena, aptvėrusi vietą, kurioje bėgant amžiams buvo pastatytas politinės valdžios centras, t.y. dabartiniai Kunigaikščių Rūmai, ir religinis centras. Okupuota gotų, o vėliau bizantiečių, Luka, kur stovi žavioji parduodama prestižo vila, vėliau tapo svarbiausia Longobardų karalystės sostine. Taip pat buvo svarbi dėl Via Francigena kelio, - miestas buvo sustojimo vieta keliaujantiems iš Romos į Canterbury. Tai buvo vienas iš svarbiausių viduramžių susisiekimo kelių. 773 m. baigėsi Longobardų dominavimas mieste. Prasidėjo Karolingų valdymas, kurio metu buvo sustipirnta miesto prekybos ir tekstilės svarba, dėka kurių miestas tapo įžymus visoje Europoje. Nežiūrint to, kad vyko kova tarp Guelfi ir Ghibellini, XIV a. Luka tapo vienu iš svarbiausių Viduramžių Italijos miestu. Jo valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko miestą sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. Vėliau Lukoje buvo respublikos valdymas ir, dėl atidžios užsienio politikos, jis vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Išliko nepriklausoma Respublika iki 1799 m., kuomet buvo užgrobtas Austrijos.